Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יכול להיות שאין לי פיוז באוטו אחרי התקנת מגבר?

שימו לב! השרשור הזה בן 4681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אחרי 3 חודשים שהתקנתי מגבר פתחתי את מכסה המנוע והסתכלתי וראיתי כבלים אדומים כאלה שמתחברים למצבר ובסביבה שם ובמצבר יש פלוס אדום אחד גדול ולידו 2 מרובעים שחורים קטנים כאלה ממש צמודים אליו, האם יכול להיות שזה הפיוז?

כי אם לא, אני לא רואה שום "פיוז אחר" ואני רוצה שהאוטו והמערכת יהיו מוגנים בכל מצב!

אם אפשר עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תעלה תמונות לפני שאתה נכנס להיסטריה?

מצד שני - בהתחשב בהיסטוריה שלך ובהתחשב בזה שאתה פשוט לא מוכן להחליף את המתקין הזה - אולי כדאי שתתחיל לרוץ במסדרונות ולתלוש לעצמך שיערות מהראש... :-D

:-P:-P:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם אני לא אשכח מחר אני אצלם,לא הגיוני שלא שמו לי פיוז.

בקשר למתקין הצעיר שלי אין מה לעשות, לא אני בחרתי את המתקינים של החנות:oops:אבל סך הכל הייתה עבודה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שתי הקוביות שחורות הם בתי הפיוז

תפתח את הכובע שלהם ואני מניח שתראה פיוזים

דרך אגב חבל מאוד שלא לחצת על המתקין לשים בית פיוז זכוכית נגד מים

זה מה שנהוג וזה מה שצריך

ממליץ לחזור למתקין ולהחליף את פיוזי הפלסטיק בבית פיוז זכוכית

העלויות הן די סבירות (אני מעריך באזור ה 100 ש"ח כולל עבודה) למרות שאם אתה חוזר לאותו מתקין שהרכיב לך אז הוא לא אמור לחייב על תיקון של רכיב לא נכון בהרכבה המקורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JUNIOR 66 מצטער אבל למרות שיש אמת בדבריך זה לא רלוונטי במקרה הזה

גם בגלל שאני עוקב אחרי פותח השרשור מזה זמן ואני מניח שהוא רכש קיט מהזולים בשוק

וגם בגלל שמרבית הקיטים בארץ הם מסוג ז--ן ומטה

ולכן המלצתי בעינה עומדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על העיכוב בהעלאת התמונה.

שימו לב, יש חוטים שמתחברים ל2 קוביות השחורות האלה לבפנים שלהן, חוץ מזה, אני מדגיש אין שום דבר שיכול להזכיר פיוז. גם זה לא בדיוק מזכיר פיוז אבל אולי זה מה שדיברתם פה.

הנה התמונה:

dkmjnny2zezj.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מצטער על העיכוב בהעלאת התמונה.

הנה לינק לתמונה

http://imageshack.us/photo/my-images/36/img0862ne.jpg/

שימו לב, יש לי שם 2 כבלים לפלוס?(זה משנה משהו?). בקשר לעובי, סביר להניח שזה 8 גייג'.

אבל בעיקרון דיברנו על הפיוז והנה חשוב לי לבדוק איתכם אם השחורים האלה זה הפיוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער על התגובה המאוחרת אבל רק עכשיו שמתי לב להמשך הת"רד

לך "אני לא ערס" אני ממליץ בחום לגשת למתקין ולבקש בצורה יפה להחליף את כבל החשמל בכבל סביר דרך פיוז זכוכית

אני מדגיש שאין לי מושג כמה שילמת לו, אני מניח שלא הרבה, תוך הכרתי את מצבך בעקבות אינסוף השרשורים שפתחת, ולכן אני מדגיש שכדאי לבקש ממנו בצורה יפה להחליף את ה" דו כבל" המוזר הזה בכבל נורמלי

במידה והוא ירצה תוספת תשלום אני ממליץ לכבד זאת ולשלם לו

אפרופו פיוזים , אז כן הקוביות השחורות הן כמו שאמרתי הם בתי הפיוז (והם לא בתי פיוז שמתאימים לערכים שיש במערכות סטריאו)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר למה פיוז אמריקאי של 40 אמפר לא יהיה מתאים לכבל 8 גייג'???

כי כבל 8 גייג' בעקרון - מעביר למרחק של 5 מטרים 40 אמפר...

הייתי מת לקבל הסבר טוב לשטות הזאת.

ישנם בתי פיוזים לפיוז אמריקאי שהם לא עמידים לחום - זו יכולה להיות בעיה.

מעבר לכך ישנם גם בתי פיוזים אמריקאים שבהחלט מיועדים לסביבת מנוע - אני לא רואה מה הבעיה כאן.

הבעיה האמיתית לדעתי היא שהחיווט דק מידי והוא אפילו לא 8 גייג' וזה כבר יכול להוות בעיה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג כמה אמפר הוא, אפילו לא רשום. בקשר לחוטים כבר אמרו לי שיכול להיות שזה לא 8, אני 99 אחוז מחליף חנות ומתקינים באופן סופי, מעדיף התקנה וציוד ברמה ושירות נחמד מאשר שירות פצצה, רגוע וסחבק עם ציוד זבלה והתקנה גרועה.

נ.ב, מגאן אל תקפיץ פעם הבאה, אל תיתן לחברי הפורום סיבות להמשיך לומר כמה שרשורים אני פותח:-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנוס מה שאתה רואה כאן זה לא פיוז אמריקאי

אין שום צורך בשום הסברים כי מה שאתה רואה כאן זה שתי בתי פיוז תוצרת מר סלבטורה שנמצא באזור רחוב המסגר או תוצרת רון גל מאזור התחנה הישנה

לא אמריקאי ולא אירופאי ואפילו לא טורקי (למרות שסלבו עצמו הוא טורקי :-D)

אלו בתי פיוז להתקנת רכיבים פשוטים ברכב

בטח לא בתא המנוע ותחת עומס ומאמצים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי יקירי, הבחור פה צודק.

לא אמריקאי ולא נעליים, כבל כזה אולי מתאים לחיבור ר"ד, בטח שלא מערכת!

ואל תתחסד אתה יודע את זה טוב מאוד.

מינימום פיוז AGU זה הבית פיוז.

פיוז AGU

לא הגיוני בעליל לשים פיוז סטנדרטי למערכת! ובטח שלא כבלים דקיקים כאלה שבטח 50% מהעובי הוא בידוד!

"אני לא ערס" שים לב לתמונות שהוספתי בקישורים!!!

זה המינימום והסטנדרט היום, אין דבר כזה שישימו לך פיוז סטנדרטי למערכת!

זה פיוז ANL עם הבית שלו.

רק הפיוז ANL

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...