Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד להתנהל מול חברת תעופה שעיכבה את הטיסה שלי ושל עוד מאות נוסעים היום ?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 4675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כמה שעות חזרתי מאילת, ואני חייב לשתף אתכם בחווית טיסה מזעזעת בחברת "ישראייר" שכללה אותי ועוד מאות נוסעים.

גם בטיסה הלוך וגם בטיסה חזור השתמשנו בשירותי "ישראייר".

חוויות השירות המזוויעה החלה כבר בטיסה הלוך.

לאחר שנסגרו דלתות המטוס, חיכינו שעה ארוכה עד להמראה, וכששאלנו את הדיילות מה פשר העיכוב, הן המשיכו ללכת והתעלמו מאיתנו לחלוטין.

הבעיה האמיתית הייתה בטיסה חזור.

היום, בשעה 13:00, כשעה לאחר שפינינו את החדרים במלון, קבלנו טלפון מחברת "ישראייר", וביקשו לבשר לנו שהטיסה שלנו נדחית מ16:45 ל-19:30.

הסברנו לנציגה שזו לא אופציה, מאחר וחלקנו צריכים להתייצב לעבודה בשעה 20:00, וחלקנו צריכים להגיע לכנס בו הם נואמים.

הנציגה דיקלמה לנו משפט קבוע- "אתם יכולים לבטל את הטיסה אם תרצו, מעבר לזה אין מה לעשות".

התקשרנו לכל חברת תעופה אפשרית, ובאף חברה לא הייתה טיסה פנויה לפני 21:30.

לאחר כשעה התקשרו אלינו מ"ישראייר" לוודא שאנחנו מגיעים לטיסה ב 19:30.

ניסיתי להסביר לנציגה שזה לא הגיוני וביקשתי לדבר עם המנהל.

לאחר המתנה של 10 דקות בהן היא "ניסתה להעביר אותי אליו", השיחה חזרה אליה, והיא הסבירה לי ש"המנהל עסוק, היא לא יכולה לתת לי להמתין לו, והוא לא יחזור אליי בשום פנים ואופן כשיתפנה, והאופציה היחידה שלי היא להתקשר לשירות הלקוחות, שיפתח שוב ביום ראשון" (כלומר- משעה 14:00 שירות הלקוחות של "ישראייר" נסגר, כנראה עובדים שם שעתיים ביום ? רמת שירות גבוהה ביותר כבר אמרנו ?)

הבנו שפשוט אין מה לעשות, ושלאף אחד לא אכפת מאיתנו.

התייבשנו בלובי המלון ויצאנו לכיוון שדה התעופה בשביל להגיע בזמן.

הגענו לשדה התעופה, ובמהלך התהליך ביקשנו לוודא שהטיסה אכן ב-19:30, ואמרו לנו שכן.

לאחר שמסרנו את המזוודות וירדנו לאיזור ההמתנה לטיסה ראינו על המסכים שהטיסה בעצם נדחתה לשעה 20:30.

מפתיע, דקה לפני זה כשנתנו לנו את הכרטיסים אמרו לנו שהטיסה ב-19:30.

אבל שם כבר גילינו עד כמה חמור המצב:

אנשים שהטיסה שלהם הייתה אמורה לצאת ב 12:00 בצהריים, חיכו מאז ועד 19:30, כאשר כל שעה אומרים להם ש"הטיסה מתעכבת בשעה",

ובשביל לעודד אותנו אמרו לנו שכל מי שיגיע אחרינו, לא יוכל לעלות איתנו על הטיסה, ויעלה רק על הטיסה הבאה של 23:30 (כן, אפילו שבפועל הם הזמינו טיסה ל-16:45)

בשביל לפצות אותנו על העוול, נתנו לכולנו שוברים לקבלת סנדוויץ' ומשקה בקפיטריה.

בסופו של דבר נוכחנו לדעת שכשאמרו שהטיסה נדחתה ל-20:30, בעצם התכוונו שהמטוס שאמור להטיס אותנו ינחת רק ב-20:35, והטיסה תצא בפועל ב-9:10 (איחור של 4.5 שעות ממועד הטיסה אותו הזמנו כשרכשנו את הכרטיסים)

לפי אתר Ynet - חברת "ישראייר" תחזיר את הכסף לכל מי שביטל את הטיסה, ותפצה את מי שעלה על הטיסה לאחר העיכובים.

השאלה היא מה אני יכול לעשות כרגע בשביל לקבל באמת פיצוי הולם, פיצוי שבאמת שווה את כל הזמן שהתייבשתי וחיכיתי לפאקינג טיסה, שנסיעה באוטובוס יכלה לקצר לי את כל ההמתנה בהרבה יותר ממנה.

מיותר לציין שכל הנוסעים במטוס הבהירו שאין להם שום עניין לקבל טיסה חינם ב"ישראייר" ומשהו דומה, אף אחד מהם לא רוצה ולא מוכן לחזור ולטוס ב"ישראייר"

השאלה מה אפשר לעשות, והאם אפשר לתבוע משהו ?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה תבקש אישור לעלות בכל זאת למטוס המקולקל. במקסימום תתרסקו על ים המלח או משהו, לא ביג דיל.

ועכשיו ברצינות - ממה שהבנתי הייתה תקלה טכנית במטוס של ישראייר שגרמה לעיכובים באותו היום. כיוון שמדובר בחברה קטנה ללא רזרבות תפעוליות, לא היה הרבה מה לעשות מלבד לתת לכם לחכות עד לתיקון התקלה. אני מבין את הרצון שלכם לקבל תשובה מדויקת, אבל כאחד שיצא לו לעבוד בעבר במוקד טלפוני אני יכול להגיד לך שגם הנציגה שענתה לך בטלפון היא בן אדם וממקום מושבה במשרד הממוזג לא רואים את הטכנאים שליד המטוס. אין לה מושג מה קורה בשטח מלבד מה שאמרו לה להגיד, סביר להניח שגם ל"מנהל" שלה אין הרבה מה לספר לך ואם היתה לו אינפורמציה הוא היה מעביר אותה לנציגים שלו וחוסך לעצמו כאב ראש.

לתבוע תמיד אפשר. לזכות במשפט, זה כבר משהו אחר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החברה אכן תספק פיצוי בדמות כרטיסים חינם לכל אותם נוסעים שנפגעו קשה לי לראות איך ניתן לקבל פיצוי נוסף.

בסה"כ הפיצוי הוא הולם את גודל הנזק שנגרם.

אם זאת, את השירות הגרוע והטיפול הלקוי של החברה הנ"ל ראוי לפרסם ברבים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני נתקל בהרבה שמרגישים שמגיע להם פיצוי עבור עגמת נפש וכו (ומגיע להם)

מעניין אותי מדגמית לדעת איזה פיצוי אכן יספק אותך במקרה הזה

או במילים אחרות: כמה כסף?

תודה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם המטוסים שלהם נראים כמו אוטובוסים מלפני 30 שנה. פעם אחת טסתי בח(ב)רה הזאת וזאת הייתה הפעם האחרונה שאני יטוס איתם. דיילות חצופות, לא רואות בעיניים לא מבוגר ולא ילד. כנראה גייסו אותן ישירות מתל ברוך.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GSI - הפיצוי הכספי על עוגמת נפש בארץ הוא מינימאלי ביותר (גם בתביעות גדולות)

תתבע על נזק מוכח - על זה תקבל כסף , על עוגמת נפש - לרוב או שלא פוסקים , או שפוסקים שקלים בודדים.

מה שעידן אמר מדויק - אם הם נותנים פיצוי בדמות כרטיס טיסה או משהוא דומה - אתה די יכול לעשות חמוצים מעבר ללהפיץ את הסיפור ואת היחס הרע שקיבלת. לא ברור לי איזה פיצוי אחר מצפים שיתנו.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכונתי: כמה לדעת הצרכן הוא צריך לקבל כדי לסתום לו את הפה וסליחה על הביטוי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניתן לפרסם את זה ?

ואין שום דרך לתבוע שום פיצוי כספי ?

אני לא מעוניין לקבל מהם שום כרטיס טיסה, אני לא אטוס דרכם לעולם.

תנסה לפרסם פה: http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1206,00.html

ובלי קשר,זכור לי מקרה דומה איתם לפני 3 שנים. המון המתנה בשדה התעופה,בתוך המטוס,הורדה מהמטוס(!) חזרה לשדה...עצבים עצבים עצבים. אה כן-פיצוי של שובר לקפה ועוגה :roll:

אכן,לא טס איתם יותר לאילת. רק עם ארקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכלל לטוס לאילת כשיש את הכבישים המדהימים שמובילים אליה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה אפשר לעשות, והאם אפשר לתבוע משהו ?

אין מה לעשות.

תקלה במטוס זה דבר שקורה ואם תקרא את האותיות הקטנות תגלה שאין מה לעשות בנידון. בתור מי שחיכה במטוסים שעות, פיספס קונקשנים, קיבל כסף מזומן על מנת לטוס למחרת, כי היה אובר-בוקינג, נחת בעיר אחרת בגלל ערפל, נשאר לילה והגיע במכונית, היה צריך לנהוג 6 שעות באמצע הלילה כי פספס קונקשן (מקרה אחר), ועוד סיפורים כיד הדימיון הטובה - אי אפשר לסמוך על טיסות במאה אחוז.

ואני לא טס הרבה (פעמיים-שלוש בשנה, קצת יותר כשלמדתי בחו"ל).

אם אתה יודע שאתה חייב להיות היכן שהוא, טוס יום קודם.

נ.ב. עדיין החוויה הכי "מרשימה" היתה נחיתה במטוס קל (טורבו-פרופ דו מנועי) בניוקאסל, עם רוחות צד שזעזעו את כל המטוס, ונזירות מאחור מתפללות בלטינית משהו שנשמע כמו תפילת אשכבה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לו בטוח שכיתוב כזה או אחר לגבי תקלות טכניות יהיה לזכות חברת התעופה במקרה שכמות של נוסעים תתאגד יחד ותפעל מול ישראייר ע"י משפטן. היו מקרים שבתי משפט פסלו חוזה סטנדרטי ולא הכירו בחתימה על מסמך שאיש לא קורא. רק שפה צריך משפטן כדי לגלגל את העניין.

מצד שני כמ הפיצוי כבר יתקבל? במקרה הטוב שווי הכרטיס ועוד סכום קטן כפיצוי, וזה לא שווה את שכר הטרחה וחברת ישראייר יודעת את החישוב הזה.

גם לי היה, לפני שנתיים, מקרה של עיכוב של 4 שעות בשדה דב בגלל תקלה טכנית. נציגי ישראייר לא מסרו שום מידע, לא היו מוכנים לבדוק הצעות להעביר את הנסועים לנתב"ג או אפילו להסיע אותנו באוטובוס עד אילת, כי היה ברור שזמן העיכוב והטיסה יהיו יותר מזמן נסיעה באוטובוס.

מאז אני לא טס איתם. אם אין בעיה של נהיגה ארוכה - נסיעה מהמרכז לאילת תארך כ-4 עד 4.5 שעות עם הפסקת רענון אחת

וזה די קרוב לשקלול זמן נסיעה לשדה התעופה, המתנה של שעה לפחות, זמן טיסה, המתנה למזוודה. יש את הנוחות של לו"ז חופשי, שימוש ברכב באילת במקום מוניות, ועלות הדלק שליש ממחיר טיסה לשניים, ולפני תשלום חניה או מונית לשדה, ותנועה באילת.

עלות הטיסות לאילת היא מופרזת מאוד! פשוט שחיטה וניצול מונופול. טיסה קצרה יחסית, במטוס קטן, צוות קטן, עולה כמעט כמו טיסה בת שעתים-שלוש לאירופה?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו ברצינות - ממה שהבנתי הייתה תקלה טכנית במטוס של ישראייר שגרמה לעיכובים באותו היום.

ממה שאני הבנתי, פשוט לא היו מספיק נוסעים וישראייר החליטה לחסוך בדלק. את האמת כנראה שלא נדע לעולם.

צריך לנתח פה כמה דברים לגופם. קפה ועוגה זה סמל ותיק לאדיבות בתרבות הישראלית, אז אין מה להתלונן. שירות

לקוחות לקוי או דיילים אפאטים זה גם בעיה נפרדת שלא קשורה לכלום - לא אהבתם את השירות, אל תטוסו יותר עם

החברה הזאת. זה שהתייבשתם בנמה"ת גם לא חריג, וקורה מדי פעם כפי שהוסבר כבר.

הפיצוי היחידי שתוכלו לקבל הוא אם העיכוב בטיסה גרם לכם לאחר לאנשהו (נגיד כנס או פגישה חשובה), וגם אז כדאי

שהאיחור יהיה קולקטיבי ולא של אדם אחד. בשלב הבא תצטרכו להוכיח שלא יכולתם למנוע את האיחור באמצעים סבירים,

כלומר לקחת טיסה מוקדמת יותר או לנסוע באוטובוס. (אם יש רק טיסה אחת ביום למשל, אזי לטוס יום מראש זה כבר לא

סביר, אבל לקחת טיסה מוקדמת מבין שתיים או שלוש זה כן.)

בקיצור, לא הייתי בונה על פיצוי אלא אם כן תוכלו להוכיח נזק ממשי. אם אתם רוצים לדפוק להם את הפרנסה לעומת זאת,

יש דרכים הרבה יותר אפקטיביות לעשות זאת (פייסבוק, תכניות צרכנות, עיתונים וכד'). יח"צ שליליים זה גם אחלה נקמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה באוגוסט שנה שעברה, רק שבמקרה שלי זו הייתה ארוסתי שחיכתה

מחמש וחצי ועד רבע לשתיים עשרה בלילה בנתב"ג, והטיסה הייתה אמורה להוביל אותה

אלי ולהצעת הנישואין (אל דאגה, הכל הסתדר בסוף...).

הפיצוי שהוצע לנו - כרטיס חד כיווני לאילת, או הנחה של 35% ממחיר המחירון של טיסות

ישראייר לחו"ל. בקיצור - נאדה. השכלה משפטית יש באמתחתי, ולא ראיתי לנכון

לעשות מזה עניין פשוט מכיוון והפיצוי שהייתי מקבל כנראה לא היה שווה את הטרחה. תקלות

טכניות קורות ויקרו, ולא היה נזק ממשי שיכולתי להוכיח (כאמור, הצעת הנישואין עבדה באופן

מושלם, למעט עיכוב "קל").

מעצבן ומרתיח - בהחלט. אני לא אטוס דרכם יותר, לא לאילת ולא לחו"ל, בעיקר עקב היחס

המזוויע שניתן בשדה התעופה ובשירות הטלפוני, אבל לדעתי אין הרבה מה לעשות מעבר.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...