Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו 2009 שווה או לא שווה ?

bravo09
שימו לב! השרשור הזה בן 4663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשלושה שבועות קניתי פיאט בראבו 2009 גיר רובטי עם 31000 קמ במצב חדש יד ראשונה

ואני חייב לציין שלקח לי זמן להחליט אחרי אינספור נסיעות ברכבים שהמחיר שלהם דומה פחות או יותר, שום מכונית לא נתנה את התחושה שהבראבו נתנה: מנוע חזק וזריז, סביבת נהג נעימה ומאובזרת, איכות טובה לשם שינוי, והעיצוב האיטלקי שהביא אותי לשקול את הרכב מלחתליה

הדבר היחיד שהרתיע אותי היה הגיר הרובוטי כמובן ....

אז ככה לפני הקניה השכרתי את הרכב לשלושה ימים על מנת לבדוק את הגיר הרבוטי של פיאט (את השאר אין צורך לבדוק כי ברור שהבראבו נותנת הרבה יותר ממתחרותיה ברמת המחיר הזאת:wink:)

אז יצאתי לדרך והופתעתי לטובה אחרי סיפורי האימה שקראתי על הגיר הזה למעט המעבר מ 1 ל2 שאר ההילכים עוברים בצורה חלקה ואחרי כמה שעות ביחד ותזמון גז ביחד עם שימוש במצב ידני הרכב מתנהג כמו ידני בלי קלאץ ואחרי שהבנתי את זה

התחלתי להנות והרכב טס על הכביש בצורה חלקה יציבה ומרשימה ובנסוף לאיבזור שהוא מציע וצריכת דלק לא רעה בכלל (1:13 משולב) לא היה צל של ספק שזאת קניה משתלמת (ביחוד לאור העובדה שבשבילי זה ידני ובשביל האישה זה אוטמט:-D)

למרות שינאתו של עם ישראל לתיבה הזאת היא דווקא מציעה יתרונות לחובבי הגה, ברור שהיא לא מושלמת ואין אוטו מושלם

אך בתקציב שלה בהחלט מכונית מעולה ושונה בנוף של היפניות עשויות הפלסטיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי עיניין להגן פה על פיאט(למרות שהצליח להם הפעם)

אבל אם אתה מסתמך על מישהו שהקשר בין המוח שלו לרגל ימין מקרי בהחלט

אז לך תנהג בבראבו ותרגיש בעצמך ואני מבטיח שאם תשב ליד מישהו שיודע לנהוג לא תתאכזב

באופן כללי אני מרוצה מאוד מהרכב הדבר היחיד שכנראה יהיה בעוכריי הוא ירידת הערך אבל עד המכירה יש זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר על רכב טוב ותמורה טובה עבור הכסף.

האם אשתך "מסתדרת" עם הגיר גם כן? והאם מדובר על יד ראשונה מפרטי?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאין לך מושג במכוניות זה הבעיה.

הבראבו היא אחת הטובות בסגמנט.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shayBB

בשביל לקנות את הC4 החדשה עם מנוע הTHP הוא יצטרך לשלם פי 2.

אבל לדעתי שייקנה כבר M3 היא טובה משמעותית מהC4.

לדעתי הבראבו רכב נהדר, תתחדש ותהנה ממנו. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר על רכב טוב ותמורה טובה עבור הכסף.

האם אשתך "מסתדרת" עם הגיר גם כן? והאם מדובר על יד ראשונה מפרטי?[/

האישה מסתדרת טוב מאוד אפילו די מרוצה מעניין שאפשר לנהוג בידני בלי לשבור את רגל שמאל

יד ראשונה מליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shayBB

בשביל לקנות את הC4 החדשה עם מנוע הTHP הוא יצטרך לשלם פי 2.

אבל לדעתי שייקנה כבר M3 היא טובה משמעותית מהC4.

לדעתי הבראבו רכב נהדר, תתחדש ותהנה ממנו. :-)

מסכים שאין טעם להשוות חדש ומשומש, השוואה שלי היא בין רכבים חדשים בגרסאות הבכירות שלהן.

הסנסיישן של הבראבו עולה קרוב ל130K, בעוד 10K ניתן לקנות הגירסה הבחירה של C4 עם המנוע מדובר ושלל התוספות והפינוקים שיחודיים לסיטרואן.

החסרון היחידי בהשוואה הוא כמובן בגיר, ידני לעומת רובוטי חד-מצמד. אם הדמיקולו בלובינסקי היו טיפה יותר חכמים ומייבאים את הגירסה הבכירה עם גיר ידני, כבר למחרת הייתי עושה טריידאין לA4 תמורתו. :-)

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שאין טעם להשוות חדש ומשומש, השוואה שלי היא בין רכבים חדשים בגרסאות הבכירות שלהן.

הסנסיישן של הבראבו עולה קרוב ל130K, בעוד 10K ניתן לקנות הגירסה הבחירה של C4 עם המנוע מדובר ושלל התוספות והפינוקים שיחודיים לסיטרואן.

החסרון היחידי בהשוואה הוא כמובן בגיר, ידני לעומת רובוטי חד-מצמד. אם הדמיקולו בלובינסקי היו טיפה יותר חכמים ומייבאים את הגירסה הבכירה עם גיר ידני, כבר למחרת הייתי עושה טריידאין לA4 תמורתו. :-)

את האמת לא בדקתי את אופציה הזאת בגלל התקציב אבל ממש התאבתי בבראבו (עיצוב חיצוני ופנימי )

ולדעתי הC4 לא מתקרבת אליה מהבחינה הזאת (למרות שלא נהגתי על אחת) אבל כמובן על טעם ועל ריח ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...