Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופה של מוסטנג

XOFIRX
שימו לב! השרשור הזה בן 7240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שבת בצהרים נסעתי בכביש חוצה שומרון וראיתי תאונה בהמשך הכביש

כשהיתקרבתי ראיתי שמדובר בפורד מוסטנג פתוחה מתחילת שנות ה-60 בצבע תכלת מעוכה במעקה הבטיחות

לפי מה שראיתי כניראה שהיתפוצץ הגלגל באמצע הנסיעה

ממש כאב לי הלב על האוטו (אין לי מושג מה עם הניפגעים)

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה, שרוב הסיכויים שבמוסטנג פתוחה היו ללא חגורות, אני מניח, שאמור להיות לך כאב לב גם עליהם... :?:?:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זו בדיוק זאת

אני מזהה לפי הטסות

:cry:

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול, בדרך חזרה מכבישי הצפון, ראיתי אותה על גגר לכיוון צפון...לקח לי כמה שניות לעקל את מה שאני רואה....מוסטאנג כסופה יפיפייה השייכת ל ___ אשר בבעלותו מוסטאנג נוספת, משופצת גם היא להפליא, כשרוב חלקה הקדמי שמאלי מעוך לחלוטין, כמעט עד קצה הכנף, כל חזית הרכב, בקיצור, הלכה....שלדה, כמובן, מנוע, כמובן.

יהי זכרה ברוך..... :roll:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם גררו אותה צפונה סימן שלא משליכים אותה.

שנית, קל יחסית לתקן מכוניות עם שילדה ניפרדת, אחרי תאונה קשה.

אם צריך לישר את השילדה אז מישרים ואז או שקונים חלקים, ולמוסטנג יש חלפים בשפע בארה"ב, או שמתקנים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם גררו אותה צפונה סימן שלא משליכים אותה.

שנית, קל יחסית לתקן מכוניות עם שילדה ניפרדת, אחרי תאונה קשה.

אם צריך לישר את השילדה אז מישרים ואז או שקונים חלקים, ולמוסטנג יש חלפים בשפע בארה"ב, או שמתקנים.

מהפה שלך, לפחח הקרוב :)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלדה נפרדת,בניגוד למה שבני הספל טוען,קשה עד בלתי אפשרי לתקן כראוי.ג'יפים וטנדרים חדשים משביתים לעיתים בגלל פגיעה לא קשה בשלדה.לעולם זה יחזור להיות אותו אוטו שהיה.חבל..כואב הלב.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויטה לנד קורזר, פגיעה מאחור במיתקון וו גרירה, חלק אחורי של השילדה עקופ לגמרי - יישור , בדיקה , חזרה לכביד.

שברולט סונומה - תאונה - עפה על עצים , פגיעה בקורת אורך , יישור , בדיקה , חזרה לכביש.

לא בשביל לצדד בבני { שזה דבר לא רע לכשעצמו } . רק שתדעו שאפשר לישר ולא תתבעסו על המוסטנג.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמכיר את הסיפור של יום טוב...

אין מוסטאנג שאי אפשר להשפץ חזרה...

ובספו של דבר אני בטוח שהיא תרוץ חזרה לעדר...

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...