Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדה והעלאת אופנוע ים לעגלה

snirabam
שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלום שלי זה אופנוע ים, אולי יום אחד,

אני אוהב את האופנועי ים של שנות ה80 של קוואסאקי, ראיתי אותם בסרט והם פשוט עשו לי את זה!jetskis.jpg

איתמר, לא כל אדם שנהנה מהחיים הוא ערס, מנגד אפשר לומר שגם בעלי המערכות הגברה המפוצצות ברכב

הם ערסים שמחפשים תשומת לב בפקקים עם חלונות פתוחים ובאס שמעיף לרכבים את הטאסות מהגלגלים,

אתה יכול לומר שגם כל בעלי ההארלי הם כנופיה וכל הנהגי משאיות בהמות וכ"ו וכ"ו....

יש ויש.... זה שיש קומץ של אנשים שעושה רע לאחרים ולסביבה זה לא אומר שכולם כאלו,

אני אתן לך דוגמא אישית, אני ג'יפאי, ובגלל כמה בני-דודים וערסים עם סופות וויטארות מכוסחות

שמשתוללים בדרום/זיכרון/שמורות הטבע/חופי הים, שונאים ומוקיעים את כולנו כקבוצה,

הכללות זה לא בריא, אני בעד לגרד את הבשר (הכוונה לכסף בחשבון בנק) של מי שמז**ן את החופים,

אך אתה לא יכול להכליל את כולם, יש גם אנשים טובים שרוצים להנות מהתחביב שלהם כראוי, וכחוק,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום שלי זה אופנוע ים, אולי יום אחד,

אני אוהב את האופנועי ים של שנות ה80 של קוואסאקי, ראיתי אותם בסרט והם פשוט עשו לי את זה!jetskis.jpg

איתמר, לא כל אדם שנהנה מהחיים הוא ערס, מנגד אפשר לומר שגם בעלי המערכות הגברה המפוצצות ברכב

הם ערסים שמחפשים תשומת לב בפקקים עם חלונות פתוחים ובאס שמעיף לרכבים את הטאסות מהגלגלים,

אתה יכול לומר שגם כל בעלי ההארלי הם כנופיה וכל הנהגי משאיות בהמות וכ"ו וכ"ו....

יש ויש.... זה שיש קומץ של אנשים שעושה רע לאחרים ולסביבה זה לא אומר שכולם כאלו,

אני אתן לך דוגמא אישית, אני ג'יפאי, ובגלל כמה בני-דודים וערסים עם סופות וויטארות מכוסחות

שמשתוללים בדרום/זיכרון/שמורות הטבע/חופי הים, שונאים ומוקיעים את כולנו כקבוצה,

הכללות זה לא בריא, אני בעד לגרד את הבשר (הכוונה לכסף בחשבון בנק) של מי שמז**ן את החופים,

אך אתה לא יכול להכליל את כולם, יש גם אנשים טובים שרוצים להנות מהתחביב שלהם כראוי, וכחוק,

מסכים עם כל מילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מספר פתרונות להקלה בהורדה הכלי למים :

1. הצבה של מחליקים מעיין לייסטים ארוכים (אורך כ-2 מטר רוחב 4 ס"מ עשוי פלסטיק ) על הדשא הסינטטי ( מיושם אצלי בעגלה )

2. ביצוע הארכה של מוט הייצול של העגלה ( גם מייושם אצלי בעגלה )

משני פתרונות הנ"ל אתה משיג כך :

מהלייסטים אין חיכוך בין האופנוע לתושבת העץ , ובין האופנוע לשטיח ופשוט לקבע את הלייסט עם 3 ברגים לאורך התושבת עץ

על הדשא הסינטטי ומאריכות הייצול אתה מרים יותר גבוה ויותר בקלות את העגלה והאופנוע מחליק כמו מרגרינה למים

ואתה רק מניף בקלות את העגלה מעלה עם היד משחרר כמובן את הקשירה של החבל והופפפפ- האופנוע מחליק למים

ייצול יותר ארוך מונע קירבה של הגיפ למים וגם לא שובר תגב

כן אני מרחם על כל החכמים שבאים במהירות עם הגיפ ונותנים בריקקס פתאומי ברבירס ע"מ שהאופנוע יצנח מהעגלה ......

מיותר לחלוטין וגומר על שילדת הרכב

פתרון נוסף - אולי עגלת CADKAD עם גלגלי בלון או עגלה עם גלגלי בלון שעליה מולבשת עגלת האופנוע מכניס את העגלה עם האופנוע ועם גלגלי הבלון למים האופנוע יצוף במים וינתק מהעגלה ואת העגלה תמשוך יש לה הרי גלגלי CADKAD ......

אם זה לא ברור ותהיה דרישה אשתדל להעלות תמונה של העגלה שלי

מקווה שעזרתי בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר פתרונות להקלה בהורדה הכלי למים :

1. הצבה של מחליקים מעיין לייסטים ארוכים (אורך כ-2 מטר רוחב 4 ס"מ עשוי פלסטיק ) על הדשא הסינטטי ( מיושם אצלי בעגלה )

2. ביצוע הארכה של מוט הייצול של העגלה ( גם מייושם אצלי בעגלה )

משני פתרונות הנ"ל אתה משיג כך :

מהלייסטים אין חיכוך בין האופנוע לתושבת העץ , ובין האופנוע לשטיח ופשוט לקבע את הלייסט עם 3 ברגים לאורך התושבת עץ

על הדשא הסינטטי ומאריכות הייצול אתה מרים יותר גבוה ויותר בקלות את העגלה והאופנוע מחליק כמו מרגרינה למים

ואתה רק מניף בקלות את העגלה מעלה עם היד משחרר כמובן את הקשירה של החבל והופפפפ- האופנוע מחליק למים

ייצול יותר ארוך מונע קירבה של הגיפ למים וגם לא שובר תגב

כן אני מרחם על כל החכמים שבאים במהירות עם הגיפ ונותנים בריקקס פתאומי ברבירס ע"מ שהאופנוע יצנח מהעגלה ......

מיותר לחלוטין וגומר על שילדת הרכב

פתרון נוסף - אולי עגלת CADKAD עם גלגלי בלון או עגלה עם גלגלי בלון שעליה מולבשת עגלת האופנוע מכניס את העגלה עם האופנוע ועם גלגלי הבלון למים האופנוע יצוף במים וינתק מהעגלה ואת העגלה תמשוך יש לה הרי גלגלי CADKAD ......

אם זה לא ברור ותהיה דרישה אשתדל להעלות תמונה של העגלה שלי

מקווה שעזרתי בהצלחה

למרות שהתגובה שלך באה באיחור של יותר משנה, איכשהו הבחנתי בה. מאיזה חומר עשויים הלייסטים? הייתי רוצה לראות תמונות לצורך המחשה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי , אחרי שנה עוד לא למדתה להוריד ולעלות את האופנוע

אתה לא רואה אנשים בים עושים את זה

או שתילך לים לחופים של כלי שייט

או שתבוא לים איזה יום נעשה לך שיעור מעשי קצר ואתה יודע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי , אחרי שנה עוד לא למדתה להוריד ולעלות את האופנוע

אתה לא רואה אנשים בים עושים את זה

או שתילך לים לחופים של כלי שייט

או שתבוא לים איזה יום נעשה לך שיעור מעשי קצר ואתה יודע :)

כמו שהבחור לפניך סיפר, גם אני ראיתי שיש הרבה חברה שמורידים את האופנוע בשיטות לא הכי מתוחכמות ששוברות את האוטו, קורעות לו את וו גרירה מהשלדה או שוברים את הגב שלהם. סביר להניח שזו גם גם השיטה שלך, אז את השיעור שלך עדיף שלא תלמד אף אחד, כי רק נזקים אתה תגרום :lol:. (רק להבא יש כמה טעויות כתיב שצריך לתקן אצלך - "למדתה" רושמים בלי ה, ולעלות רושמים עם ה, "להעלות" ו"תילך" רושמים בלי י).

בכל מקרה תודה לך, אבל את השיטה להעלות את האופנוע לעגלה הספקתי ללמוד אחרי 3 נסיונות כאלו, פשוט לשוט בלחיצה קלה על הגז עם האופנוע לתוך העגלה. זו השיטה הכי קלה, ללא שום פטנטים.

עכשיו לגבי ההורדה, בלי לעבוד על אף אחד, הרי עם כל הנסיון לפעמים יש צורך להפעיל כח בשביל להוריד את האופנוע למים בגלל שלא רוצים להיכנס עם הג'יפ (אם הוא לא מוגבה) עמוק לתוך המים המלוחים כדי שהעגלה תצוף עם האופנוע (מה שהורס את הרכב ואת העגלה אך במקרה שלה אי אפשר למנוע את ההירטבות ).האמת שלפני כמה חודשים אופנוע הים והג'יפ נמכרו, אבל לפעם הבאה שנחזור לעסוק בתחביב הזה יהיה מעניין לראות אם הלייסטים הללו באמת עובדים. ועדיין הייתי רוצה לראות תמונות להמחשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...