Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך ראוטר משולב מודם עם קליטת WIFI חזקה

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממשיך לשדרג/לתקן דברים בבית בזמן שהותי בארץ הקודש.

כרגע יש לי ראוטר משולב מודם שלקחתי בזמנו מבזק dlink 2670u.

איכות הקליטה שלו מחפירה גם אם אני מעביר אותו למיקום אחר.

רציתי להחזיר אותו ולקחת רק מודם מבזק אבל נאמר לי שמכיוון שיש לי כבר ראוטר משולב מודם אני לא יכול לקחת רק מודם מהם ובכל מקרה הראוטר שלי כבר. על המודם מהם אצטרך לשלם.

בנכר, יש לי ראוטר של dlink dir-615 עם איכות קליטה מרשימה וגם כאן רציתי לעשות את אותו הדבר אבל הראוטר הנ"ל לא כולל מודם. (אציין שבחו"ל אין לי צורך במודם בבית כי יש מרכזי בבניין)

בשירות הטלפוני של בזק הציעו לי להפוך את ה-2670U למודם לכל דבר ולאחר מכן לחבר אליו ראוטר. פתרון צולע לטעמי.

אני צריך פתרון אמין ביותר עם טווח קליטה כמה שיותר גדול (לא מעוניין להשתמש במגדילי טווח למיניהם). גם ככה הראוטר אמור לתת פתרון רק לקומה התחתונה כאשר למעלה יש לי אינטרט חוטי עם תשתית הוט (גם שם בקרוב נתחיל לעשות סדר).

תקן N לא קריטי ולא תנאי מבחינתי.

אשמח לעצות איך לפתור את העסק כאשר עוד הפעם, העיקרון המרכזי הוא אמינות של חיבור (כמובן אם אין ניתוקים ובעיות מכיוון בזק עצמם).

מדובר על תשתית של בזק וספק 014.

תודה רבה לעזורים מראש.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מבזק רוטל rta1025

יש לו טווח הכי גדול גם יותר מראוטרים שעולים פי 4 ממנו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ניתן לרכוש באופן פרטי כמובן ראוטרים של 3COM משולבים עם מודם שמתאים לחיבור ADSL.

לגבי איכות הקליטה שלהם אין לי מושג.

אבל אתה יכול אולי לשנות תדר בראוטר ייתכן וזה ישפר לך את איכות הקליטה .

m3forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכחו כלל, המוצרים קיימים רק צריך לדעת לחפש.

אני אישית מעדיף את מוצרי TP-LINK על אדימקס מבחינת איכות ורכיבי חומרה בנתבים שלהם וניתן לרכוש את המודם-ראוטר המשולב שלהם מהדגם:

300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8961ND

300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8960N

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, שכחתי את TP LINK. אגב, באתרים השונים באינטרנט, מופיע רק הדגם הפשוט ב-200 ש"ח. התקשרתי לשלוש חנויות שונות והם אמרו לי שאין אותו במלאי/הזמנה מיוחדת/אין צפי קרוב. בשלב הזה, כבר התייאשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות אבדוק את העניין מול היבואן של tp אם זמין ואעדכן ביום ראשון. למיטב ידיעתי המוצרים האלה במלאי אצל היבואן הרשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יעבוד, אתה בקשת פתרון משולב וציינת שאתה לא מעוניין במגדילי טווח, ישנה גם אפשרות הרשת על חשמל, מה בדיוק הבעיה בחיבור? בין אלו אביזרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לבדוק אתמול, בדקתי היום, שני הדגמים של מכשירי הTP-LINK שצרפתי בקישורים מעלה קיימים במלאי וזמינים אצל היבואן.

מי שמעוניין מוזמן לפנות אלי לקבלת הצעה, אני שולח לכל הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון של רשת החשמל (אצלינו זה נקרא הום פלאג) נראה לי די אידיאלי,

אבל כאן יש לי שאלה למומחים - האם זה דורש ששני השקעים אליהם מחוברים ההאום פלאגים ישבו על אותו חוט חשמל? אותו מאמ"ת?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותה פאזה בבית, ישנם יתרונות וחסרונות לחיבור הרשת על חשמל, כמו מהירות העברת נתונים, צריכת חשמל של ההתקנים, יכולת עבודה כרגע רק על חלונות ומאק למיטב ידיעתי אך בסה"כ זהו פתרון מצויין לבתים עם אזורים ללא קליטה/ממ"ד וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...