Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מחיר טיפול תקופתי ברכב ניסאן טידה

בעל טידה
שימו לב! השרשור הזה בן 4511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום בבוקר שילמתי במוסך מורשה ניסן 1453 ש"ח (זה לא בדיחה ולא טעות) על טיפול תקופתי - שנתיים, ברכב ניסן טידה 16000 ק"מ בלבד, ללא שום בעיה טכנית.

בעקבות הרגשה רע, מבקש חוות דעת על התשלום,

בתודה מראש,

הפרייר

פרוט החשבונית:

עבודות: טיפול 367, החלפת מסנן מזגן 49 סה"כ 416

שמנים: למנוע 188, לת"ה אוטו 183, סה"כ 371

חלפים: מסנן שמן 81, שייבה 15, מסנן אויר 144, מסנן למזגן 191, נוזל בלמים 34, סה"כ 465

מע"מ: 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין חדש תחת השמש.

השרשור באספנות שמדבר על מחאת הקוטג' ומחירי החלפים מעולם לא היה רלוונטי יותר.

אנחנו עם של שקרנים, רמאים וגנבים. ה"עם הנבחר" עאלק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראייר יקר, זה בסדר. אלו המחירים.

איך אומרים? צרת רבים - נחמת טיפשים.

..... הטיפשים (לקוחות ניסן) לא היו רבים לו היו יודעים שנכנסים למועדון המחירים המופרזים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית בלבד:

אם אני לא טועה אז ניסן מטפלים ברנו לא?

אם כך המחירים : סבירים (לרנו,שלא רואה מוסך).

מצד שלישי: ניסן לא פראיירים ולכן קיבלת את האלמנט כמו שאומרים.

מצד רביעי: אני מקווה בשבילך שבניסן אין רצועת טיימינג כי יבוא היום שתצטרך להחליף אותה , והאלמנט יהיה גדול פי כמה....כואב

תהנה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.... ניסן לא פראיירים ולכן קיבלתי את האלמנט...... האלמנט ישאר אצל רנו וניסן על המדף - מי נכנס פעם לטיפול היה שם פעמיים (ראשונה ואחרונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים נראים סבירים למוסך מורשה.

אם אתה רוצה תנסה לברר מה עלות העבודה במידה ואתה מביא חלקים עצמאית [במידה ויאשרו אתה יכול לחסוך בסביבות ה20%.]

אגב משהו שתמיד מפליא אותי איך הם משחילים לנו את השייבה הזאת בסוף החלפת השמנים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מאוד תמוה שהיצרן הנחה להחליף את שמן תיבת ההילוכים אחרי סה"כ שנתיים של שימוש ברכב

ובמיוחד כאשר הרכב הספציפי הזה בקושי נסע (16K ק"מ סה"כ). :shock:

אין הנחייה כזו בכלל, לעומת זאת יש הוראה לבדוק את מצב הנוזל ולהוסיף במידת הצורך.

להלן פירוט טיפולים שנתי עבור הרכב (כל 15000 ק"מ או שנה)

http://www.manawatunissan.co.nz/brochures/tiida-service-schedule.pdf

אגב, שייבה לא אמורה לעלות יותר מכמה שקלים בודדים וגם ניתן להשתמש באותה אחת מספר פעמים נוספות.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו

אגב, שייבה לא אמורה לעלות יותר מכמה שקלים בודדים וגם ניתן להשתמש באותה אחת מספר פעמים נוספות.

ממש לא.

השייבה היא חד פעמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..... הטיפשים (לקוחות ניסן) לא היו רבים לו היו יודעים שנכנסים למועדון המחירים המופרזים.

זה בסדר. הטיפשים הם גם לקוחות פולקסווגן (ולי יש פולקסווגן...) :wink:

אילו הם מחירי מוסכי מורשי היבואן.

להבא, נסה לברר לפני הטיפול על מוסכים אחרים (לאו דווקא מורשי יבואן) שמומלצים לרכבך.

אפשר גם תמיד, לפני טיפול, לבקש ולקבל הצעת מחיר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודות: טיפול 367, החלפת מסנן מזגן 49 סה"כ 416

שמנים: למנוע 188, לת"ה אוטו 183 מיותר לחלוטין - מדוע החליפו או הוסיפו שמן גיר?, סה"כ 371

חלפים: מסנן שמן 81, שייבה 15, מסנן אויר 144, מסנן למזגן 191 החלפה רק אם מצבו מחייב* , נוזל בלמים 34 האם מפלס הנוזל היה נמוך? הרי לא ביצעו כל פעולה הקשורה לבלמים, סה"כ 465

מע"מ: 200

מבלי להתווכח על עלות השעתון של יצרן זה או אחר:

בהנחה שאתה לא נוסע בתנאי אבק קשים, לא נראה לי שצריך להחליף פילטר אחרי 16000 ק"מ אבל יש כאן שיקול דעת וצריך לראות את מצבו של הפילטר. זו החלפה שכל אחד כמעט יכול לבצע לבד, יש מסננים חליפיים טובים במחיר נמוך יותר. שילמת 56.84 ש"ח (עבודה+מע"מ)+221.56 ש"ח (מסנן+מע"מ) = 278 ש"ח עבור פעולה זו. מי שמחפש חיסכון בתחזוקת הרכב לא ייתן למוסך מורשה לבצע אותה עבורו.

אם תקזז את החלפת שמן גיר ( 212.28 ש"ח ) ואת הוספת שמן הבלמים ( 39.44 ש"ח) בהנחה הפרועה שלי שפעולות אלה לא היו מחויבות המציאות, תקזז עוד 251 ש"ח.

והרי לך 500+ ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי עם טידה (יד ראשונה) כבר מזמן עזב את המורשה גם במחיר איבוד האחריות...

בסופו של תהליך ההוצאות במוסך המרכזי למי שהנסועה שלו ממוצעת הם קטסטרופליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל " בעל טידה"

שלום שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו מוטורס

לביצוע במרכז שירות מורשה יש הרבה יתרונות בתחום המקצועיות , החלפים , הידע ועוד ולכן לדעתי ( הלא אובייקטיבית....) שווה להשקיע מעט יותר כדי להבטיח שהרכב החדש שלך יקבל את היחס הטוב ביותר.

יחד עם זאת , "ממבט על" משהו נראה לי קצת יקר בפירוט שנתת ומאד הייתי רוצה לבדוק זאת באופן מפורט יותר.

אשמח אם תוכל לכתוב לנו ל [email protected]

תן לנו בבקשה טלפון להתקשרות ומספר רישוי של הטידה.

אני מבטיח שנבדוק באופן שקוף והוגן ואם יתברר שטעינו , תקבל כמובן החזר ואף התנצלות.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר. הטיפשים הם גם לקוחות פולקסווגן (ולי יש פולקסווגן...) :wink:.....

האם קיים ברשת מנוע להשואת מחירים לטיפולים תקופתיים של רכבים שונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...