Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלקת ידיות - האספקט החוקי.

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי היום בבוקר איזושהי גולף לבנה שהחליקו בה את הידיות בכל האוטו (בעברית: אין ידיות לדלתות, אין ידיות לתא המטען, אין ידיות לכלום...).

אז חוץ מהאספקט האסטטי (שהוא מפוקפק למדי בעיני) - אני מעריך שיש כאן אספקטים חוקיים כאלו או אחרים, כיון שאני זוכר שאיזה שכן שלי נכשל בטסט כיון שאחת מידיות הדלתות היתה שבורה, בטענה שיש בזה סכנה במקרה שצריך לחלץ פצועים מהרכב... מצד שני במצב של תאונה בכל מקרה לא תמיד ניתן לפתוח את הדלתות - ידיות או לא - ודלת תא המטען הרי לא משמשת לחילוץ נוסעים...

אז, מה המצב החוקי של החלקת האוטו?

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה 353ג'(כלי רכב משנת יצור 76' ואילך).

ידיות הדלתות יהיו שטוחות או תקועות בתוך הדלתות או עשויות מחומר גמיש.

וכמובן תקנה 380א'

לא ישנה אדם מבנהו של רכב אלא לפי היתר בכתב מאת רשות הרישוי.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית מה יקרה אם החוק החדש לספורט המוטורי יעבור?

הרי מכוניות לצורכי מירוץ חייבות להיות משופרות מן הסתם, מה שאומר שינויים במבנה הרכב, האם זה אומר שזה יאושר בחוק?

ודובר גם על רכב דו שימושי, רכב גם לנסיעה רגילה כמו כל הרכבים בארץ היום וגם רכב שמיועד למירוצים, שוב במקרה כזה מה הדין לגבי שיפורים ושינויים כאלה ואחרים שלא היו בכלל חוקיים עד היום כמו אגזוז למשל?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה 353ג'(כלי רכב משנת יצור 76' ואילך).

ידיות הדלתות יהיו שטוחות או תקועות בתוך הדלתות או עשויות מחומר גמיש.

ואני תוהה לי:

מה זה לכל הרוחות ידיות שתקועות בתוך הדלת, או עשויות מחומר גמיש...

:-D

אז מה הדין לגבי "אין ידיות", או דלתות שנפתחות ע"י כפתור סמוי היכנשהו...

כנראה שלא חוקי... זה מה אני מסיק מכך.

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...