Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש פרטים על מבצע מכירות סובארו ?

joelsnet
שימו לב! השרשור הזה בן 4681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סובארו פתחו אתמול במבצע מכירות לקהל הרחב.

האם מישהו יודע מה ניתן להשיג במבצע ?

נציג מכירות שדיבר איתי אמר שאין הוזלות ברכב עצמו, יש רק הוזלות באיבזור . . .

האם מישהו הצליח יותר מזה ?

אני מאמין שבשיתוף במידע הזה, נוכל כולנו להשיג עסקאות משופרות ! ! !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע המכירות של סובארו הינו וורסטילי ואטרקטיבי, אני ממליץ לך אם זה מעניין אותך להיכנס לאחד מאולמות, המבצע כולל הטבות רבות המאפשרות רכישה באמצעות תנאי מימון אטרקטיביים, אפשרויות לטרייד אין בהצעות הוגנות ואבזור עשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מועד מדויק עוד, מועד מדיוק על השקת האימפרזה החדשה יפורסם במדיות השונות ובערוצי התקשורות של סובארו (האתר והפייסבוק) בהמשך השנה.

מבטיח לעדכן גם פה ישר שתהיה תשובה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע המכירות של סובארו הינו וורסטילי ואטרקטיבי, אני ממליץ לך אם זה מעניין אותך להיכנס לאחד מאולמות, המבצע כולל הטבות רבות המאפשרות רכישה באמצעות תנאי מימון אטרקטיביים, אפשרויות לטרייד אין בהצעות הוגנות ואבזור עשיר.

אני מעוניין ברכב כמות שהוא, שאלתי ואמרו שאין הנחה במחיר ! ! !

אז מה המבצע כאן ? ! ?

ולא, אני לא צריך מימון ולא טרייד-אין ולא אבטיח שחור - אני רוצה את הרכב כמות שהוא .

איך אפשר לקבל רק הנחה במחיר , וכמה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

המבצע כרגע הוא על תנאי רכישה ומימון,

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית אשמח לעזור או לאיש המכירות שדיברת איתו

אייל מסובארו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

המבצע כרגע הוא על תנאי רכישה ומימון,

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית אשמח לעזור או לאיש המכירות שדיברת איתו

אייל מסובארו

כפי שציינתי, הדבר היחידי ב"תנאי-הרכישה" שמעניין אותי הוא הנחה במחיר , אינני זקוק למימון...

אם אין הנחה - אין לי מה לדבר לא בפרטי ולא עם סוכן . . .

ואגב , כל מטרת הפורום היא לשתף את כולם במידע הנצבר - הודעה פרטית אליך מנוגדת לבסיס קיומו של הפורום ! ! !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה לסובארו איזה דגם ששווה לקנות ואז נדבר על מבצעים ומחירים.

ה-B3 נמכרה לא מזמן קרוב מאוד ל-100K ש"ח וגם אז היא לא הייתה שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם עושים הנחות .

כמו הרבה יבואנים הם הבינו שהורדות במחיר הרכב עצמו גוררת איתה ירידה במחירוני היד שניה

אז הם נותנים בדרכים עקיפות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה אתה נעול על סובארו?

2. הרכב לא משהו , אולי אפילו ממוצע מינוס.

3. כמו שכבר אמרת , בקרוב יוצג דגם חדש אז למה לקנות את זאת?

4. אם הציעו את הרכב לפני חודשיים ב60 תשלומים שווים של 2000 שקל ללא ריבית וללא הצמדה, אז:

א. תהיה בטוח שתבוא עם מזוודה של כסף ותניח על השולחן תהיה להם הנחה.

ב. ואם לא, לך על המימון, שים את הכסף בבנק ,לדוגמא בנק ירושלים נותן לך 4% בערך לשנה.,ואם נניח תשאיר לך 2000*12=24000 שקל לשנה ראשונה, ואתה אומר שיש לך עוד 100,000 שקל בצד, תקבל 4000 שקל,וזה רק על שנה אחת.

ושוב, אני לא הייתי וחר ברכב הזה, אני לא מצליח לחשוב על יתרון אחד שיש לו משאר המתחרות.

ועוד דבר, אל תצפה שתכנס לסוכנות ותשאל, מתי מגיעים הדגם החדש ותקבל תשובה בתאריך XX/XX/XXXX \ המטרה שלהם(הכוונה לכל הסוכניות), גם למכור עכשיו, כי כל אחד רוצה למכור ,גם אם זה גרעינים, ובנוסף אין להם שום כוונה להתקע עם מלאי.

תחשוב שיש עוד 100 כמוך,ונניח הרכב מגיע בעוד חצי שנה,מה הם יגידו ,טוב מעכשיו לא נציע ולא נמכור אימפרזה.

היתה כתבה בעיתון על הנושא הזה לפני מספר שנים,ו99% מהסוכנויות פועלות ככה.

אני לא מכיר את חבר הפורום אייל מסובארו, ולא רוצה להשמיץ או להגיד דבר רע, אבל יסכימו איתי שדעתו משוחדת ויש סודות עבודה שמה שלו ידוע כנראה שגם אסור לו לספר.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי, הדבר היחידי ב"תנאי-הרכישה" שמעניין אותי הוא הנחה במחיר , אינני זקוק למימון...

אם אין הנחה - אין לי מה לדבר לא בפרטי ולא עם סוכן . . .

ואגב , כל מטרת הפורום היא לשתף את כולם במידע הנצבר - הודעה פרטית אליך מנוגדת לבסיס קיומו של הפורום ! ! !

אז כנס לסוכנות ותברר

ברור שהוא לא יגיד לך הנחה פה על דפי הפורום, כי אתה בתשובה לדבריו לא תפרסם את פרטי האשראי שלך כאן מול כולנו ותעשה הזמנה נכון?

כדי שסובארו יהיו רציניים איתך, כנס לסוכנות שם ותשאל

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנס לסוכנות ותברר

ברור שהוא לא יגיד לך הנחה פה על דפי הפורום, כי אתה בתשובה לדבריו לא תפרסם את פרטי האשראי שלך כאן מול כולנו ותעשה הזמנה נכון?

כדי שסובארו יהיו רציניים איתך, כנס לסוכנות שם ותשאל

תמיד טוב להשוות מידע עם גולשים נוספים , אין לך התנגדות , נכון ? ! ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...