Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למס' חלקים לפיג'ו 106 XS דור ראשון

שימו לב! השרשור הזה בן 4661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם .

אני מעוניין לרכוש כמה חלקים לפיג'ו 106 שלי ואני מעוניין לשמוע בערך כמה החלקים יעלו +/- והמצלה על חברות.

אני רוצה להתקין פילטר פתוח - חברה מומלצת ומחיר בערך?

בנוסף אני רוצה להתקין צנרת דודים עד לאחורי ובו להתקין דוד זרימה חופשית ( חוקי עם תו-תקן )

וזה בגלל שהצנרת עם חלודה ואני צריך להחליף אותה בכל מקרה. ושוב , מחיר בערך ?

וגלגלים + ג'נט מגנזיום מידה 14 ( מגדיל מ13 )

נא לכתוב בפונט רגיל, בגודל סטנדרטי ללא הבלטה וללא צבעים.

MiaTa Na. Live ThE DreaM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד יעזור לך...

במידה וצריך להרשם , תרשם - יש שם את כל מה שאתה צריך.

http://www.psi.co.il/Forum/viewtopic.php?f=7&t=4283

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר אויר פתוח עולה החל מ 600 ש''ח, לגבי חברה? קשה לי לומר שזה באמת משנה מה שבאמת משנה זה אם תנקה אותו אחת ל... או לא תנקה אותו בכלל. כמו כן הייתי ממליץ מנסיון ב 106 על ראם אייר, גם לא צריך לרוץ לפני טסט להחליף לפילטר מקורי וגם אותה היעילות (המחיר גבוה יותר אבל לא יודע בדיוק כמה, ניתן לבדוק בחנויות שיפורים בארץ, תבדוק של SIMOTA)

לגבי הצנרת, החל מהסעפת פליטה ועד הסוף כולל ממיר ספורטיבי (מה שתהיה חייב אם רכבך הוא מעל שנת 93) יעלה לך כ 1800 ש''ח אך אני מדבר על צנרת ללא דוד בולט אלה דוד רגיל עם כניסה 2.15 או 2.5 ויציאה זהה (כמו כל העובי של הצנרת) ואת האמת אם הרעש שזה עושה והאפקט לא צריך שום דוד מוקצן! רעש יפיפה!

ג'נטים במקומך הייתי מחפש של XSI או ראלי או האופציה הכי זולה ג'אנט 14 רגיל ברזל שתוכל להלביש עליהם 185\55\14 (מידה שמאשרים חוקית לרכב). בזמנו מכרתי 4 ג'אנטים של XSI עם צמיגים ב 400 ש''ח.

הדברים שאמרתי מנסיון עם 106 ראלי 98 שנוסעת עם הצנרת שציינתי הראם אייר וצ'יפ, הרכב נוסע מדהים וההבדל המשמעותי הגיע עם הצנרת.

הדבר הראשון שהייתי עושה לכל 106 זה להחליף את הבלמים הקדמיים לקאליפרים של ברלינגו, זול והאפקטיביות של זה מדהימה (מחייב ג'אנט 14)

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בראלי שדיברתי עליה הסעפת עצמה נשארה מקורית וההבדל שהורגש הוא פלאים, מספיק שהממיר שלו סתום נכון להיום והוא יחליף צנרת שחלק ממנה יוחלף או יוסר הממיר וזה כבר יהיה עולם אחר.

גם בלנצ'יה שלי החלפתי את כל הצנרת ללא הסעפת פליטה כי גם נאמר לי שבמקרה של הלנצ'יה הסעפת סה''כ מתאימה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...