Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרדיאטור שלי תקף אותי! (זהירות, תמונות קשות של היד שלי שרופה)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה:

לפני שבועיים וחצי הייתי בדרך לצפון (בצומת סאסא אם מישהו מכיר את זה).

פתאום נדלקה לי הנורה של הטמפרטורה (הצרפתים לא חשבו אפילו לשים מד חום נורמלי, למרות שהרכבים שלהם לא ידועים באמינות).

עצרתי בצד, כיביתי את האוטו ופתחתי את מכסה המנוע.

עמדתי מול האוטו כמה שניות, החלטתי שאין לי מה לעשות חוץ מלחכות איזה חצי שעה ורציתי לסגור את מכסה המנוע.

כשהושטתי את היד ותפסתי את המכסה, אחד הברגים של הרדיאטור פשוט עף, עבר לי כמה סנטימטרים מהראש, ואחריו כל הנוזלים של הרדיאטור, ישר על הזרוע שלי. מן הסתם זה שרף אותי עם כוויות שבהתחלה היו דרגה ראשונה ואז נהפכו לדרגה שניה (לפי מה שהרופא אמר.

למה זה קרה?

רמז קטן: לרדיאטור של טווינגו אין ברגים בחלק העליון, אז סביר להניח שהרדיאטור לא מקורי.

החלפתי את כל המערכת וגם סידרתי ראש מנוע אחרי זה, אבל זה פחות מעניין.

יותר מעניין מה שנהיה לי מהיד :twisted:

הנה כמה תמונות מהתהליך של ההחלמה.

היום כבר כמעט לא רואים כלום ולא צילמתי כי זה הפסיק להיות מעניין.

אגב, לא כאב לי באותו רגע אבל בערך שעה אחר כך הכאב היה כל כך חזק שלא יכולתי אפילו להתרכז בשיחה פשוטה עם הבנות שהיו איתי.

זה המשיך לכאוב ממש עד שהגעתי הביתה, חתכתי עלה של אלו-וורה, ריסקתי אותו ומרחתי אותו כג'ל (חוויה דוחה במיוחד בפני עצמה, כי זה כאילו שכלב ענק הזיל לי ריר על היד, וזה גם היה ממש מסריח.

0 (1).jpg

0 (2).jpg

0 (3).jpg

0 (4).jpg

0 (5).jpg

0 (6).jpg

0 (7).jpg

0 (8).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שרואים באחת מהתמונות, החלק העליון של היד שלי גם היה טיפה שרוף אבל לא בצורה היסטרית.

ניסיתי להוציא שניצל מהפריזר ונגעתי קלות במדף שלמעלה אז העור פשוט נקרע.

לא נעים.

0 (9).jpg

0 (10).jpg

0 (11).jpg

0 (12).jpg

0 (13).jpg

0 (14).jpg

0 (15).jpg

0 (16).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע זה כבר נראה הרבה יותר טוב ואני ממשיך לשים את הקרם שהרופא נתן לי.

כל החלק שהתקלף עכשיו עם עור חדש, וזה מצחיק כי זה מראה את הצבע האמיתי שלי ואת זה שאני ממש ממש לא כהה עור.

0 (17).jpg

0 (18).jpg

0 (19).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט סבל נורא גם לי היה כוויה דרגה 2 בגב כף היד.

הרופא נתן לי סילברול - ואני חייב לומר שזאת המשחה שברגע ששמים אותה על כוויה זאת הרגשה אדירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט סבל נורא גם לי היה כוויה דרגה 2 בגב כף היד.

הרופא נתן לי סילברול - ואני חייב לומר שזאת המשחה שברגע ששמים אותה על כוויה זאת הרגשה אדירה![/quote

אכן סילברול או ביאפין הן משחות חובה בכל בית למקרה של כוויות או אפילו שפשפות,מקלות על הסבל וגורמות למקום להחלים מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאתה אדם אמיץ: על כוויה מותר למרוח אך ורק משחה רפואית ייעודית, או לחילופין לשטוף עם הרבה מים קרים זורמים. אני לא הייתי מעז למרוח מיצוי של עלה כלשהו, אפילו אם הוא אלוורה.

כמו שמיכאל כתב: ביאפין היא משחת חובה בכל בית.

רק בריאות!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטערתי לשמוע. מקווה שתתאושש מהכוויות האלה.

לא רוצה לומר שאמרתי לך, אבל נכנסת לעוד צרה בשרשרת הגרוטאות והפעם צרה צרפתית וזה היה רק עניין של זמן.

בטח תחליף אותה באיזו סימקה שנת 79 קבריולט בשביל השקט הנפשי :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאתה אדם אמיץ: על כוויה מותר למרוח אך ורק משחה רפואית ייעודית, או לחילופין לשטוף עם הרבה מים קרים זורמים. אני לא הייתי מעז למרוח מיצוי של עלה כלשהו, אפילו אם הוא אלוורה.

כמו שמיכאל כתב: ביאפין היא משחת חובה בכל בית.

רק בריאות!

בעניין הזה אני לא מסכים איתך.

כשהייתי בתאילנד, בטיפשותי, נגעתי עם הרגל באגזוז חם של אופנוע ואז עוד תלשתי את הרגל מהאגזוז והשארתי עליו חתיכה נאה של בשר.

כמובן שהזדעקתי כמו כלב מייד.

משום מקום קפצה תאילנדית, שברה עלה של אלוורה ומרחה לי על הרגל. אני יכול להגיד לך שמיידית זה הפחית את הכאב.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק נראה כך או שבאמת יש לך כף יד ממש שמנמנה?:?

בכל מקרה, רק בריאות.

ידיים של מתאגרף :-)

הרבה בריאות והחלמה מהירה.

די !!! הגיע הזמן לזרוק קיבינימאט את כול הגרוטאות ולרכוש רכב חדש מודל 1969.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...