Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה ספיריט 2005

lieden
שימו לב! השרשור הזה בן 4683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה היום הלכתי לבדוק מאזדה ספיריט שנת 2005 יד ראשונה 127 אלף קילומטר במיבדק בהרצליה פיתוח

הבדיקה נראית לא רעה רק רציתי התיעצות קטנה איתכם לגביה

הוא דרש במודעה 66.500 וטען זה מחירון לא בדקתי והלכתי בראש שקט לבדוק ואולי לעגל את הסכום בהתאם לבדיקה,במהלך הבדיקה היה חוברת של לוי יצחק על השולחן,אמרתי למה לא-בדקתי והופ מחירון הרכב 59 2 אחוז לדגם 5 דלתות ועוד אחוז ליד הראשונה

אחרי חישוב מהיר יצא לנו 60,800 , הוא טען שמיתחסים למחירון יד 2 נכנסנו לחדר המתנה ושאלנו בכללי לאיזה מחירון מתייחסים כולם ענו לו שיד 2 זה חרטא והמחירון הריאלי שחברות הליסינג וכולם קונים ממנו זה לוי יצחק,הוא התבאס יצא דיבר בפלאפון ואחרי רבע שעה חזר , הבדיקה הגיעה לא רעה בכלל,יצאנו החוצה אמרתי לו אני מסכים לתת לך מחירון הוא טען זה רכב מעל המחירון , לי יש אחת כזאת 2007 שחורה יד ראשונה גם ואמרתי לו שבחיים לא יתנו לי עלייה מעל המחירון,הוא טען שהאוטו שמור וכולי וכולי והכול היה הפתעה בשבילו ושהוא ציפה לקבל 66.500,אחרי התלבטויות רבות החלטתי שאין לי כוח לכאבי ראש והחלטנו לסגור באמצע על 63 כן החטלתי שאני מסכים לתת לו 2200 שקל מעל המחירון,אלוהים יודע למה אמרתי שנלך על זה כי אין לי כוח לבדוק עוד ועוד ובסוף להתבאס,הסברתי לו אבל שאם הוא יתעקש על המחיר הוא לא ימכור בחיים ובסוף המחירון יצנח לו שוב ואפילו 60 הוא לא יקבל אז בן אדם בא עם הכסף ושימכור בלב שלם ושלא יתבאס שכל הצדדים יצאו מורווחים , וגם אמרתי לו שלא כל אחד יתן מחירון ישר.

בקיצור הנה תמונה של הבדיקה אשמח לדעה רצינית אם האוטו שווה מחירון או אפילו 2200 מעל המחירון:

27150417744198908241549.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

תודה מראש

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה הזאת נקייה מאוד.

כ"כ נקייה שזה נראה כמו בדיקה של סוחר ומכון שמשתפים פעולה.

זה נראה זהה לבדיקות הפיקטיביות שמתקבלות במגרשים למינהם.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה הזאת נקייה מאוד.

כ"כ נקייה שזה נראה כמו בדיקה של סוחר ומכון שמשתפים פעולה.

זה נראה זהה לבדיקות הפיקטיביות שמתקבלות במגרשים למינהם.

הבחור מנס ציונה , אני החלטתי איפה לבדוק ככה שזה לא פונקציה בכלל

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יופי.

בדיקה כזאת נקייה היא עד כדי כך נדירה שכמו שראית זה ישר העלה אצלי חשד.

אם הם אפילו לא כיסתחו את עצמם בסעיפי גיר\מנוע זה צריך להיות רכב במצב באמת יוצא מן הכלל.

אז אל תתבאס ששילמת 2K מעל, כי נראה שעשית אחלה קנייה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יופי.

בדיקה כזאת נקייה היא עד כדי כך נדירה שכמו שראית זה ישר העלה אצלי חשד.

אם הם אפילו לא כיסתחו את עצמם בסעיפי גיר\מנוע זה צריך להיות רכב במצב באמת יוצא מן הכלל.

אז אל תתבאס ששילמת 2K מעל, כי נראה שעשית אחלה קנייה.

לא שילמתי קבענו ל11 בבוקר מחר בתל אביב להעברת בעלות וסכום של כ63 אלף שקל,הבעיה שהבחור לא עונה ואני ממש עצבני אם שילמתי 500 שקל בדיקה לבחור שלא רוצה למכור בכלל , יש אפשרות לעשות עם זה משהו חוץ מלרצוח אותו על הגועל נפש הזה?אולי קיבל הצעה גבוהה משלי ותפס תחת ... לא יודע משו מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתמת על זכרון דברים ונתת מקדמה?

לא לחיצת יד וקבעתי איתו למחר הוא נתן לי כתובת הכול של הבית שלו להגיב 11 וניסע להעביר בעלות,הוא לא עונה לא רק שהוא לא עונה התקשרתי פעם אחת וזה כאילו הוא מנתק....

רכב טוב לא רכב טוב את הכסף של הבדיקה אני ידרוש אם הוא לא רוצה למכור בסכום כזה,הוא חי בללה לנד שהוא יקבל 6 מעל המחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...