Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברקסים + סטראט ברייס + תצפית חביבה + המלצה

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, קודם כל אני לא יודע מה עובר על הפורום הזה, אבל למי שלא שם לב אני מפרסם כן הודעות ופשוט מחוסר עניין שלכם אני מוחק אותן.. איציק? חיים? עמית? לאן נעלמתם!!??

נתחיל בברקסים:

דוושת הברקס שלי פשוט היתה "נעלמת" לעיתים בזמן נסיעה - היתה יורדת למטה ולא מגיבה כלל..

הטיפול: משאבת ברקס מרכזית חדשה + ניקוז אוויר מהמערכת.

בנוסף הרפידות מאחורה גמורות, למישהו יש מושג כמה עלות של זוג רפידות חדשות? ואיפה אני קונה אותן?

סטארט ברייס: אני רותה ללכת למסגר עוד החודש, ולבקש ממנו להכין לי מוט כזה, איך אני יכול להסביר לו מה להכין? למי יש נסיון עם בנייה עצמית של מוט שכזה?

נצפתה היום בהוד השרון (ליד הבית 306 GTI כחולה, יפיפה נהוגה ע"י אישה.. של מישהו מכם???????

לכל בעלי האלפות כאן, מצאתי מוסך!! כן לפי השרות עד עכשיו - יש מבין!.

מוסך הסוללים בת"א - דרך פ"ת 62...

זהו אני מקווה שהפעם יהיה תגובות..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה היום בהוד השרון (ליד הבית 306 GTI כחולה, יפיפה נהוגה ע"י אישה.. של מישהו מכם???????

תודה.

עם ריפודי עור שחורים? ראיתי כזאת בקניון הזהב

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

מוסך הסוללים באמת נהדר ואני מכיר אותו עוד מהאלפתה של אבא שלי:-)

יוסי היה תומך טכנית בכמה מתחרים במירוצים באשקלון.

לך על זה - בעל מקצוע נהדר!

סטראט- לאיזו מכונית?

סטראט בבניה עצמית על פי קריטריונים מקצועיים את היכול לראות אצלי באוטו ומי ש"משוגע" מספיק לעשות את הדברים האלה הוא יוסי אחר מאיזור התעשיה ברעננה מול הכניסה הצפונית של הקניון .

ניתן לפנות לקבלת הפרטים של יוסי וכל עזרה אחרת נדרשת

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OZA כתב:

תודה.

עם ריפודי עור שחורים? ראיתי כזאת בקניון הזהב

תומר, כל ה-306 GTI למייטב ידיעתי מגיעות עם מושבי עור שחורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטארט ברייס: אני רותה ללכת למסגר עוד החודש, ולבקש ממנו להכין לי מוט כזה, איך אני יכול להסביר לו מה להכין? למי יש נסיון עם בנייה עצמית של מוט שכזה?

השתגעת לגמרי ??

אם יש דבר אחד ממש ממש טוב באלפא סוד זה ההיגוי שלה.

אז ללכת ולשחק עם זה עם איזה סטראט ברייס תוצרת בית ? למה בדיוק ? כדי להגיד יש לי סטרט ברייס ? כדי להפעיל מאמצים לא הגיוניים בכל מיני מקומות בשלדה המחלידה, שתתפרק לגמרי ?

רד, רד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתגעת לגמרי ??

אם יש דבר אחד ממש ממש טוב באלפא סוד זה ההיגוי שלה.

אז ללכת ולשחק עם זה עם איזה סטראט ברייס תוצרת בית ? למה בדיוק ? כדי להגיד יש לי סטרט ברייס ? כדי להפעיל מאמצים לא הגיוניים בכל מיני מקומות בשלדה המחלידה, שתתפרק לגמרי ?

רד, רד מזה.

טוב אז לפני שאתה "מתנפל", אנא הקשב!

אני מתכוון למוט מייצב, והסיבה שאני מתכוון להוסיף מוט שכזה היא מכיוון שבתי הבולמים בסוד מתחילים להסדק בעקבות השנים ותוספות כח. - מספר לא מובטל של אנשים המליצו לי להוסיף מוט שכזה, לא רק בגלל "תוספת אחיזה" אלא גם בכדיי לשמור על השלדה

שלמה.

חיים, אתה יודע שאני לא מתכוון לעשות לאלפא הזאת שיחזור מקורי, אלא לתת לה פה ושם את הטאץ' שלי..

אני מחכה לתגובה, אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן מדובר בסוד...

אני חושב שמצדיק עוד יותר את השימוש בסטראט הנבנה לבד- הן העלויות הן היבט ניכר - זול יותר לבד.

ואני חושב (וגם ראיתי סטראט על סוד) שזה יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטראט בבניה עצמית על פי קריטריונים מקצועיים את היכול לראות אצלי באוטו ומי ש"משוגע" מספיק לעשות את הדברים האלה הוא יוסי אחר מאיזור התעשיה ברעננה מול הכניסה הצפונית של הקניון .

מה העלות של זה בבניה עצמית / מן המוכן ?

וכמה זה עוזר באמת להתנהגות האוטו?

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העלות של זה בבניה עצמית / מן המוכן ?

וכמה זה עוזר באמת להתנהגות האוטו?

ובכן,המחיר תלוי בתמחור שלך ובכמה עולה סטראט מקורי ואם קיים בכלל...

יעילות?- הקשחת השלדה ושיפור תחושת ההיגוי ושמירת גיאומטריה נכונה ומניעת שחיקת צמיגים בלתי אחידה.

יש גם חסרונות די שוליים .

קרא בחומר קודם באתר.

והעזר בנט- יש המון חומר - חפש ביהו את המילה סטראט ותוצף בחומר בלתי נלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...