Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי קופה או הונדה סיווק מבחן השוואתי

elior18
שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט הין שני המכוניות האלה מה יותר טובה אמינה זולה מבחינת ביצועים וחלקים

עם מי אני יבקר יותר במוסך מאשר יסע עליה ומה הפוטנציל של הרכבים לשיפורים

אם למישהו יש מבחן השוואתי

או ניסיון ויכול להגיב אני ישמח 8):wink::wink:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל תלוי בסוג הקופה/סיוויק

לפי דעתי אין בכלל מה להשוות בין שתי המכוניות - קופה לוקחת בכל

(וחוץ מזה שהעיצוב של יונדאי קופה פשוט יפה! :D )

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין מה להשוות בנושא אמינות ואיכות בין הנודה לסוגיה לבין יונדאי לסוגיה. :!:

בנוסף לכך שהיונדאי די אמינה יש לה חלפים זולים (גם בקופה אני מניח)

לכן גם באמינות היא לוקחת

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך בחשבון שהונדה לא רואה מוסך. חוץ מטיפולים שוטפים. לנו יש סיויק DX שנת 95 ולא החלפנו לו מים ושמן!!!!! בקיצר , חוץ מטיפולים שוטפים , האוטו לא ידרוש תשומת לב מיוחדת (אלא אם כן אתה קורע לו את הצורה...)

אחלה גישה לטפל באוטו.... :roll:

אל תתפלא אם עוד מעט הוא יתחיל לראות מוסכים... :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היתה התלבטות בדיוק כזאת לפני שנה וחצי. אני מניח שאתה מתכוון לסיוויק קופה ולא ל4 דלתות, ולגיר ידני. הסיוויק הרבה יותר חסכונית מבחינת הדלק, אבל החלקים שלה יקרים. עלות הביטוח של שתיהן דיי דומה (כ4000 למקיף).

היונדאי יותר ספורטיבית וסקסית מהסיוויק, גם מבחינת מראה וגם מבחינת התנהגות ומנוע.

אני בסוף הלכתי על סיוויק 1.6 VTEC גיר ידני שנת 97'. מאד נהנתי מהמנוע, אבל היתה לה התנהגות של רכב משפחתי.

העצה הכי טובה שיש לי לתת לך היא לנסות לנהוג על שתי המכוניות ולהרגיש בעצמך.

עכשיו תתחיל לחפש...

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך בחשבון שהונדה לא רואה מוסך. חוץ מטיפולים שוטפים. לנו יש סיויק DX שנת 95 ולא החלפנו לו מים ושמן!!!!! בקיצר , חוץ מטיפולים שוטפים , האוטו לא ידרוש תשומת לב מיוחדת (אלא אם כן אתה קורע לו את הצורה...)

אחלה גישה לטפל באוטו.... :roll:

אל תתפלא אם עוד מעט הוא יתחיל לראות מוסכים... :idea:

אני מניח שהאוטו שבתמונה הוא האוטו שלך ולכן אין לך מושג מה זה אוטו שלא רואה מוסך כמו הונדה. עובדה , האוטו בן כמעט 10 ועד היום-0 תקלות. אז כאחד למוד ניסיון מאירופאיות אני אומר בבירור שההבדל בין הונדה לפיג'ו (עם כל הכבוד לפיג'ו) הוא כמו בין שעון רולקס לשעון בסופר - פארם.

הונדה לא רואה מוסכים. נקודה. :!:

למעט טיפולים שוטפים ובלאי טבעי. אפס תקלות. :!::D

מעונין לקנות סיויק או קורולה שנים 1996-1999:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה טיפולים שוטפים אם לא החלפתם שמן ומים?

שטיפה???

אל תשכח מאיפה באת ולאן אתה הולך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי היא מכונית gt אמיתית וההונדה קופה היא כולה אוטו קופה-כלומר 2 דלתות

זה אוטו דבר בין הרנו מגאן סדאן והמגאן קופה בדיוק אותו דבר

חוץ מהדגם היותר חזק שייש להונד לא זוכר איך הוא נקרה אבל תכלס אין פה בכלל מה להשוות כי זה לא אוטו ליגה בכלל לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי היא מכונית gt אמיתית וההונדה קופה היא כולה אוטו קופה-כלומר 2 דלתות

זה אוטו דבר בין הרנו מגאן סדאן והמגאן קופה בדיוק אותו דבר

אכן, היונדאי קופה היא מכונית על באותה הליגה של דודג' וויפר GTS. מבוססת על שלדת הלנטרה האלמותית!! :p

ננעל, אתם יודעים למה. (במשרדי CF יש פעמון מיוחד שמצלצל בעת שרף השטויות עולה מעל רמה מסוימת :p )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...