Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

vw golf gti (06-07 ) vs. polo gti 2011

gt2rs620
שימו לב! השרשור הזה בן 4686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר סינונים רבים והתלבטויות הגעתי להחלטה שאני הולך לקנות את אחד משני הרכבים שבנדון.

אני מתחבט רבות בשאלה באיזה רכב לבחור, מצד אחד במידה ואני בוחר בפולו אני רוכש אותה חדשה מהחברה ואין צורך לפרט את היתרנות הקיימים ברכישת רכב חדש. מנגד עומדת הגולף שלה יתרון ברור בפונטננציאל השיפורים וכמובן במרחב הפנימי ( חשוב לציין שאנני מתנשא לגובה של 197 ס"מ ). אודה לכם אם תסייעו לפתור את ההתלבטות.

בתודה מראש,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף היא דור רביעי או חמישי?

כמו כן, הפולו גיטיאיהחדשה נראת ממש טוב וגם הביצועים שלה לא נופלים מהגולף מבחינת תאוצות,

אבל.... זומפולו והמרחב קטן יותר,

יש המון יתרונות לרכב חדש במיוחד ברכב ספורט, אבל השאלה במקרה שלך העיקרית היא הגודל ונוחות הנסיעה בפולו מול הגולף,

וצריך לבדוק טוב טוב את הגולף לפני קניה , והאחזקה שקשורה ברכב מהשנתון הנל.

מבחן מעניין אבל בשורה התחתונה המרחב והגודל יקבע במיוחד עם הגובה שלך, אז תעשה בדיקה על שני הרכבים ( גם סתם פולו בסוכנות תתן לך התרשמות במרחב הרכב - ללא קשר לאבזור שיש בגיטיאי.

אגב מה נתוני תילה של הגולף? לדעתי היא איטית יותר מהפולו החדשה בצורה משמעותית... גם את זה תיקח בחשבון,

אישית ללא נתון הגובה הייתי לוקח את הפולו ולו בגלל הרבה הבדלי חידוש , כוח , ואחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף היא דור חמישי והיא מגיעה ב5 דלתות או שלוש.

המנוע הוא 2.0 TFSI 200 כ"ס.

גיר 6 הילוכים ידני או DSG6.

אם חשוב לך פוטנציאל שיפורים ומרחב פנימי לך על הגולף, גם הגימור שלה איכותי מאוד ולדעתי היא צריכה להיות גם יותר נוחה מהפולו.

יש פה גולף למכירה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=383553

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף היא דור חמישי והיא מגיעה ב5 דלתות או שלוש.

המנוע הוא 2.0 TFSI 200 כ"ס.

גיר 6 הילוכים ידני או DSG6.

אם חשוב לך פוטנציאל שיפורים ומרחב פנימי לך על הגולף, גם הגימור שלה איכותי מאוד ולדעתי היא צריכה להיות גם יותר נוחה מהפולו.

יש פה גולף למכירה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=383553

אכן מדובר בדור ה-5 כפי שמציין דניאל. תודה על ההפניה לרכב שמוצע למכירה אבל כבר מצאתי אחת- שנת 2006, יד 2, 54000 קילומטר, אני הולך להתרשם ממנה בסופ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מהסוף, אם ה2006 עם 54 אלף ק"מ היא בונבוניירה, היא לא תחכה לך עד סוף השבוע.

אם אתה מדבר על הירושלמית בדוק היטב שהיא לא היתה רכב הדגמה כי יש לה מספר מיוחד , 33-999...

בקשר להשוואה. מבחינת מנועים הפולו עם 1.4TSI וחלשה יותר.

לא יצא לי לנהוג בפולו GTI אבל יצא לי ב TSI, מעניין אותי אם הGTI עשתה עוד 2 צעדים קדימה מבחינת התנהגות כביש ותקשורת, אני מניח שלא אבל עד שלא אתנסה לא אדע כנראה.

הדילמה כאן היא האם להתפשר בשנתון בשביל רכב טוב יותר או לקנות חדש ולהתפשר על הרכב.

את הבחירה שאני עשיתי ניתן לראות ואני לא מצטער עליה.

ממליץ להתחיל מנסיעות מבחן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מהסוף, אם ה2006 עם 54 אלף ק"מ היא בונבוניירה, היא לא תחכה לך עד סוף השבוע.

אם אתה מדבר על הירושלמית בדוק היטב שהיא לא היתה רכב הדגמה כי יש לה מספר מיוחד , 33-999...

עוד פעם "בניית מותג" של הרכב שלך? :wink:

לפותח השרשור, מה הצרכים שלך מבחינת מרחב פנימי\תא מטען מהרכב מעבר לגובה שלך? (משפחה, עגלת תינוק).

אם אין כאלו אני חושב שתמצא שהמרחב הפנימי לנהג בפולו לא הרבה יותר קטן מהגולף. אמנם יש הבדלים אבל לא כאלו שאי אפשר לחיות איתם. אם יש צרכים נוספים מבחינת מרחב פנים אז לגולף יש יתרון.

בלי קשר, פולו GTI עולה כ- 160K ש"ח. זה מה שעולה גולף GTI שנת 2006? נשמע לי גבוה מדי בטח שדור 6 נמכרת מהיבואן בסביבות ה- 200 פלוס.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

אין צורך לבנות מותג,כי המותג מדבר בעד עצמו.

מודל 2006 אלו הזולות ביותר ולכן נחטפות. כשחיפשתי נחטפו לי מתחת לאף כמה וכמה רק בגלל שהתעכבתי במספר שעות להגיע לראות אותן.( בדיעבד התברר שאת שלי חטפתי לחבר פורום אחר שהתעכב בחצי שעה-שעה :))

מסכים איתך לגבי הפרש המחירים, מחירון של 2006 בהערכה גסה הוא 100-110 אלף, תלוי אם DSG או ידני (המחירון שלי היה בחודש הקודם 105 אם אני לא טועה) המחירון של פולו הוא 160.

אם יש לך 160, נכון ללפני חודש היה אפשר להשיג גולף GTI 3דלתות ידנית חדשה באיזור ה177 אחרי מיקוח.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להשוואה. מבחינת מנועים הפולו עם 1.4TSI וחלשה יותר.

לא יצא לי לנהוג בפולו GTI אבל יצא לי ב TSI, מעניין אותי אם הGTI עשתה עוד 2 צעדים קדימה מבחינת התנהגות כביש ותקשורת, אני מניח שלא אבל עד שלא אתנסה לא אדע כנראה.

הדילמה כאן היא האם להתפשר בשנתון בשביל רכב טוב יותר או לקנות חדש ולהתפשר על הרכב.

את הבחירה שאני עשיתי ניתן לראות ואני לא מצטער עליה.

ממליץ להתחיל מנסיעות מבחן.

אכן מדובר בירושמלית. איך אוכל לדעת שלא מדובר ברכב הדגמה? ובמידה וכן מדובר ברכב הדגמה מה המשמעויות של זה לדעתך?

אולי זה מה שבאמת מסביר את העובדה שהרכב מפורסם ביד 2 כבר למעלה מחודש וחצי ועדיין לא נקנה על אף הנתונים האטרקטיבים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה לא אמור לשבת בלוחות חודש וחצי.

בדוק היסטוריית טיפולים, בדוק תאונות היטב.

אני באופן אישי לא קונה רכבים רחוק מהבית , כי אני רוצה שבעלי המקצוע שאני מכיר יסתכלו על הרכב.

סיבות להישארות הרכב בלוחות הרבה זמן :

א) רכב הדגמה

ב) רכב עם תאונה

ג) רכב בעייתי עם היסטוריית בעיות

ד) רכב של בני דודים (מתנצל מראש אבל זאת האמת)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...