Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע הגדול הקטן שלי מתחיל מחר :) או מילות פרידה במקרה הרע.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 4655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב מחר אני יוצא לROAD TRIP המיוחל שלי, משהו בקטנה, 4537 ק"מ הלוך, 6621 ק"מ בחזור.

אני יוצא מקליפורניה ונוסע לניו יורק דרך : נוואדה, אריזונה, ניו מקסיקו, טקסס, אוקלהומה, קנזס, מיזורי, אילינוי, אינדיאנה, אוהיו, פנסליבניה, ניו ג'רזי. בדרך חזרה אני מתכנן לעשות טוויסט קטן ולחזור דרך וירג'יניה, קרוליינה, ג'ורגיה, פלורידה, אלבאמה, מיסיסיפי וארקנסו.

אז אני אעלה תמונות מהדרך, האינטרנט ברכב עובד יופי והתוכנית היא בין 16-18 שעות נהיגה ביום בהלוך, בחזור נקח את הזמן, אני לוקח את אבא שלי ונוסעים עם האוטו שלי, העלויות של הדלק אמורות להיות באיזור ה$1200-$1400.

אמרתי נפתח שרשור, מי יודע אולי במיזורי אתהפך עם הרכב ואיזו פסיכית תקח אותי לביתה ותשבור לי את הקרסוליים, או אולי בשיקגו אני אפגוש כדור טועה.

אז להתראות לבינתיים .

wish me luck guys, it's going to be fun, i hope

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואוו איזה כיף זה נשמע, בכביש I40E יש לך (סוג של) ישורת באורך 1,214 ק"מ. אני מקווה שהרכב שלך מספיק מהיר כדי לעבור את זה במהירות סבירה :-D

בכל אופן, סע בזהירות ותהנה. מחכים לתמונות מהדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי היקר, תבלו וסעו בביטחה. נראה מסלול מדהים.

בלי עין הרע, האם אתה לוקח ציוד מסוים לטובת התמודדות עם בעיות ברכב- שמן, מים וכדומה?

מחכים לעדכונים!

נב- אם אתה שומע בנג'ו, תברח!

אודי

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, מקנא בך!

אתה הולך לעבור חוויה שתדבר עליה עוד הרבה שנים כי קוסט טו קוסט ברכב פרטי זה אולי אחד הטיולים המדהימים ביותר שיש.

שיהיה בהצלחה!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה, אתה מגשים אחד מהחלומות הכי גדולים שלי.

יש לך הערכה כמה זמן יקח כל הטיול? בכלל אם אתה יכול לנדב עוד פרטים זה יהיה נחמד(מקומות לינה, מקומות שביקרת, סוג רכב וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, לא תוכל להימלט מלהעלות יומן מסע לפורום - הרכב, הנהיגה וכל מה שבא.

כולנו היינו שמחים לצאת לכזו הרפתקאה ונשמח לשמוע חוויות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מי יודע אולי במיזורי אתהפך עם הרכב ואיזו פסיכית תקח אותי לביתה ותשבור לי את הקרסוליים

,

אם לא כתבת ספר מצליח לא סביר שזה יקרה:lol:

נסיעה טובה ובהצלחה!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבלו!!!!!

ואגב, אני אשמח לשמוע את החוויות ההזויות יותר שיהיו לכם- וברשותך אולי אף להכניס כמה מהם לתסריט שאני עובד עליו...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תהנה, אתה מגשים אחד מהחלומות הכי גדולים שלי.

גם שלי. אבל אז התחתנתי ונולד לי ילד והחיים נגמרו.

תהנה! נשמעת חוויה מיוחדת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"Gee, I wish I could figure out what happened to my tools and my copper wiring and my tile and my life and my manhood."

- A. Bundy

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה באסה, שאם בישראל תעשה "מסע סובב מדינה", אם תצא בבוקר, את ארוחת הערב תאכל בבית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...