Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על סופר מיני עד 55K?

efratwis
שימו לב! השרשור הזה בן 4660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכל הנוכחים...

בשעה טובה ומוצלחת אני ובן זוגי החלטנו לשדרג את הפיאסטה שנת 2000 באוטו קצת יותר חדיש :-)

אנחנו מחפשים רכב שמצד אחד יהיה יחסית קטן וחסכוני, ומצד שני יהיה מרווח ויוכל לקלוט עגלה בבגאז' עוד איזה שנה שנתיים...

התקציב שלנו עומד על 55K לכל היותר.

נכון להיום מרבית הנסיעות שלנו הן בין-עירוניות והקילומטראז' הממוצע עומד על 25K ק"מ בשנה (עם נטייה לעלות).

חבר המליץ לנו על הניסאן-נוט. שנראה שהיא אכן עונה על כל הקריטריונים, ובאופן כללי מאוד מעניינת, אבל נראה שאין כמעט בשוק! דומה לה היא הניסאן טידה, שקצת יותר מתקרבת למשפחתית מהסופר מיני, והצריכת דלק שלה מעט יותר גדולה.

אז אשמח לשמוע חוו"ד על הרכבים הללו ממי שנוסע עליהן, או סתם ממי שמכיר, או המלצה על רכב דומה, שיהיה יותר מרווח מיונדאי גטס אבל נוטה לכיוון ה14 ק"מ לליטר בממוצע.

יש חיה כזו?

תודה ושוב שבוע טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בנוגע לגרנדה פונטו?

שקלתם?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן נוט באמת לא נמכרה במספרים גדולים, אבל אפשר למצוא כאלו משומשות במצב טוב גם מליסינג וגם קצת מפרטיות.

מבחינת צריכת דלק הטידה די דומה לנוט ובשתיהן תקבלו 1:14 אם תסעו הרבה בכבישים בין עירוניים ובצורה רגועה. הטידה הרבה יותר נפוצה ואם אתם מחפשים רכב קטן אז טידה חמש דלתות תיתן לכם מראה צעיר יותר וגם תיהיה נוחה יותר בחניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סולדת מפיאט (וסליחה מכל הנהנים ממנה)... הייתה לי תקלה עם הפיאט פונטו של אבא שלי לפני כמה שנים, שלקח לי זמן לחזור להגה, ובוודאות לא עולה יותר לפיאט...

לגביי הטידה-הצריכת דלק כל כך דומה? הבנתי שה14 זה הממוצע, ולא רק בבינעירוני...

עוד מעט הולכת עם חבר לראות טידה באיזה מגרש... נראה איך נצא משם.

אשמח לשמוע עוד המלצות. מה עם היאריס למיניהן? רנו מגאן החדשה? (דומה במראה לנוט)

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...