Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא רכב אחרי 5 שנים של שהות בחו"ל

eyal1985a
שימו לב! השרשור הזה בן 4668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

היתי רוצה בבקשה לדעת.

אני גר בארצות הברית כבר 5 שנים, יש לי הונדה S2000 במחיר של $11,511.00

הבנתי שאם אני גר מחוץ לישראל 5 שנים ואני תושב חוזר, אני יכול להביא את הרכב שלי איתי.

כמה עוד אני צריך לשלם כדי להביא את האוטו לישראל.

חוץ ממשלוח כמובן

תודה רבה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב שאתה באמת תוכל להכניס את האוטו לארץ

לפי מה שהבנתי היה שינוי לא מזמן, ותושב חוזר מעל 6 שנים בחו"ל מקבל את אותן הטבות כמו עולה חדש (במה שנוגע לייבוא רכב).

תושב חוזר מעל שנתיים, יכול להביא רכב שהוא בן עד 4 שנים ומשלם מיסים כמו כולם.

תבדוק טוב את ההגבלות על יבוא רכב מארה"ב שהוא לא אמריקאי ולא מיוצר בארה"ב

הכי טוב שתציץ באתר המכס ומשרד התחבורה

Porsche 911 GT2

BMW 335i 2011

Mini Cooper JCW 2009 - GONE

BMW M3 2006 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חי_על_הצד

תוסיף להצעה שלך את ערך המיסים. אם הרכב מעל שנתיים, אתה לא יכול ליבאו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מיסים הם אותם מיסים. היתרון שיש לתושב חוזר על פני אזרח הארץ הם בעיקר שניים.

1. תושב חוזר יכול לייבא את המכונית הפרטית של עד גיל 4 שנים כאשר אזרח הארץ יכול לייבא רכב עד גיל שנתיים בלבד.

2. תושב חוזר יכול לייבא את ריכבו הפרטי שייכול להיות מכל דגם כל עוד הוא מורשה מבחינת יבוא כלומר עומד בתנאים של בטיחות ותקנים של הארץ, כלומר, הגה בצד הנכון, ספידומטר בקמ"ש וכיוצא מזה.

לעומת זאת אזרח הארץ יכול לייבא רכב רק מארץ הייצור שלו, במילים אחרות תושב חוזר יכול להביא איתו מכונית וולו מארה"ב כאשר תושב הארץ יצטרך לייבא את אותו וולוו משבדיה.

3. כמו כן תושב חוזר יצטרך להוכיח שזה היה רכבו שהוא השתמש בו. אם הוא יקנה רכב משומש סמוך לזמן חזרתו ייתכן שיערמו עליו קשיים בכך שיטענו שזה לא היה הרכב שלו בשנים האחרונות. בכל מקרה אם אפשר להביא רכב איתך למה להביא רכב ישן?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...