Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקה בקומפיוטסט(או:עשיתי בדיקה בקומפיוטסט,הממיר הקטליטי מקולקל ולא עלו על זה בבדיקה)

Polo 1.6
שימו לב! השרשור הזה בן 4663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני חייב עזרה בבקשה, אני צריך שמישהו ישלח לי או יעלה לכאן בדיקה של קומפיוטסט.

גיליתי שיש תקלה בממיר הקטליטי ואצלי בדוח הם כותבים ש"מערכת הפליטה" במצב תקין - עם תוצאה של 100 %.

כשהתקשרתי אליהם הם טענו שהם כלל לא בודקים את מערכת הפליטה מבחינת גזים (כמו שבודקים בטסט) ולכן אין אפשרות לעלות על תקלה של ממיר קטליטי, אז למה הם כותבים שה לֹco co2 למבדה nox תקינים (בצבע ירוק) אם הם כלל לא בודקים את זה!!

שילמתי קרוב ל600 ש"ח על הבדיקה והם אפילו לא בודקים דברים כאלו?

לא כתוב שום דבר על הסרת אחריות ממיר קטליטי.

התקלה היא שהוא מרעיש בסל"ד מסויים.

תודה לכל מי שיכול לעזור, אפשר גם להתקשר אלי אם מישהו רוצה לדון על זה בטלפון. תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היה מדובר על הכשלה בטסט בגלל תופעה שתארת, במקרה הזה יש לך כנראה סיבה לדרוש הסבר ואולי פיצוי. לדעתי ירדת לרזולוציות שגם אני חטאתי בכך בתקופה הקרובה לאחר קניית רכבים. מציע לקבל איבחון מקצועי ואז תוכל לקבל החלטה איך ממשיכים הלאה. ניחוש שלי שעוד חודש תשכח מכל הסיפור. העיקר נהג בזהירות והקפד להאמין לאזהרות ברדיו , ההודעה האחרונה ששמעתי היתה שעל הנוהגים לשים לב מפני חמורים שמסתובבים חופשי בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שעובר הזמן אני פחות ופחות מבין על מה אנחנו משלמים בבדיקות לפני קניה, גיר אוטו' לא באחריות, כסתחים במנוע (רעש שסתומים, צריכת שמן) שלאחד מחברי הפורום התגלה כלא כסתח, מה שאמר שאין לנו שום אינדיקציה לגבי מצבו, בדיקת קומפרסיה נורמלית אין, שלדה יש בדר"כ הבדל בין מה שנאמר בעל פה לבין מה שכתוב וכן הלאה, ואני בכלל לא מדבר על חיישנים ומערכת חשמל.

בקנית רכב הבא שהוא יהיה משומש ככל הנראה, אני אחשוב טוב טוב איך לבצע את הבדיקה כדאי לקבל תמונה האמיתית על מצב הרכב, וזה כנראה לא יהיה באחד ממכוני הבדיקה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חדש שהבדיקות האלו שוות לתחת.

אבל מה לעשות זה שוק פורח ונהדר.

פעם היית מקבל תמונת מצב די אמיתית (ברור שלא מלאה ב-100% כי כולם עושים טעויות) ובמחיר סביר (300 ש"ח לבדיקה בערך).

היום אתה מקבל דף מלא כסת"חים, בלי אחריות ובמחירים הזויים. 600-1000 ש"ח.

אז מה? יש מישהו שקונה בלי בדיקה? רק מי שמבין, שאר 99% מהאוכלוסיה הולכים למכוני בדיקה.

(הרכב האחרון שרכשנו לא נכנס למכון בדיקה - עבר בדיקה במוסך ונרכש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים !

בקשר לזה שעוד חודש אני אשכח מכל הסיפור זה לא נכון כי ממיר חדש עולה 4k ואני אישית לא יכול לנסוע עם הרעשים האלו.

יש כאן אנשים שיש להם את הדוח של קומפיוטסט בבית אני חייב להשוות מס דברים כי שאוכל ללכת לעורך דין עם כמה שיותר פרטים ועוד דוחות להשוואה, תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הדף הרלוונטי.

קח בחשבון שאין לי ממש כוח לבתי משפט, אז אל תבנה עלי מעבר לצילום המצ"ב...

נתקו

4.jpg

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאוד לא ברור וחסרים המון נתונים. איזה רכב? איזה שנתון/נסועה? פרט כדי שיהיה ניתן להבין את המקרה.

גיליתי שיש תקלה בממיר הקטליטי ואצלי בדוח הם כותבים ש"מערכת הפליטה" במצב תקין - עם תוצאה של 100 %.

כשהתקשרתי אליהם הם טענו שהם כלל לא בודקים את מערכת הפליטה מבחינת גזים (כמו שבודקים בטסט) ולכן אין אפשרות לעלות על תקלה של ממיר קטליטי, אמרו בעל פה? יש לך הקלטה של השיחה? אם יש לך את טופס כמו שהעלה natco ובו מופיעים נתוני ממיר תקינים אז כל השיחה הזאת לא מובנת בכלל. אז למה הם כותבים שה לֹco co2 למבדה nox תקינים (בצבע ירוק) אם הם כלל לא בודקים את זה!! כמה זמן עבר בין הבדיקה שגילית את התקלה?

התקלה היא שהוא מרעיש בסל"ד מסויים.
מה בכלל הקשר לממיר? אם אתה רוצה לריב איתם בנושא זה תהיה בטוח כי יש לך אבחנה כי רעש המנוע קשור לממיר. לא נעים אך אני חושב שקומפיוטסט כיסו את עצמם אם על הדו"ח שקיבלת מופיעים נתוני ממיר תקינים, הרי הם תמיד יכולים לטעון כי התקלה קרתה לאחר מכן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כזה דבר, יש אחריות ל 6 חודשים, לא עברתי (טפו טפו טפו).

מדובר על גולף שנת 2006 1.6 fsi

תודה רבה שהעלת את הטופס התכוונתי לדף האחרון של תוצאות הסיכום.

לא מצאתי שום דבר שמסיר אותם מאחריות לגבי ממיר קטליטי.

אני רוצה שתבין משהו, ממש לא בא לי לריב איתם וכאלה אלא רק לבקש את מה שמגיע לי.

הם מוציאים דף תקין וירוק לגבי מערכת פליטה אך הם שוכחים לציין שהם כלל לא בדקו אותו.. וזאת חברים רמאות ואין מה לעשות!

600 שקל ולא יכולים לבדוק זיהום אויר? סבבה אז אל תשימו את זה בדוח, ואם יש תקלה בממיר? אתם עובדים על אנשים, ממיר כמו שאתם יודעים עולה בסביבות ה 4k למה שאני אצטרך לשלם על הדבר הזה? הייתי יכול להוריד את המוכר במחיר של הרכב בגלל תקלה בממיר וזהו.

אני חייב שאנשים יעלו את הדף האחרון של הדוח בקומפיוטסט שהם עשו כדי להוכיח שלכולם הם רושמים שמערכת הפליטה תקינה. תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה. ספר לנו אם קנית את הרכב מבלי לנסוע בו כמצטרף או כנהג, הניחוש ההגיוני הוא שבצעת נסיעה. אני מנחש שלא שמעת שום רעשים חריגים אחרת היית מסב את תשומת לב המוכר או הבודק במכון. אז זהו תחייה עם זה כי במלחמה הזו כנראה לא תכופף את המכון. זה מה יש ומאחל לך שזו תהיה התקלה היחידה ברכב שלך עד היום שתחליף למשהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...