Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גולשים בפורום קציני בטיחות בתעבורה/או אנשים שנמצאים במהלך הקורס?

שי .מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 4685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ניגשתי השבוע למבחן אישיות במכון אדם מילא כחלק מתנאי הקבלה לקורס קציני בטיחות בתעבורה.

הייתי מעוניין לדעת בתוך כמה זמן אני אקבל תשובות,

באיזו צורה? (בטלפון? או שמא שולחים לי מכתב הביתה)

האם אני מקבל את התשובה ממשרד התחבורה או מהמכון עצמו?

לא קיבלתי הסבר ומי שניבחן איתי באותו היום, גם לא ידע לענות ,לכן אשמח לקבל כאן מענה לשאלתי.

תודה רבה,

שי.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,אני אעדכן לטובת הכלל.

דיברתי עם מכללת עתיד שבה נרשמתי ללימודים ונאמר לי כך:

התשובה אמורה להגיע עד 10 ימים למייל שלי,כנראה ע"י המכון שבו ניבחנתי-אדם מילא כאמור.

נשאר להמתין בסבלנות.

אגב,כל מי שמעוניין בפרטים נוספים על קורס קציני בטיחות בתעבורה מוזמן לשלוח לי ה"פ

ואני אשמח לעזור בכל מה שאני יודע.

תודה,

שי.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שזה בסדר ששואל פה ולא בה"פ אולי למישהו תעזור התשובה הזאת.

האם למדת הנדסאי מכונות ורכב במכללת עתיד לפני שניגשת ללימודי קצין ביטחות ותעבורה?

אני גם חושב ללכת על הכיון הזה אבל אני מתלבט אם ללמוד הנדסאי מכונות ורכב או ללכת על הדרך השניה לימודי מכונאות רכב.

אם אני לא טועה צריך בשביל להתקבל להיות בעל תעודת מכונאות סוג 2.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...