Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חנייה משנת 95 (עיריית הרצליה)

גלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 7240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משנת 96 ועד היום לא נשלח אף דואר רשום אלה רק מכתבים בדואר רגיל פעם בכמה חודשים.

אני טוען להתיישנות אבל הם אומרים שאין חובה לשלוח בדואר רשום מלבד פעם אחת לאחר קבלת הדוח.

האם יש למישהו הפניה לפסקי דין / חוקים בעניין? מישהו עם "נסיון" דומה בעיריית הרצליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נתת הודאה שקיבלת אז זה לא משנה איך זה נשלח. מצד שני אם אתה טוען שלא קיבלת מהם מעולם דואר - כולל רשום וכולל רגיל אז יש לך קייס חזק ואתה יכול לטעון להתישנות. הייתי ממליץ לך לפנות לאתר SPEEDTRAPS לפורום יעוץ שלהם. הנושא עלה לדעתי יותר מפעם אחת.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

עקרונית,ברגע שנשלחה התיחסות מטעם הרשות לעבירה שבוצעה[דבר דואר בקשר לחניה האסורה],אזי נפסק מרוץ ההתישנות.אם אכן זה המצב הרי אתה חיב לשלם את הדוח.

עו"ד אריאלה זהר-הלוי

054-4543654

עו"ד יונה מאירוביץ

054-7544140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

עקרונית,ברגע שנשלחה התיחסות מטעם הרשות לעבירה שבוצעה[דבר דואר בקשר לחניה האסורה],אזי נפסק מרוץ ההתישנות.אם אכן זה המצב הרי אתה חיב לשלם את הדוח.

הוא אמר שלא נשלחה במשך יותר מ-3 שנים.

(דואר רגיל לא נחשב...)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלי להוסיף - כי עליך לבדוק בנוסף להיכן שלחה הרשות המקומית את הדוחות.

גש למחלקה המתאימה בעיריה/מועצה מקומית ותוציא מהמחשב את הסטטוס של הדוח לרבות משלוחי הדואר והכתובות.

לידיעתך מירוץ ההתישנות של 3 שנים לא מפסיק במידה והרשות שלחה לכתובת שגויה (ניתן להוכחה על ידי הוצאת פירוט כתובות ממשרד הפנים).

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועות האחרונים התעסקתי בנושא זה מול עירית ת"א בגלל שני דו"חות משנת 2000 שנשלחו אלי לאחרונה, שני דו"חות של 70 ש"ח הגיעו ל-342 ש"ח סה"כ.

לאחר בדיקה מול מחלקת החניה וגם לפי החוק העיריה צריכה לשלוח דואר רשום אל הכתובת שרשומה במשרד המשפטים בזמן שליחת המכתב. האבסורד הוא שזה לא משנה מבחינת החוק אם קיבלת או לא את המכתב, מספיק שהעיריה שלחה אותו, גם אם הוא חזר ללא דרישה, כדי שתהליך ההתיישנות יעצר.

בצער רב ובלב לא שלם שילמתי את הדו"חות+פיגורים כי התעסקות בבית משפט בנושא הזה היתה גוררת יותר הוצאות....דבר שהעיריות מנצלות ויודעות שאנשים יעדיפו לשלם מאשר להתעסק עם זה או לצבור כפל קנס נוסף.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק ההתיישנות, למעט במקרה של מקרים פליליים ספציפים הוא לא 7 שנים? ולפיכך, דו"ח מעל תקופה זו לא בטל?

השבוע קיבלתי דו"ח משנת 97, אשר עבר את 7 השנים ואני מודה, הוא גרם לי לחייך, עקב השנים הרבות שחלפו.....אגב, לא קיבלתי מכתב רשום או אחר מעולם בנושא דו"ח זה...

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - אני לא הייתי מחייך כלל וכלל - לעיריה יש מחלקת הוצאה לפועל משל עצמה (לא נדרשת לפתוח תיק הוצל"פ) - ומכאן שהיא יכולה לעקל את חשבון הבנק שלך וגם/או אפילו את הרכב שלך!! :oops:

בנושא דוחות חנייה ההתיישנות היא - 3 שנים!!!

ואולם נחזור על כך שנית - מרוץ ההתישנות מתחיל התחלה מקום בו נשלחה הודעת קנס לכתובת הרשומה במשרד הפנים (ולא משרד המשפטים!!) של בעל הדוח - אפילו אם הוא לא ניגש לקחת את הדואר .

בכל פעם שנשלחת הודעת קנס נוספת - מרוץ ההתישנות מתחיל מחדש.

לידיעתכם.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועות האחרונים התעסקתי בנושא זה מול עירית ת"א בגלל שני דו"חות משנת 2000 שנשלחו אלי לאחרונה, שני דו"חות של 70 ש"ח הגיעו ל-342 ש"ח סה"כ.

לאחר בדיקה מול מחלקת החניה וגם לפי החוק העיריה צריכה לשלוח דואר רשום אל הכתובת שרשומה במשרד המשפטים בזמן שליחת המכתב. האבסורד הוא שזה לא משנה מבחינת החוק אם קיבלת או לא את המכתב, מספיק שהעיריה שלחה אותו, גם אם הוא חזר ללא דרישה, כדי שתהליך ההתיישנות יעצר.

בצער רב ובלב לא שלם שילמתי את הדו"חות+פיגורים כי התעסקות בבית משפט בנושא הזה היתה גוררת יותר הוצאות....דבר שהעיריות מנצלות ויודעות שאנשים יעדיפו לשלם מאשר להתעסק עם זה או לצבור כפל קנס נוסף.

האם במקרה שלך הם שלחו את הדרישות כחוק לכתובת הרשומה, ופשוט אתה לא עידכנת במשרד הפנים כשעברת דירות?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במקרה שלך הם שלחו את הדרישות כחוק לכתובת הרשומה, ופשוט אתה לא עידכנת במשרד הפנים כשעברת דירות?

הם שלחו לכתובת הנכונה שעדיין רלבנטית בערך מגיל 5.

אני לא קיבלתי כלום, או שכן ואני פשוט לא זוכר (סיכוי נמוך יותר כי אני לא נוהג להזניח דו"חות).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש מקרה עצוב עם עריית ת"א

שלחתי ערעור, בטלפון הם טענו שלא הגיע, כשהגעתי למשרדים טענו שזה הגיע וכבר נשלח לי מכתב חזרה עם דחיה, אבל את המכתב לא קיבלתי וגם בטלפון הם לא עונים.

מה אני אמור לעשות?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש מקרה עצוב עם עריית ת"א

שלחתי ערעור, בטלפון הם טענו שלא הגיע, כשהגעתי למשרדים טענו שזה הגיע וכבר נשלח לי מכתב חזרה עם דחיה, אבל את המכתב לא קיבלתי וגם בטלפון הם לא עונים.

מה אני אמור לעשות?

לך אליהם, יש דברים שאסור לברר מול עירית ת"א בטלפון כי הם לא מסודרים.

הם יושבים ברח' התחיה בדרום ת"א, מול בלומפילד.

הכי טוב להגיע בפתיחה שלהם, כלומר 08:30.

אני הגעתי ב-13:00 ורק ב-15:00 הגיע התור שלי.

אבל יש חומוס טוב למטה.... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו שם היתי! (הגעתי ב 11 התור שלי התקבל ב 12)

אמרו לי שהערעור שלי הגיע! וכבר נשלח אלי מכתב דחיה לבית! אבל לא קיבלתי שום דבר!

ולא רק שהערעור לא התקבל, גם ההוכחה שלי נמצאת שם!

כשביקשתי מהפקידה לקבל את התו חניה בחזרה היא אמרה לי תמלא טופס דרישה לקבל את התו בחזרה, מילאתי והיא הניחה על השולחן לידה, מאז (שבועיים) אין תשובה מהם לא לגבי קבלת התו ולא לגבי הדחיה על הדוח.

מה שיצא בסוף זה שאני אקבל עוד דוח מוכפל על כל העסק ואני נדפק!

מה כולה עשיתי, חניתי עם תו חניה לפי החוק והפקח התעלם ממנו כנראה (יש לציין שהדוחות באותו רחוב היו רק על רכבים צרפתים!)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...