Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק דגם חדש 2012

MJ01
שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

רציתי להתייעץ איתכם בנוגע לדגם החדש הצפוי לצאת "בקרוב" לסיויק 2012.

ברצוני לרכוש הונדה חדשה אבל אני מתלבט מכיוון שמאיר לא מספקים שום מידע לגבי מפרט הרכב ולגבי זמני ההגעה.

אני מעלה את הנושא כי אני זקוק לרכב ולא מעוניין להמתין כחצי שנה.

עפ"י אתר היצרן של הונדה והנתונים של הדגם החדש המנוע והגיר ללא שינוי. בוצעו שינוים קליםי בעיצוב הרכב, מרווח גלגלים ושיפור קל בצריכת הדלק.

That represents no change from the outgoing Civic, although the new car boasts more interior room and a more responsive chassis, as well as uprated fuel economy and the availability of a new natural gas model set to be available nationwide.

http://www.leftlanenews.com/honda-civic-2012.html

http://www.motortrend.com/roadtests/sedans/1104_2012_honda_civic_ex_test/index.html

http://www.caranddriver.com/reviews/car/11q2/2012_honda_civic_ex_sedan-short_take_road_test

האם כדאי להמתין?

תודה.

2012_honda_civic_ex_sedan_-_short_take_road_test_cd_articlesmall.jpg

2012-honda-civic-ex-sedan-inline-3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים הייתה כתבה (נדמה לי במוטוקאר) על הדגמים שצפויים להגיע בזמן הקרוב לארץ.

אחד מהם הייתה הסיוויק החדשה, לפי מה שזכור לי היא צפויה להגיע עד סוף שנה. סביר להניח שהחדשה תיהיה טובה יותר מהנוכחית למרות שהמנוע זהה הרי יש עוד פרמטרים למכונית.

מנגד, על הסיוויק הנוכחית ניתן לקבל הנחה (10K?) שעל החדשה לא תוכל לקבל.

אתה נעול ספציפית על סיוויק? אולי כדאי לשקול גם רכבים אחרים?

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יכול להתייחס לדגם החדש אבל בנוכחי נהגתי למעלה משנה והוא מצויין לדעתי. מרווח, זריז, חסכוני, ושקט יחסית. לפי הפרסום והתמונות ההבדל כנראה לא מאד משמעותי. אם אין ביכולתך לחכות ואתה נעול על CIVIC, הדגם הנוכחי יעשה עבודה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...