Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונות דרכים: "מאי השחור" המשטרה: "והינה רשימת האשמים..."

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משטרת ישראל (במילים פשוטות): כשהאחוזי התאונות יורדים זה ללא ספק אנחנו, כשהאחוזים עולים הכנו מראש רשימת אשמים אל תבקשו הסברים בבקשה.

may1.jpg

וגם כאן ב- Ynet:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2934632,00.html

אין מילים... :x:cry:

may1.jpg

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נסיעה במהירות מופרזת, גרמה למספר התאונות הרב ביותר השנה".

WTF? הם לא יגידו שהתשתית שלהם לא טובה, הם לא יגידו שהנהגים לא יודעים לנהוג, המהירות הורגת :mad:

ד"א הנושא הזה היה אתמול בחדשות ערוץ 2 (דני קושמרו הכין את הכתבה), ושם גם דיבר פרומנצנקו עורך אוטו שגם דיבר על התשתית.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר מובן שזה הנהגים אשמים.

כי כמו כל ישראלי אתה חושב שיש לך זכות להכל,אבל מה לעשות שגם הנהג בצד השני של הכביש חושב ככה

אם כולם היו מקשיבים למשפט נורא נדוש אבל נכון בצורה מטריפה שהוא: בכביש אל תיהיה צודק תיהיה חכם.

אז היו נחסכים פה הרבה אבל הרבה חיי אדם

תחשוב מה היה קורה אם לא היית מאיץ פעם אחת כדי להתלהב

או שנוסע 90 במקום 120

או שלא חותך

או שלא עושה סללום בין הנתיבים

קיצר היית קצת פחות ישראלי

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר מובן שזה הנהגים אשמים.

כי כמו כל ישראלי אתה חושב שיש לך זכות להכל,אבל מה לעשות שגם הנהג בצד השני של הכביש חושב ככה

אם כולם היו מקשיבים למשפט נורא נדוש אבל נכון בצורה מטריפה שהוא: בכביש אל תיהיה צודק תיהיה חכם.

אז היו נחסכים פה הרבה אבל הרבה חיי אדם

תחשוב מה היה קורה אם לא היית מאיץ פעם אחת כדי להתלהב

או שנוסע 90 במקום 120

או שלא חותך

או שלא עושה סללום בין הנתיבים

קיצר היית קצת פחות ישראלי

שתי המשפטים הללו סותרים אחד את השני. באחד הנהג אשם, ובשני המהירות אשמה, תחליט לצד מי אתה? :?

ולנסוע 90 במקום 120? אם יש כבישים שמאפשרים לנסוע על 120 ללא שום סכנה, אני לא רואה שום סיבה לנסוע על 90 (חוץ מהחוק כמובן, אבל לא תמיד אנחנו שומרים על החוק).

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל מספר 4 אומר :

אם אין לכם רשיון (ולא בגלל שהוא נשלל), לא באמת מעניין אותנו לשמוע מה יש לכם להגיד בענייני מכוניות,

אופנועים, או כל כלי רכב אחר. תחסכו מאיתנו ואל תייעצו לאף אחד. תקראו, תשכילו, תתקנו אפילו בנושאים טכניים.

זה עלול להשמע נוקשה, אך נסיון העבר מוכיח שזה דרוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נסיעה במהירות מופרזת, גרמה למספר התאונות הרב ביותר השנה".

WTF? הם לא יגידו שהתשתית שלהם לא טובה, הם לא יגידו שהנהגים לא יודעים לנהוג, המהירות הורגת :mad:

ד"א הנושא הזה היה אתמול בחדשות ערוץ 2 (דני קושמרו הכין את הכתבה), ושם גם דיבר פרומנצנקו עורך אוטו שגם דיבר על התשתית.

הסיבה היחידה שהשטרה אומרת שהמהירות היא זו שהורגת זה בגלל שזו העבירה הקלה ביותר

שניתנת לאכיפה ...

לתפוס נהגים על מהירות זו דרך האכיפה הקלה ביותר ולכן הם מבצעים אותה , ואין פה שום

סיבה אחרת .

לדוגמא נהגים משתוללים , כדי לתפוס נהגים כאלה צריך לבצע מרדף ברוב המקרים אחרי הרכב

וזה מסכן את הנהגים האחרים .

ובזה אני אסכם ואגיד : סעו בזהירות ואל תאמיני למה שאתם קוראים .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניתנת לאכיפה ...

לתפוס נהגים על מהירות זו דרך האכיפה הקלה ביותר ולכן הם מבצעים אותה , ואין פה שום

סיבה אחרת .

אני אמרתי בציניות בהודעה הראשונה, שהמהירות היא הסיבה, אני להפך חושב שמהירות זו לא הסיבה, הסיבה היא הנהגים וחוסר ההכשרה שלהם, חוסר התשומת לב שלהם לכביש וכ"ו.

וכמו כן גם לתשתית יש חלק לא קטן בתאונות הקשות (ע"ע התאונה בחיפה).

ושלומי, בשביל להבין שהתשתיות בארץ גרועות, והנהגים בארץ לא יודעים לנהוג (טוב לא כולם) לא צריך רישיון.

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניתנת לאכיפה ...

סיבה אחרת .

אני אמרתי בציניות בהודעה הראשונה, שהמהירות היא הסיבה, אני להפך חושב שמהירות זו לא הסיבה, הסיבה היא הנהגים וחוסר ההכשרה שלהם, חוסר התשומת לב שלהם לכביש וכ"ו.

ושלומי, בשביל להבין שהתשתיות בארץ גרועות, והנהגים בארץ לא יודעים לנהוג (טוב לא כולם) לא צריך רישיון.

פליקס.

נכון

אבל כדי לפתח את זה לדיון ולא זריקת הערה שכולם כבר חושבים עליה AKA

STATING THE OBVIOUS כנראה שצריך גם רישיון וגם בגרות נפשית אה?

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניתנת לאכיפה ...

סיבה אחרת .

פליקס.

אני הבנתי למה התכוונת אני באתי לחזק את דבריך שהמשטרה אומר שהמהירות היא הגורם

כי בישבילה הכי קל לאכוף את החוק הזה של מהירות מופרזת .

שתבין שקנסות על מהירות היא הכנסה מאוד גדולה למדינה , ומספר התאונות לא קטן בגלל

שהגורם הזה הוא שולי , פשוט המשטרה צריכה למכור לנו משהו שמאזרחים יאמינו לו

וככה ממשיכים להאכיל את האזרחים (סליחה על המילה) חרא .

ובסוף מתים יותר אנשים , כי המשטרה לא מזיזה אצבע למנוע תאונות שנגרמות ע"י גורמים

אחרים !

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר"א , מכירים את הפרסומות החדשות עם ה"רשות למלחמה באונות דרכים" שוכלת סביח והולכת למסיבות טראנס ...

ובכן יש שם קטע שהנהג מתלונן על זה שיש יותר מדי ככרות ושזה עושה לו כאב ראש.

ואז ה"רשות" אומרת לו שבצמתים בהם שמו מעגלי תנועה ירדו מס' התאונות הקטלניות ל 0 !

אז מה זה אומר בעצם ?

שלתשתיות יש השפעה גבוהה מאוד על תאונות דרכים או שמעגל תנועה זה לא סוג של תשתית ?

האם מעגל תנועה משנה בשנ ייה אחת את אופיו של הנהג הישראלי הכ"כ מושמץ או שזה פשוט פתרון תשתיתי זול ונכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...