Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הקטנועים...מפחידים את נשות העיר...רוכביהם מזגזגים..תמיד ממהרים"

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"...הקטנועים והטוסטוסים למיניהם חזקים ורעשנים מאוד. הם מפחידים את נשות העיר שצריכות לדלג בזריזות ממדרכה בגדה אחת, למדרכה בגדה השניה. רוכביהם מזגזגים בין מכוניות ואנשים כאילו זולתם, אין איש קיים, עולים על המדרכות כאוות נפשם ללא התחשבות או סובלנות. בכלל, נראים לי כעוסים, עצבניים, תמיד ממהרים כאילו אין מחר, ונוהגים כאילו כל יתר ההולכים והנוסעים נשלחו לרחוב רק כדי לעכב או לעצבן אותם... "

זה המקור:

http://www.notes.co.il/yossi/5999.asp

:roll:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"...הקטנועים והטוסטוסים למיניהם חזקים ורעשנים מאוד. הם מפחידים את נשות העיר שצריכות לדלג בזריזות ממדרכה בגדה אחת, למדרכה בגדה השניה. רוכביהם מזגזגים בין מכוניות ואנשים כאילו זולתם, אין איש קיים, עולים על המדרכות כאוות נפשם ללא התחשבות או סובלנות. בכלל, נראים לי כעוסים, עצבניים, תמיד ממהרים כאילו אין מחר, ונוהגים כאילו כל יתר ההולכים והנוסעים נשלחו לרחוב רק כדי לעכב או לעצבן אותם... "

זה המקור:

http://www.notes.co.il/yossi/5999.asp

:roll:

הוא אשכרה חיי בפחד אה? :lol:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יוסי מטלון"...אוקיי רשמתי.

כזה טיפש כבר הרבה זמן לא ראיתי. בטח עוד "אדריכל" בוגר אונברסיטת לטביה...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא? :roll:

רק "קצת" :?

טוב שהוא לא רשם שאמא שלנו זונה...

איפה כל תוכניות המגירה שנעשו נגד ציפי סמט....כולל "ליווי" של 4 אופועים במשך היום?!?! :lol:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וידויו של קופסאי - את האמת? לפעמים בהחלט יש קטנוענים מופרעים בעיר שיודעים לעצבן. בעיקר ילדים שרוכבים עם גופיה :evil:

כן אה..אלה עם הגופיה הכי משוגעים...תאמין לי...אבל מה..אלה עם הטי שרט...אלה אין להם אלוהים.....

פחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת? לפעמים בהחלט יש נהגי מכוניות מופרעים בעיר שיודעים לעצבן. בעיקר ילדים שנוהגים באוטו של אבא...

ועדיין אתה לא רואה אותנו יוצאים כנגד כל נהגי המכוניות בצורה מכלילה...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אני בימי ה ZZR600 העליזים , חשבתי שיש לי דיוק 125,

ונהגתי להשתחל ( ואפשר הפוך - השתחלתי בנהיגה ) , ככה , אתם יודעים ,

רחמן לצלן : בפקקים .

יכול להיות שמראה ה-600 בורדו שלי , חותך בין נתיבים , מכוניות תקועות ,

ופחיות מסכנות , קצת הלחיץ אותו , גרם לו לפרנויות , קצר במוח ו...

טמטום

סליחוז מי :roll::roll::roll:

מי שלא רוכב , יותר טוב שלא ידבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת? לפעמים בהחלט יש נהגי מכוניות מופרעים בעיר שיודעים לעצבן. בעיקר ילדים שנוהגים באוטו של אבא...

אני לא יוצא נגד כל רוכבי הדו. ממש לא. את זה עשה הארכיטקט. לא ההוא מהמטריקס, ההוא מהכתבה. ואגב, כנסו לכתבה שלו על "שדרת העציצים" ותיהנו מפלצנות משובחת...

אבל עם יד על הלב - חלק לא מבוטל מהרוכבים הם קטנוענים עירוניים שעושים מה שבזין שלהם על הכביש, לא?

ובדרך כלל אלו שמזלזלים בחוקים ובנהגים האחרים, מזלזלים גם בעצמם מבחינת מיגונים. כשאני רואה רוכב קטנוע ערס עם גופיה דוהר בעיר, אני בהחלט מצפה שהוא יתנהג בחוסר אחריות בהשתחלויות על מדרכות, זיגזגים מטורפים, נהיגה נגד כיוון התנועה, ורולינג סטופי באמצע הנתיב מול דלת המשרד אליו הוא צריך להעביר מעטפה. לרוב אני לא מתבדה, וההנחות המוקדמות האלו עזרו לי לא לפגוע בכאלו רוכבים יותר מפעם אחת.

ואגב, אני מסכים איתך. רוב הנהגים המופרעים והלא אחראיים שאני רואה זה ילדים שנוהגים באוטו של אבא. וכאן גם אין לי בעיה בהכללות. כשאני רואה מכונית עם ארבעה תיכוניסטים ערסים ומוזיקה בפול ווליום - אני יודע שהם יעשו שטויות, החל במהירות מטורפת בעיר וכלה בדקירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יוצא נגד כל רוכבי הדו. ממש לא. את זה עשה הארכיטקט. לא ההוא מהמטריקס, ההוא מהכתבה. ואגב, כנסו לכתבה שלו על "שדרת העציצים" ותיהנו מפלצנות משובחת...

אבל עם יד על הלב - חלק לא מבוטל מהרוכבים הם קטנוענים עירוניים שעושים מה שבזין שלהם על הכביש, לא?

ובדרך כלל אלו שמזלזלים בחוקים ובנהגים האחרים, מזלזלים גם בעצמם מבחינת מיגונים. כשאני רואה רוכב קטנוע ערס עם גופיה דוהר בעיר, אני בהחלט מצפה שהוא יתנהג בחוסר אחריות בהשתחלויות על מדרכות, זיגזגים מטורפים, נהיגה נגד כיוון התנועה, ורולינג סטופי באמצע הנתיב מול דלת המשרד אליו הוא צריך להעביר מעטפה. לרוב אני לא מתבדה, וההנחות המוקדמות האלו עזרו לי לא לפגוע בכאלו רוכבים יותר מפעם אחת.

ואגב, אני מסכים איתך. רוב הנהגים המופרעים והלא אחראיים שאני רואה זה ילדים שנוהגים באוטו של אבא. וכאן גם אין לי בעיה בהכללות. כשאני רואה מכונית עם ארבעה תיכוניסטים ערסים ומוזיקה בפול ווליום - אני יודע שהם יעשו שטויות, החל במהירות מטורפת בעיר וכלה בדקירות.

"תתנחם" בעובדה שהרוכבים האלו יתנהגו באותה צורה עם מכונית?

שמדובר על חוסר בתרבות מוטורית שבאה לידי ביטוי בצורת הנהגיה/רכיבה ולא תלויה בעצם ביכולות הכלי עליו הם נמצאים באותו רגע ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. מדובר באנשים עם שביתה בין האוזניים. הם יתנהגו באותה צורה על קטנוע, על רכב, על אופנוע ים, ובתור בקופת חולים.

אצל רוב האנשים הזבובים האלו בראש עוברים בגיל מסויים, אז זה מתרכז בעיקר אצל צעירים חסרי מנוח. ואחת הבעיות היא שכלי הרכב העיקרי של קבוצת הגיל הזו הוא קטנועי 50 שחוטים. אחוז הנהגים הצעירים (תיכוניסטים) מקרב הקטנוענים הוא גבוה מאוד יחסית לאחוז שלהם בקרב כל קבוצה אחרת על הכביש.

גילוי נאות - כמו כולם, גם אני בתור תיכוניסט הייתי חרא של נהג. המזל הגדול שלי הוא שהרכב שלי היה חיפושית עתיקה וחבוטה ולא אוטו של אבא, ושלא חיפשתי דאווינים ובלגנים כי אני חננה. אז הייתי נהג יחסית זהיר ושקול אבל עם חוסר ידע ונסיון מזעזעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מדובר באנשים עם שביתה בין האוזניים"

חחח :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

כהמ חבל שגם האנשים הללו עם השביתה בין באוזניים גם בטוחים שאין עליהם בנהיגה או לצורך העניין אין עליהם מישהו בכלל. :mad:

לפעמים הם פשוט כמעט גורמים לי לעשות דברים כמו הדלקת הצ'קלקלה הכחולה שיש באוטו.

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...