Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GOLF GTI MK5 מול TYPE R

ran1012
שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהתעניינתי ב306 GTI החלטתי לנסות למצוא משהו קצת יותר חדש, בעיקר בשביל להישאר בראש שקט.

שתי המתמודדות החזקות שנמצאות כרגע על הפרק הן הגולף(MK5) והסיווק (2003 EP3).

מצד אחד יש פה את הגרמניה, איכות הרכבה מעולה, אוטו בוגר שישרת בנאמנות לשנים ארוכות

מהצד השני ישנה הH האדומה והקורצת להנאה נהיגה!

כמובן שאני מחפש רק ידניות! (לא DSG למינהן)

אני מבקש את עזרתכם כדי להחליט ולצאת מרוצה

אם יצא לכם לראות או לשמוע על אחד מין הרכבים הנל, שהוא שמור, כמה שפחות ק"מ ויד נורמלית אני אשמח אם תביאו זאת לתשומת ליבי.

תודה רבה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד עכשיו לפני קניה של אחד הרכבים הללו ואני רוצה לשמוע חוות דעת כלליות עליהם ואמינות לאורך זמן.

אני מחפש אוטו שיהיה כיף לנהיגה, אמין, ידני וגם שיהיה פונקציונלי ליום יום, כמובן שאני פתוח לעוד הצעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGTI הרבה הרבה יותר פונציונלי בחיי היום יום,ובארץ אפשר לשפרו מכל הבחינות ( שילדה וכוח) יותר פשוט קל וזול. ההונדה יותר קיצונית ופחות מתפשרת ומין הסתם אפילו הונדה אמינה יכולה להיתקלקל כשהיא בת 8.ומחיר החלקים של ההונדה מטורף בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...