Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: אופל אינסיגניה OPC מגיעה לישראל(עדכון: הוזלה משמעותית ב-2012)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגרסה הספורטיבית של האינסיגניה תגיע בעוד כחודש לישראל. האינסיגניה OPC מצוידת במנוע V6 מוגדש בנפח 2.8 ליטרים שלו הספק

מרבי של 325 כוחות-סוס. מהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש וזינוק מאפס למאה שאורך 6 שניות.

בשקלים חדשים זה ייצא לכם 365 אלף, פלוס מינוס.

כל שאר הפרטים בקישור המצורף - אופל אינסיגניה OPC

OPC-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעולה !! - מהרגע שתאושר תקינתה באופן סופי. יהיה ניתן לרכוש כאלו בנות 22 חודשים ביבוא אישי בפחות מחצי מהמחיר שאותו היבואן דורש עבור חדשות. זו עיסקה מצוינת..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפייפה כל הכבוד ליבואן.

אני עדיין לא מוצא מקום בשבילה בשוק בארץ , אבל אני מקווה שהיא תצליח.

המנוע נשמע בריא מאוד

http://www.youtube.com/watch?v=bL8BU1tPt1U דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה !! - מהרגע שתאושר תקינתה באופן סופי. יהיה ניתן לרכוש כאלו בנות 22 חודשים ביבוא אישי בפחות מחצי מהמחיר שאותו היבואן דורש עבור חדשות. זו עיסקה מצוינת..

אכן. אני לא יודע אם בפחות מחצי מחיר, אבל בהחלט במחיר עדיף.

כשראיתי את הכותרת, אמרתי לעצמי - או, הנה רכב משפחתי עבורי, והערכתי שהוא יתומחר בסביבות 200+.

ברגע שראיתי את המחיר, הבנתי שאין מה לדבר, וכנראה מביאים רכב אחד לשלמה/בנו/משפחתו, אז כבר מעבירים תקינה. פשוט מחיר מופרך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפהפה לדעתי!

עם כזה לוק ונתונים הוא נותן אופציה מעולה וזולה יותר מסדרה 6 של אודי או 5 של ב.מ.וו.

למנהלים הממהרים, השאלה אם באמת יקחו את האופל ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה מחירה של ה-OPC בסך הכל כ-12,000 אירו מעל ה-2.0 טורבו. איך מ-170,000 (מחיר הזהה לגרמניה) המחיר צמח ל-365,000? תמיד מצחיק אותי לראות את התמחור שתוקעים כאן לדגמים כאלו. הם מראש יודעים שימכרו יחידות בודדות ולכן בונים רולטה עם מחירים ועל מה שזה נופל, "נו יאללה שיהיה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לA6 2700 ב 419Kש"ח או ל A6 3 ליטר טורבו ב 524K ש"ח יש מקום ואינסיגניה OPC עם הספק ותאוצה עדיפים ב 365K ש"ח אין מקום?

בקשר למחיר, אני לא טוען שהוא לא מופרך אבל שימו לב שה OPC מגיעה מאובזרת עד קצות האוזניים בזמן שהאינסיניה הישראלית הסטנדרטית די ערומה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינסיגנייה נכנסת לשוק בלי מתחרות, שזה מנהלים ספורטיביות.

המתחרה שלה באירופה זה פאסאט R36 שלא מיובאת.

יש הרבה מבחנים באירופה שגם משווים אותה לאודי S4, אבל המחיר של האחרונה עומד מעל חצי מיליון שקלים.

מבחינת הספק ומחיר בארץ ניתן להשוות אותה לאינפיניטי G37 סדאן, אבל אחת מוגדרת ספורטיבית בעוד השניה מוגדרת מנהלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אף אחד לא מציין שהיבואן מביא רק את הגרסה האוטומטית אז אני אציין, נו באמת, אם כבר רכב "ספורטיבי" אל תביאו לנו אוטומט. ואגב, למנהל הממהר יש אלפא רומיאו 159 TBI בהרבה הרבה פחות ולמי שרק ממהר עם משפחה אז יש גם את הSTI סדאן ב300 אלף. אני מדבר רק על ידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואה לסדרה 5 או ל-A6 מיותרת, מאחר וזה לא המגרש בו משחקת האינסיניה(מתמודדת מול פאסאט/מונדאו/C5/סדרה 3/A4).

בהתחשב בתמחור האטרקטיבי לגרסה שנמכרת בארץ, מחיר גרסת ה-OPC הוא לא פחות ממופרך, קל וחומר שאופל אינה מכונית פרימיום. גישה חכמה היתה לתמחר את המכונית ב-250K, ליצור באזז ולהעלות כמה עשרות לכביש, אגב יצור תדמית והילה למותג כולו.

במחיר שנקבע, זו הזדמנות מפוספסת.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אסטרה OPC היתה עושה לי טוב, אבל בטח היו מבקשים עליה 250K, כי היא "מתחרה" בסדרה 3 ולא, נניח, ב- GTI...

אגב, אפילו כשהיתה כאן פאסאט 2.0T, שנסעה ממש לא רע (מנוע ה- GTI), והגיעה גם היא מאובזרת לעייפה, היא עלתה 300K לפני מו"מ, ועוד לפני כל ההפחתות מחיר שהיו בשנים האחרונות.

בקיצור - כמו שאמרתי - מביאים רכב לשלמה/קרוב משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המחיר, לא יודע אם הוא כל כך מופרך...

כפי שנאמר היא מאובזרת יפה מאוד, אף יותר מOPC "סטנדרטית" באירופה (כפי שעולה מהמידע שהתפרסם).

Bar72, פאסאט CC במעל ל300K עם מנוע 2 ל' טורבו (200 כ"ס) זאת פשוט מציאה לעומת השוד לאור יום בדמות 365K עבור אופל עם 325 כ"ס...

אגב, Auto-Motor-und-Sport השוו אותה לאודי S4. האודי יצאה מנצחת באותו מבחן, אך לא בנוק-אאוט. בגרמניה הS4 עולה 6K יורו יותר, מה זה אומר על התמחור בארץ (של אודי מבית צ'מפיון)?

מבחן דרכים (קיימות כתוביות באנגלית):

מבחן אוטובאן :) :

תאוצה:

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה CC? לך על סופרב 2.0T (אגב, אני השוויתי לפאסאט 2.0T, לא ל- CC, שהיא בעיני מיותרת ומחירה מוגזם - אם כי נתון למו"מ גמיש). 165K פחות. אתה פשוט קונה לך עוד אופל או סופרב במחיר הזה, סתם שתהיה לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...