Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להתקין מערכת איכותית, מאיפה להתחיל?

DreamT
שימו לב! השרשור הזה בן 4710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני רוצה להתקין ברכב מערכת לאיכות נטו. ווליום סביר וממש אין שום צורך בסאב (לא שומע אלקטרונית\(ק)ראפ).

לא בדיוק סגור על התקציב נניח שמקסימום 1500, אבל לא מתלהב להוציא את הכל סתם, רק אם קריטי לאיכות.

אף פעם לא התעסקתי במערכות לרכב אז אין לי מושג מאיפה להתחיל.

הרכב הוא שברולט קאוואליר 99

כרגע יש לו רדיו דיסק גנרי והרמקולים שמגיעים עם האוטו.

הבנתי שמומלץ לי לקנות 2 קומפוננטים לדלתות ולזרוק את הרמקולים שיש לו.

אבל יש עוד כל מיני דברים-

אני חייב להחליף את הרדיו דיסק שלי למשהו איכותי? או שיכול להיות שיש לו יציאה לא מוגברת ואז האיכות טובה במילא?

אני חייב לקנות מגבר או שאפשר לקנות רדיו דיסק איכותי ולהגיע לאותה רמה בפחות כסף וללא התקנה?

אם חייב מגבר זה מסובך להתקין לבד?

חייב בידוד לדלתות כדי להגיע לרמה גבוהה?

חייב תיבה לרמקולים בתוך הדלתות?

יש סיכון שהפלסטיקים של הדלתות ישברו?

חייב לפרק את כל הדש בשביל ההתקנה? כי זה לא אפשרי הוא 100% ישבר הוא מלא סדקים.

בקיצור תאמרו לי בבקשה את כל מה שאני צריך לדעת כי אין לי שום מושג

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-1500 לא יכנס לך הכל תקציב אם זה הסכום תלך על רדיו טוב +רמקול קואקס

ואין צורך לפרק דשבורד הפלסטיקה של הקווליר לא להיט בכלל אז אם אתה עושה בעצמך בזהירות רבה

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-1500 לא יכנס לך הכל תקציב אם זה הסכום תלך על רדיו טוב +רמקול קואקס

ואין צורך לפרק דשבורד הפלסטיקה של הקווליר לא להיט בכלל אז אם אתה עושה בעצמך בזהירות רבה

לא להיט בכלל לא כל כך מתאר אותה :lol: :lol: זה הרבה יותר גרוע מזה.

מה זה רמקול קואקס? קומפוננט? ואם אני אקנה קומפוננט טוב כמו המורל 6 ורדיו דיסק טוב אמור להיות שיפור ענק לעומת הרמקולים המקוריים? (שאגב יחסית לרמקולים מקוריים של רכב הם ממש מצויינים ואי אפשר להשוות לשום רכב אחר, אבל עדיין לא מספיק מרוצה)

אני חושש שהשיפור בכלל לא יהיה שווה את הכסף ועוד אולי נשבור את הפלסטיקים בדלת ואז כבר הלך האוטו (אי אפשר למכור קוואליר יש בארץ מעל 300 למכירה ושלי במצב הקוסמטי הגרוע יותר מכולן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב ששלך במצב הקוסמטי הגרוע מכולן, מסתבר שלא ראית את הקוואליר של אבא שלי :lol:

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי חצי מהצבע מקולף + הכל שרוט + הבמפרים שבאו שחורים הפכו כבר אפור-לבן (צבעוני), ומבפנים כל הפליסטיקים סדוקים והדש שבור :) מה כבר יכול להיות גרוע יותר אצלך :lol: :lol: :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 ש"ח לא יקחו אותך רחוק.

אני מציע לך לבדוק מעט לגבי תמחורים. נזרקו פה ביטויים כמו "תיבה לרמקולים בתוך הדלתות" שזה לבד משהו שיכול לעלות פי 3 מהתקציב שיש לך.

ר"ד כמו CZ200, קומפוננט מורל טמפו, והתקנה טובה זו דרך טובה להשקיע 1500 שקל.

ד"א, אני לא יודע מה תהליך ההתקנה ומיקומי הרמקולים בקוואליר, אני מאמין שג'וניור שהגיב פה יודע די טוב.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגש שלך על איכות.. ב1500 שקל יהיה קשה לך להגיע לאיכות ,אבל תוכל להגיע לשדרוג מהמערכת הנוכחית.

בתקציב הזה אתה יכול להתחיל עם רדיו דיסק נחמד אולי מיד שניה , וסט קומפוננט קדמי , חיווט ועלות התקנה.

כשתרצה להשקיע סכום נוסף בעתיד תוכל לשדרג לסט רמקולים אחורי , מגבר וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...