Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי לסגור עסקה ? מתי לשלם ? (רכישת רכב)

feel
שימו לב! השרשור הזה בן 7248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב , אז סוף סוף מצאתי את רכב שחיפשתי , יד ראשונה , קילומטרג' נמוך , שמור

אך כל זה תרם בדיקה .

המוכר נוסע לחו''ל ולכן הוא רוצה להחזיק את הרכב אצלו לעוד חודש ( מעוד הטיסה )

מצד שני המוכר רוצה להיות בטוח שאני אכן ארכוש את הרכב.

יש לציין שהרכב הוא די מבוקש ואני לא רוצה שמשהו יקח לי אותו מתחת לאף.

מוכר מציע לקחת רכב לבדיקה עכשיו , ואם הכל בסדר , לרשום זכרון דברים ואני צריך לשלם מקדמה .

אני מפחד שתוך חודש ( לאחר בדיקה וכו' ) חס וחלילה יקרה משהו לאוטו . מצד שני יש נתונים טובים לרכב והוא די מבוקש - אני לא רוצה להפסיד את הרכב

מה עלי לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחיר הרכב ?

אם מדובר בעשרות אלפים (לא 10 אלא 40-50) אז כדאי לשקול 2 בדיקות, אחת עכשיו עם זכרון דברים, ועוד אחת לפני העברת הבעלות הסופית בעוד חודש.

רצוי שיצויין בזכרון הדברים שאם השתנה X Y Z במצב הרכב בין הבדיקה הראשונה לשניה אזי תוחזר לך המקדמה והעסקה מבוטלת.

במצב כזה המוכר לא יקח סיכון וישמור על הרכב טוב טוב אחרת הוא עלול להיתקע איתו ביום הנסיעה ולא יספיק למכור אותו...

אם הוא לא מסכים אז אולי יש משהו חשוד...

בכל מקרה - יש להיזהר שהוא לא נעלם עם המקדמה (אולי להכניס גם לזכרון דברים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את העניין.

גם אותי סחבו חודש עם האוטו שלי עד שקניתי אותו.

רק שבמקרה שלי הוא נאלץ להאמין למילה שלי שאני לוקח את האוטו לבדיקה, יום יומיים לפני העברת הבעלות. הוא התחייב (בכתב) שהוא מתקן כל ליקוי שימצאו...

בכל מקרה, לדעתי או שתיקח את הרכב לבדיקה עוד חודש ,ובינתיים תן לו איזה 1000-2000 ש"ח על החשבון תוך התניית העניין בכך שתהיה מרוצה מהבדיקה או לחילופין בהתחייבות שלו לתקן את כל הליקויים שימצאו בה (על הכתב כמובן),

או שתיקח לבדיקה עכשיו על חשבונך ועוד חודש על חשבונו ... (תתחלקו)

בכל מקרה, מקובל לתת מקדמה של עד 10 אחוז מהמחיר ולא יותר מזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפתה לעסקאות כאלו. אוטו זה דבר יקר מידי בשביל לסמוך על הגינותם של זרים. בחודש הזה יכולים לקרות הרבה דברים רעים לאוטו, וכולם יהיו על חשבונך.

מעבר לזה, גם אם לא יקרה לרכב שום דבר רע, קח בחשבון שהשאלתו למוכר שווה כלכלית כמו שיעלה לו רכב שכור לתקופה מקבילה. זה אומר ששילמת בפועל יותר עבור האוטו.

שחק אותה קשוח. תגיד לו שאין לך אפשרות לעיסקה כזו ושאם הוא רוצה למכור לך, העברת החזקה על האוטו צריכה להיות מיידית. רוב הסיכויים שהמוכר יעשה חשבון שהוא לא רוצה להתקע עם רכב לא מכור בדיוק לפני נסיעה, ולכן יתפשר איתך.

נמורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...