Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהייה לגבי פערי המחירים של איביזות "חמות" בסוכנויות רכב

amir levy
שימו לב! השרשור הזה בן 4656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון התחלתי להתעניין קצת באיביזות ספורטיביות בכלל ובפרט מסוכנויות (בגלל הרצון שלי לעשות טרייד אין) , והתחלתי לגלות פערי מחירים הזויים ממש בין דגמי איביזות שונים , אם הייתי מדבר על פרטי אז זה הגיוני , משופר שווה יותר כמובן , אבל אני מדבר על הפערים הללו בסוכנויות דווקא כשהרכבים סטנדרטיים !

אשמח לדעת למה פערי המחירים האלו ? האם אנשים מנותקים מהשוק והולכים באופן עיוור אחרי "אלוהי המחירון" לוי יצחק ? או שזאתי תוצאה של שני מחירונים שונים בתכליתם ומחירונם (יד 2 ולוי יצחק) , אני ייתן שני דוגמאות להמחשה (כמובן שיש עוד רבות דוגמאות כאלו)

FR שנת 08 :

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCartrade.php?CatID=1&SubCatID=8&CarID=553314&Code=ec5c1c6a7b0c4a889e94dc8c4d8e7eec

מחיר :99,000 ש"ח

CUPRA שנת 08 :

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCartrade.php?CatID=1&SubCatID=8&CarID=536547&Code=ec5c1c6a7b0c4a889e94dc8c4d8e7eec

דיברתי עם הסוכן בטלפון והם רוצים 80,000 ש"ח

שני הדוגמאות שנתתי כאן כמעט זהות בנתונים (שנתון יד וקילומטר) ושימו לב שניהם זוהי אותה סוכנות , אוטודיל , שלמיטב הבנתי הם סוכנות של צ'מפיון

אשמח להסבר , בתודה אמיר

נ.ב : לאחר חיפוש זריז מצאתי עוד אחת גם סוכן והפעם הוא מבקש 76,000 ש"ח (?!?!?!) כשהמחירון הוא 98,000 ש"ח

שוב עם נתונים זהים , קישור למודעה :

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCartrade.php?CatID=1&SubCatID=8&CarID=607411&Code=ec5c1c6a7b0c4a889e94dc8c4d8e7eec

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור שונה בסניפים שונים של אוטו דיל, וגם לפעמים הרכב הזול יותר עבר תאונה או יש לו בעיה כלשהיא..

זכור שתמיד יש סיבה להורדה משמעותית במחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים יכול להיות שפשוט בעל הרכב לחוץ להיפטר , אבל באופן כללי שתידע שהאיביזות בשנים הראשונות על הכביש נופלות במחיר ככה שאפשר להתמקח על הנושא

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במודעה של הקופרה רשום "אוטודיל ברחוב המסגר" למיטב ידיעתי אוטודיל סניף מרכז נמצא ברמת-גן\בני ברק

אז יש מצב שמדובר במגרש אחר שנושא אותו שם...אבל בלי קשר לאוטו-דיל שעובדים ישירות מול צמפיון...

ואם אני טועה\מטעה אז סליחה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא טועה,ישנה סוכנות אוטדיל ת"א ממש מול סוכנות סובארו ברחוב המסגר. מקום קטן נראה דיי חאפר מבחוץ.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטודיל-ת"א לא קשורים בשום צורה לאוטודיל שאנחנו מכירים.

את הקופרה מנסים למכור המון זמן(לפני איזה חודשיים באנו לראות את הרכב)

האוטו עבר תאונה מקדימה(החליפו כמה חלקים מקדימה כמו מכסה מנוע,כנפיים אולי עוד) מעבר לזה איני יודע מה חומרת התאונה(יש או אין שסי/קצה שלדה)

חבר שלי התרחק מהרכב בעיקר בגלל צורת הדיבור של המוכר(שלפחות לדעתנו עושה רושם של לא בן אדם אמין במיוחד).

באוטודיל האמיתי יש מבצעים יפים על האיביזות משהו כמו 80 במקום 98 אבל זה FR 5 דלתות.

על ליאון FR הם רצו 89 במקום 104.

גם בלי מבצע אני מאמין שאפשר להוציא הנחות יפות.(גם מבצע וגם טרייד אין-אי אפשר)

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...