Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעות חמורה (חקיקה נגד כלבים "מסוכנים")

slash
שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2935321,00.html

הכל תלוי בחינוך שמעניקים הבעלים לכלב...

אם בממשלה היו משקיעים ככה במלחמה נגד התאונות :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל תלוי בחינוך שמעניקים בעלי הכלב? לא בהכרח נכון!

אמסטף , כלב אכזרי בדמו! לא יעזור לו שום אילוף (חוץ מאילוף צבאי/משטרתי)!.

סלחו לי , אך כלבים כאלה צריך להמית או לתת לכוחות הבטחון , במקום כלבי הרועה הגרמני , שהם כלבים בעלי נשמה טובה!.

אני מעדיף שבעת פעולות צה"ל , המחבלים יהרגו כלבי אמסטף אכזריים ודוחים במקום הרועים הגרמנים המדהימים :cry: .

יש לשכן שלי אמסטף , זקן אבל אמסטף! רואים בעיניים שלו , את הרשע.

כלבים מזעזעים.

אני תומך 100% , בהצעה הנ"ל!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בחינוך שמעניקים בעלי הכלב? לא בהכרח נכון!

אמסטף , כלב אכזרי בדמו! לא יעזור לו שום אילוף (חוץ מאילוף צבאי/משטרתי)!.

סלחו לי , אך כלבים כאלה צריך להמית או לתת לכוחות הבטחון , במקום כלבי הרועה הגרמני , שהם כלבים בעלי נשמה טובה!.

אני מעדיף שבעת פעולות צה"ל , המחבלים יהרגו כלבי אמסטף אכזריים ודוחים במקום הרועים הגרמנים המדהימים :cry: .

יש לשכן שלי אמסטף , זקן אבל אמסטף! רואים בעיניים שלו , את הרשע.

כלבים מזעזעים.

אני תומך 100% , בהצעה הנ"ל!

אם אתה רואה רשע בעיניים של כלבים יותר מדי אתה לא מבין בתחום. מי שמבין בכלבים יודע "שנשמה" אין להם. יש להם אופי שהוא תוצר של האינסטינקטים שלהם + ההתניות שלמדו בחייהם (שזה "חינוך" בעולם הכלבי). להתייחס אליהם במונחים של אופי אנושי זו בורות.

ישנם גזעים שאינסטקטיבית נוטים יותר לתוקפנות, משום שזו תכונה שחוזקה בהכלאה של הגזע. תוקפנות כלפי בני אדם היא ללא ספק תכונה לא רצויה בכלב שמיועד למלחמות כלבים, כמו שהיו אבות האמסטף, נהפוך הוא. בכלבים אלו הוטמעה אהבת האדם ואגרסיביות כלפי כלבים אחרים.

ולעניין, האמסטף לא רוצחים ורועה גרמני גם הוא כלב מסוכן, כמו כל כלב גדול. למעשה הרועה הגרמני זה הגזע עם הכי הרבה מקרי תקיפה מתועדים של בני אדם, אבל אסור לתת לעובדות לבלבל אף אחד.

כלב גדול, כל כלב גדול, הוא מסוכן בפוטנציה. אין להם לא מוסר ולא מצפון. הם חיות ומפרשים מצבים מסויימים כפי שחיה מפרשת. מה שצריך זה להכיר איך הם "חושבים", לאלף אותם בהתאם ולהשגיח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כלבת רוטווילר שבחיים שלה (כיום היא בת 9 שנים) לא תקפה נפש חיה אפילו לא חתול!

מילא אם ההחלטה היתה להמית את הכלבה הספציפית שהרגה את הילדה המסכנה אז מקובל...

מילא אם ההחלטה הייתה לגבי גזע ספציפי זה אז בקושי רב אולי מקובל...

אבל לא, פה מוצאים מן החוק את כל הכלבים "המסוכנים" זה מה שמרתיח אותי!

ושוב לפי דעתי השורה התחתונה זה החינוך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כלבת רוטווילר שבחיים שלה (כיום היא בת 9 שנים) לא תקפה נפש חיה אפילו לא חתול!

עזוב, הסתומים רוצים להוציא גם את הסטפורדשייר בול טרייר האנגלי (Staffie) מחוץ לחוק. הם אפילו לא מבינים את ההבדל בין הגזעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לדודי היה בוקסר , לנו היה קוקר ספניאל וכרגע יש לנו גולדן רטריבר (כלב לא קטן).

אהבה לכלבים יש לי מאז ומתמיד.

לא יעזור לכם , אמסטף זהו כלב אכזרי , תמיד היה ותמיד יהיה.

* נשמה , הכוונה לכלב טוב.

לא אמרתי שאני מבין גדול בתחום , אך להגיד שאני בור זה מעליב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא מבין גדול בגזעים,אבל...

לדעתי גזעים מסויימים שיש להם לסת בעלת נעילה חזקה כמו האמסטף וכו' פשוט אסור להחזיק כחיית מחמד ,כיוון שכמה שכלב יהיה מאולף ,בדומה לבני האדם יש לו רגעי מצב רוח שהוא עצבני או כועס או מקנא וכאשר זה קורה יש לו נשק שזה הלסתות שלו מספיק שפעם אחד הוא יתעצבן או יקנא והאסון יגיע כמו עם הילדה שנשחטה (כן ,נשחטה),אני יכול להשוות את זה לאחזקת חומר נפץ בבית כמה שתהיה מומחה ותחזיק אותו בתנאים אידאליים מספיקה טעות אחת לאסון.

לכן החוק הזה צודק ובמקום והיה צריך לחוקק אותו מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לדודי היה בוקסר , לנו היה קוקר ספניאל וכרגע יש לנו גולדן רטריבר (כלב לא קטן).

אהבה לכלבים יש לי מאז ומתמיד.

לא יעזור לכם , אמסטף זהו כלב אכזרי , תמיד היה ותמיד יהיה.

* נשמה , הכוונה לכלב טוב.

לא אמרתי שאני מבין גדול בתחום , אך להגיד שאני בור זה מעליב.

בור זו לא עלבון.

בור בנושא מסויים פירושו הדיוט, כלומר מי שאינו מתמצא.

ואתה אינך מתמצא בכלבים, גם אם גדלת כמה.זה בדיוק כמו נהיגה, מי שלא למד נהיגה מתקדמת לא יודע נהיגה מתקדמת, ומי שלא למד אילוף כלבים לא יודע לאלף.

נכון שמומחה גדול באילוף אני לא, אבל א-ב אני יודע, וזה מספיק כדי להבין שכלב זו חיה שפועלת לפי אינסטינקטים של חיה. לכן, במצבים מסויימים, גם הגולדן שלך יכול להיות מסוכן.

ואתה יכול לכתוב"לא יעזור לכם" כמה פעמים שאתה רוצה זה לא הופך את דעתך לנכונה. היא בסה"כ דיעה לא מבוססת של מי שחסר לו ידע בכלבים. כדי להבין בכלבים לא מספיק לגדל, צריך ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין גדול בכלבים אני לא, אבל אני בהחלט בעד הגבלות חמורות על גידול חיות הפרא האלו (אמסטף, רוטווילר וכו').

אם לקחת דוגמא מנושא שכולנו מכירים - נהיגה - אז אולי צריך לחייב את מי שרוצה לגדל כלב מסוכן (מרשימה מסויימת של גזעים) בקורס קצר, ובסופו להנפיק רשיון.

מי שמפר את תנאי הרשיון (יציאה עם הכלב ללא רצועה+מחסום, למשל) - ייקנס.

מי שהכלב שלו תוקף אדם - יישלל רשיונו וילקח הכלב.

הכלבים האלו זה לא משחק, מי שבוחר לגדל כזה כלב צריך (1) לדעת מה הוא עושה, ו(2) לנקוט בכל אמצעי הזהירות ע"מ שהכלב לא יזיק.

לשקול גם ביטוח חובה לכלבים אלו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בור זו לא עלבון.

בור בנושא מסויים פירושו הדיוט, כלומר מי שאינו מתמצא.

ואתה אינך מתמצא בכלבים, גם אם גדלת כמה.זה בדיוק כמו נהיגה, מי שלא למד נהיגה מתקדמת לא יודע נהיגה מתקדמת, ומי שלא למד אילוף כלבים לא יודע לאלף.

נכון שמומחה גדול באילוף אני לא, אבל א-ב אני יודע, וזה מספיק כדי להבין שכלב זו חיה שפועלת לפי אינסטינקטים של חיה. לכן, במצבים מסויימים, גם הגולדן שלך יכול להיות מסוכן.

ואתה יכול לכתוב"לא יעזור לכם" כמה פעמים שאתה רוצה זה לא הופך את דעתך לנכונה. היא בסה"כ דיעה לא מבוססת של מי שחסר לו ידע בכלבים. כדי להבין בכלבים לא מספיק לגדל, צריך ללמוד.

הגולדן שלי , מסוכן? הוא הכלב הכי אדיש שראיתי בחיי.

הדבר היחיד שהוא עושה זה נובח על זרים , אשר מתקרבים לשער הכניסה שלנו , ובכך מתריע לנו שמישהו מגיע.

אני מבין בנושא , לא בקיע מאוד , אבל ידע בסיסי יש.

* שאלה - הכלב שלי עבר טראומה (פרצו אלינו הביתה וכנראה שהגנבים ניסו להרביץ לו , הוא היה בהלם ולא עשה כלום) - מה עושים? (חייב לציין שעברו כ-4 חודשים מאז , והוא עדיין באי שקט)

מתוך אינסטינקט (ככל הנראה) , הוא רוצה להיות בגינה , שם הוא מרגיש כמלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית כבר 8 שנים סטף אנגלי ומזה 5 שנים 2 אמסטפים

כלומר 3 כלבים!

הם גודלו להיות אוהבים ונעימים ואתם יודעים מה?

הם לא תוקפים אפילו חתולים!

אז...

כל מי שטיפש ועושה הכללות...

...שיחפש צ'יוואה

וכל מי שהדיוט (יש הבדל בין הדיוט לאדיוט) שפשוט לא ירשום שטויות :fist:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש רוטווילר (בן 4.5 מחפש זיווג :lol: ) אני רוצה להגיד שהכלב שלי חונך מאז שהוא ילד(טוב נו...גור).

אני אחד שמגיל קטן מתעסק במכוניות ובחיות "קצת" מבין בכל העיניין(הגשתי הרבה עבודות בבית ספר על רפואת כלבים,על חתולים ועוד..) מגיל 7 אני אוסף חתולים פצועים ברחוב מטפל בהם מעניק להם תשומת לב רבה ומחזיר אותם לרחוב עם בטן מלאה וקצת שמחת חיים.

אני רוצה להגיד שעם תעניק לכלבך אהבה מגיל קטן ,תטפל בו,תאלף אותו הוא יחזיר לך את הכל במשך השנים.

הכלב שלי (רוטווילר,נו זה שמחפש זיווג) במראה שלו רואים שהוא כלב שיכול לטרוף אותך תוך 3 שניות,אבל במקור הוא כלב מאוד ידידותי,כלב שמירה מצויין.

האמסטף לאומת זאת זה כלב שצריך לשים אליו לב מגיל צעיר פי 10 מאשר על רוטווילר ,כי אמסטף הוא כלב שלא כל כך מעריך את בעליו והוא יכול לתקוף אותו ,זה גם תלוי איזה בעל יש לו,אחד שמטפל ודואג או אחד שמזניח ומשאיר אותו לבד.

לכלבים רבים יש דעות קדומות שמאוד חשוב שהדעות הללו צריכות ליהיות טובות,הם זוכרים איך התייחסת אליו מגיל קטן.

אני ממש לא מסכים עם החוק שהתקבל,ואני ממש (אבל ממש) עצבני בגלל הרצח של הילדה הקטנה(ז"ל) אני מעוצבן על האב שמשאיר כלב אמסטף (שחושב שהוא פודל) לבד עם ילדה בת 4 ואחר כך מאשימים כלב שבכלל לא אמור לחיות עם בית קומות (בלי גינה או שטח פתוח) ועם משפחה שיש להם ילדים קטנים.

עוד מידע על כלבים (חתולים,ציפורים,דגים) תמצאו :

http://www.petking.co.il

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון בגרשו כל החוקים האלה. טני חושב שהם סתמיים ובמקום להגביל את הכלב ולהקשות על החזקתו,יש להעניש את הבעלים הלא מתחשב הזה של אילף את הכלב כדי שיהיה רגוע

הכלבים אף פעם לא צריכים ליסבול, שיקבלו שכל וירדו לשורש הבעיה שזה הבעלים.

כל אלא שמחזיקים את הכלבים ה''רוצחים'' שלהם בישביל הפוזה, ונהנים ליראות אותם רודפים אחרי חתולים, אז אותם צריך להעניש ולא את הכלבים שקיבלו חינוך כזה

וגם הכלב שהרג זה לא נכון שהוא מומת. אז נכון הוא הרג אבל אם הוא יכול להביא תועלת אז למה שלא יביא, כי זה בטוח עדיף על להרוג אותו, ולשר כץ מה הוא רוצה להראות בזה, צדק פואטי או מה, תסבירו לי אני לא מבין

לי יש כלבה קטנה שאספתי מהרחוב כשהייתה גורה והיא גרה איתנו כבר 4.5 שנים. אבל ליפני זה היה לי כלב זאב גדול שמת בשיבה טובה (ושינוח על מישכבו בשלום) והוא לא תקף ולא היה עצבני, אפילו אהב נורא לשחק ולהשתולל והפעימים היחידות שהוא נבח היו כשמישהו היה ליד הדלת

פשוט בושה וביזיון לגור במדינה עם שרים סתומים ואטומים כאלה כמו ידידנו השר כץ. ואני מצטער מעכשיו במקום מי שאין לו ביצים (סליחה על הביטוי) בישביל מה שהוא הולך לעבור בגלל שהוא אוהב כלבים

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אומנם אין כלב גדול (יש לי אחז הזנים של פקינז) בכל מקרה מכיר אנשים שיש להם כלבים גדולים וזה תלוי איך שמחנכים אותם.

עם כל הכבוד והצער במקרה של הילדה שהכלב נשך אותה למוות אם לרגע ישימו לב מי הבעלים שלו אך ורק הוא אשם , הכלב הזה היה עובר התעללויות ,האבא של הילדה היה נותן לו מכות עם מקלות , פשוט מתעלל בו אז הכלב ניהיה תוקפני.

לפי מה שהיה כתוב בוואלה מקודם היועץ המשפטי של עיריית תל אביב החליט לאסור את המתת הכלב (ובצדק לדעתי) , צריך לשלוח אותו לאילוף ולבית חם והוא לא יתקוף אף אחד , עובדה שהאבא של הילדה היה בכלא הוא נמסר ולא תקף אף אחד.

כדי לקרוא מה שהיה כתוב בעיתון של יום שישי בטור של בעל המועדון של האמסטפים בארץ הוא צודק בכל מילה.

במקרה של אתמול האמבולנס הגיע מאוחר והפיל את האשמה על האמסטף שהיה במקום , וכמובן זה סיפור טוב לתיקשורת אם לא היה אמסטף לא היו שומעים על זה בכלל.

בכלל התקשורת החליטה להיטפל לכלבים ולא בצדק , איפה הם היו במקרים שכלבים הצילו חיים ,קחו דוגמא אחת שהיתה לפני כמה חודשים , איזה קשיש שהיה חולה (היתה לו איזה מחלה אני לא זוכר) בקיצור אותו קשיש נפל באמבטיה והמחלה שהיתה לו התחילה להשפיעה ובמשך שבוע הכלב ליקק אותו כדי שלא יתיבש ויאבד את ההכרה עד שקרוביו הבינו שהוא נעלם והגיעו לביתו וראו אותו במצב הזה ופינו אותו לבית חולים , בלי הכלב הוא היה מת.

ולא חסר עוד דוגמאות........

בקיצור שיתחילו לחפש את בעליי הכלבים שמתעללים בהם ולא את הכלבים עצמם כי החינוך שהבעלים נותן ככה הכלב יהיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...