Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סיירה מושתלת קוזוורט']עזרה בקשר לקניית רכב משופר..

itzik901
שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע בודק אפשרות לקניית סיירה מודל 86 שחוץ מהשילדה הכל אבל הכל קוזוורט' הבנאדם טוען לסביבות 480-500 כ"ס עם מערכת בלימה ומתלים משופרת.

נראה לי מוגזם ,אני צריך לנסוע מרחק לא קטן אליו אז רציתי להתייעץ ,שאני לא יצא לנסיעה הזאת לחינם ותחכה לי בדיחה ביעד.

לצומת ליבכם אני לא מוטרד מבעיות אחזקה או הוצאות דלק כמובן ,כיוון שאני לא מחפש רכב להגיע מנקודה א' לנקודה ב' אז אני מצפה לכל דבר.

אנא רק למבינים בלבד.

השאלות הן כאלה:

-האם הרכב מסוגל להוציא הספק כל כך גדול?

-כמה הייתם משלמים על רכב כזה?

-הוא טוען שהכל ברישיון,היתכן?

-והאם בכלל סיירה סטנדרטית מסוגלת לעבור שינוי כל-כך קיצוני?

תודה למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספק של 450-500 כ"ס ממנוע 2.0-שלחנו את הת'רד הזה ליצרי הסידרה "אזור הדימדומים"...לסיירה קוזוורת' הסטנדרטית היה 204 כ"ס,לכשעצמו הספק מכובד.אם הסיירה הזו במקור היתה 2.0,ייתכן שהורכב בה מנוע קוזוורת' שהיה באותו נפח בדיוק(1993 סמ"ק).גם אם היא משופרת בפראות,קשה מאד לעבור את ה 300 כ"ס.בבסיסה,שילדתה של הסיירה יכולה לטפל בהספקים גבוהים יחסית,אבל לא ב 300 כ"ס.בסוף שנות ה 80 קיבלה הקוזוורת' הנעה כפולה,ויכולתה שופרה פלאים.עם הנעה אחורית בלבד,יש גם פוטנציאל סכנה לא מבוטל...צריך לבדוק ביסודיות מה עומד מאחורי האוטו,מי שיפר אותו,מה הורכב בו,מה מצבו הכללי ועוד.על פניו,נשמע מופרך משהו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרחי אני מציע לך מאוד לבדוק את עצמך בנושא , מנועי הקוזוורט' בגירסא החלשה ביותר באו אכן עם 204 כ"ס , אבל מנועים אילו ידועים שהם יכולים להגיע ל400-500 ואף יותר כח סוס עם השיפורים המתאימים ככה שלהגיד שאי אפשר ממנוע 2 לי טר טורבו להוציא כזה הספק זה בגדר הבורות :)

במיוחד שמנוע זה סיפק מכוניות בGROUP B בראלי בזמנו שבאו 400 ו כ"ס בימי ה"מערב הפרוע" של GROUP B.

מה גם שבארץ היו ידועות כמה עם הספק מכובד מאוד.

ככה ששינוי כזה אפשר לארגן.

לאשר? כסף מאשר הכל אני מאמין , ויש מצב שזה מועבר ברישיונות ( תשמע אחרי שראיתי מה מאשרים מ306 5 דלתות חבוטה ... :) )

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שנעלבתי עמוקות מזה שקראתי לי בור(בלי עם הארץ,מה שנכון).יש לי בבית סיפרייה,לא ספר אחד,על שיפורי פורדים,מהפייסטה ועד הטרנזיט...להספק של 500 ממנוע הקוזוורת,בחלומות בליילה בצאת הכוכבים,לא תגיע.הבעייה העיקרית שמונעת ממנו להגיע להספק כזה,היא מגבלת הסל"ד של המנוע.מנוע הקוזוורת' לא מסוגל להעפיל מעבר ל 7000 סל"ד.גם באנגלייה,שם הקוזוורט זוכה למעמד מיטי ממש,המשפרים המקצועיים ביותר לא הגיעו ליותר מ 350 כ"ס.בדוק את עצמך,ותחזור.בפעם באה אני ייעלב ממש...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בסיירה 4 דלתות סדאן לבנה - כל מה שטוען המוכר - בדוק ונכון.

תן פרטים על המוכר ועל הרכב, שאדע האם מדובר באותה אחת.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה למגיבים,כיוון שאף אחד לא דיבר לגבי המזומנים אז אני יידע אותכם שהמוכר מבקש 40K המחיר סביר לדעתכם או מוגזם?

והרכב במצב נסיעה כמובן שכחתי לציין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.המחיר נראה נמוך באופן מחשיד,רכבים משופרים ברמות

האילו,מושקעים בהמון כסף(יותר מארבעים אלף).

ב.אני לא מכיר הרבה בעלי רכבים שיכולים לתחזק רכב בעל 400-500 כ"ס.

ג.אלה שאני כן מכיר,או מכונאים,או מפוצצים בכסף.

ד.אם אתה מפוצץ בכסף,אל תתייחס לסעיף ג'

ה.שנן את סעיף א'

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד.אם אתה מפוצץ בכסף

אז תעשה לך טובה וקנה משהו קצת פחות מפחיד... (לא יודע מה איתך, אותי סיירה הנעה אחורית משופרת בקיצונית מ-א-ו-ד מפחידה...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לא מפוצץ בכסף,אבל אני מוכר ת'סיוויק שזה 28-30K ויש לי עוד בצד לישור קו,דרך אגב למה אני צריך להיות מפוצץ בכסף להחזיק רכב כזה?

את השיפורים כבר מישהו אחר עשה ,נשאר שאני רק יהנה מהם,עם כל הכבוד זה לא יגואר או בימר ,ושוב בקשר לצריכת דלק אני לא מודאג,ורוני מפלצות הנעה אחורית זה מה שאני מחפש נמאס לי מהנעה קידמית אני רוצה הנעה אחורית ובגדול.

ולבחור שרצה ת'טלפון אני לא רוצה תחרות ,אם אני ירד מהנושא בשמחה אני יעביר לך את המספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לא מפוצץ בכסף,אבל אני מוכר ת'סיוויק שזה 28-30K ויש לי עוד בצד לישור קו,דרך אגב למה אני צריך להיות מפוצץ בכסף להחזיק רכב כזה?

את השיפורים כבר מישהו אחר עשה ,נשאר שאני רק יהנה מהם,עם כל הכבוד זה לא יגואר או בימר ,ושוב בקשר לצריכת דלק אני לא מודאג,ורוני מפלצות הנעה אחורית זה מה שאני מחפש נמאס לי מהנעה קידמית אני רוצה הנעה אחורית ובגדול.

ולבחור שרצה ת'טלפון אני לא רוצה תחרות ,אם אני ירד מהנושא בשמחה אני יעביר לך את המספר.

צריכת דלק גבוהה פי 2.5- 3 מהסיויק שלך לא מפחידה אותך?

האחזקה לא תהיה פשוטה. המנוע מורכב מאד ולכן יש יותר סיכויים שמשהו ידפק.

וכשמשהו נדפק במנוע כזה זה הרבה כסף... (אפילו שזה לא בימר)

*** ובהנחה שהאוטו אמור לשמש אותך לנסיעות יום יומיות, יהיה לך קשה כל פעם להכניס אותו למוסך ולנסוע באוטובוסים (למרות שהם גם הנעה אחורית - כמו שאתה אוהב :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת לרכב יש את הכח המוצהר (או קרוב לו, כל דבר מעל ל 250 כ"ס) והכל חוקי אז 40 אלף שקל זה מעט מדי לרכב כזה, ההשקעה הנדרשת לשיפור כזה בארץ (וגם באנגליה) היא יותר מהמחיר הנדרש, לכן המחיר חשוד.

האלטרנטיבה - זו סיירה 2.0 במקור עם מנוע קוזוורת' מושתל , ומבחר מכלולים אקלקטי שהושתלו לפי רצון הבעלים, במקרה כזה התשלום תלוי בכמה אתה רוצה את האוטו ומה רמת העבודה - אם היא לא מקצועית יכולה להיווצר מלכודת מוות (מתלים, צמיגים ומע' בלימה לא מסוגלים לטפל בכח רב כל כך) .

אני לא יודע אם זה מעניין אותך , אבל תביא בחשבון שרכב משופר ברמה שנטענת כאן בד"כ לא שימושי לנהיגה יומיומית (חוסר כח בסל"ד נמוך, שחיקת צמיגים גבוהה וכד')

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיויק לרכב כזה ?

התאבדות !!

מה גם שמה שווה כל הכוח הזה על שילדה של סיירה רגילה ?

הייתי מוותר על כל התוספות ובלבד שתהיה השלדה של קוזי...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר פרחי , ( תיקח את רוח ההודעה בקלות :) כי היא נכתבה ככה ולא בהסטלבטות :) )

http://www.fastfords.org.uk/wescos.html

http://www.fastfords.org.uk/edd3drcos.html

או רוב המכוניות באתר הזה

http://www.fastfords.org.uk/feature.html

פה יש גישה נוחה לכולן

טוב

כניראה אתה צודק ואני טועה

והאתר הזה לדוגמא הוא פיקציה נכון פרחי?

אני לא בא להעליב , באמת שלא , אבל סבבה :) אולי במקור קוזי לא יכול לעבור את ה7000 סל"ד כמו שמנוע 605 טורבו עם מחשב מקורי לא יכול לעבור את הבאר גדישה עקב הגבלה במחשב. בכל אופן גם היתה ידועה סירה קוזי אחת בארץ שעברה את הכ"ס הנ"ל בצורה די מכובדת.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...