Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום שלום... בתי ספר לנהיגה מתקדמת בארה"ב? (וספציפית בפלורידה)

.golf_cl
שימו לב! השרשור הזה בן 7221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צופה לפעמים בפורום הזה, אולי אצליח גם להשתחל אליו :)

אני נוהג כרגע על גולף 1.8 ידנית.

כרגע לפני טיול לארה"ב... ושאלה!

האם קיימים בתי ספר לנהיגה מתקדמת/ספורטיבית בפלורידה? או בכלל בארה"ב

והאם למישהו יש נסיון עם בית ספר כזה.

כמו כן האם קימיים מסלולים מיוחדים בפלורידה.

תודה מראש.

עוד נשתמע..

איציק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו ביה"ס לנהיגת שטח ו/או ראלי בארצות הברית הוא נקרא teem O'Neil אם אינני טועה. זה ביה"ס שנראה מצויין יש להם הרבה (!!!) מאוד שטחים וכל מיני מכוניות. יש להם קורסי ראלי שנעים בין יומיים עד 5 ימים. שוב אם אינני טועה אז הביה"ס הזה נמצא לייד וויסקונסין. מנהל ההדרכה שם הוא אירופי (נהגת ראלי פינית אם אני לא טועה). בקיצור מקום מומלץ ביותר

האתר שלהם: http://www.team-oneil.com

נוסף על כך ישנם הרבה בתי ספר /מסלולי נסקאר להתנסות של כמה שעות וגם לקורסים של נהיגה...

בברכה ובהצלחה

נ.ב. כל שאלה נוספת ניתן לפנות אלי בפרטי

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...