Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע "שנתיים עלינו" של לובינסקי-טרייד, מהו הקאץ'?

Danny13
שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לובינסקיטרייד יצאו זה מכבר עם מבצע "שנתיים עלינו":

אתה רוכש מהם רכב יד 1 שהיה בליסינג ובמשך שנתיים מקבל אחריות יבואן מלאה (למעט כמובן צמיגים או מגבים), טיפול תקופתי וקניה בחזרה בעתיד במחיר מחירון.

בעצם זה סוג של "ליסינג סיבוב שני" רק במקום רכב חדש מקבלים רכב בן 3 ובמקום לתקופה של של שלוש שנים, לשנתיים בלבד.

לכאורה אם אני מחפש למשל C-5 יד שניה מדוע לא ללכת על עיסקה כזו, בה אני קונה בזול יחסית, מקבל ראש שקט לאורך התקופה ואחרי שנתיים עושה טרייד-אין במחיר מחירון ומתקדם לרכב אחר הנמכר בסוכנות. (מלבד העניין שעדיף לחזור ללובינסקי אחרי שנתיים כי אחרת מוכרים את הרכב במחיר רצפה אחרי שנתיים בגלל שהיה בליסינג וכו')

מישהו יכול להמליץ? לשלול? להצביע על קאץ' שבו זה משתלם לסוכנות אבל לא לצרכן הממוצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרת , זו חתונה קתולית עם לובינסקי, כמו כן בדוק את הכוכביות באחריות שהם נותנים....

שלא תאכל אותה בטעות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כמו שזה נראה. מחיר מחירון? ככה אמרו גם לי כשבאתי לעשות טרייד אין על הפיגו 307 לשעבר שלי.

הורידו על כל שטות ובסוף יצא פחות 12 אלף מהמחירון כשהרכב היה שווה 32 אלף.

הרכב לצורך העניין היה יד ראשונה ללא תאונות עם 100 אלף קילומטר בן 10 שנים!

ללא שריטות שמור וללא תקלות. הם מצאו סיבות להוריד 12 אלף שקל מהמחירון.

בסופו של דבר עשיתי את הטרייד אין רק שסידרתי בעצמי את התקלות וזה עלה הרבה פחות.

אני מאוד מרוצה מהרכב שקיבלתי מהם, אבל כל העסקה של הטרייד אין הייתה נראת לי כמו קומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בלובינסקי אמרו טרייד אין במחיר מחירון על הסי-5 שהייתה לי , שרכשתי מהם...

המחירון היה 28 אלף, בלי לראות את הרכב בכלל אמרו לי 21...

איפה המחירון פה?

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אומרים מחירון, נותנים מחירון.

הרעיון בטרייד אין במחיר מחירון הוא לתת הרגשה טובה שקיבלת מחירון על הרכב הישן, אבל כמובן שבקנייה לא מקבלים שום הנחה ולו הצנועה ביותר. ככה מממנים בעצם את הטרייד אין במחיר מחירון.

לאחרונה פיאט עשו מבצע כזה ונתנו 10% מעל המחירון לרכב בכל מצב, ללא בדיקה.

ישר אחר כך ראית פתאום רכבים באוטו דיל כמו פונטו 2005 יד 1...עם 180 אלף ק"מ. אני מניח שהבעלים פשוט קפץ על המציאה ומכר את האוטו במחיר שלא ייאמן - כי בתכל'ס, אף אחד לא היה קונה רכב בן 6 עם 180 אלף ק"מ במחיר של מחירון + 10%.

סביר להניח שאת הרכב שהוא רכש אבל, היה אפשר להשיג במחיר משתלם בהרבה אם היה מגיע עם מזומן ובלי רכב להחלפה.

הכל עניין של מה יותר חשוב לך! ובכל מקרה, טרייד אין במחיר מחירון, זה טרייד אין במחיר מחירון - ואם שוברים את המילה, אז חבל מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הc5 שלך היה נמכר במחירון ? כנראה שלא ,

אז למה אתה מצפה שהם יקנו אותו ממך במחיר מופקע ?

מה הקשר? קניתי מהם אותה והבטיחו רכישה חוזרת במחיר מחירון, אז מה משנה בכמה היא הייתה נמכרת...

בכל אופן תכננתי לרכוש רכב חדש מהחברה ובגלל שלא נתנו מחירון מכרתי בפרטי ב2500₪ יותר, ואז הלכתי על הפיקנטו...

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בלובינסקי אמרו טרייד אין במחיר מחירון על הסי-5 שהייתה לי , שרכשתי מהם...

המחירון היה 28 אלף, בלי לראות את הרכב בכלל אמרו לי 21...

איפה המחירון פה?

לא הגיוני או לא מדויק. לא מאמין שהם התחייבו בכתב למחירון ואז סתם הורידו לך עשרות אחוזים בלי לראות את הרכב. אתה מספר את כל הסיפור או מעלים חלקים מהותיים? הרכב היה אחרי תאונה? ק"מ גבוה? משהו שמצדיק את ההורדה? אם אין שום הצדקה, למה לא תבעת אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי היה עם 118000 קמ שנת 2003, מטופל רק אצלהם.

כששאלתי למה לא מחירון , הוא ענה שאם הייתי לוקח סי 5 אז סבבה בגלל שאני רוצה 107 שהיא זולה אז אי אפשר.

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו נקודה מעניינת. לא מן הנמנע שאחרי שנתיים עם הC5 אני ארצה למשל 308 ואז יעשו לי תרגיל כזה. צריך לקרוא טוב טוב את החוזה שלהם, במיוחד הקטע של הטריידאין העתידי, לרבות השאלה - שנתיים ו/או כמה ק"מ? אם זה פחות מ-40,000 ק"מ ספק אם זה ישתלם לי (אני עושה 18-19 אלף בשנה ולא רוצה להגיע למצב שחודשיים לפני הטריידאין אני נוסע באוטובוס לעבודה ומשאיר את הC5 בחניה בבית....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששאלתי למה לא מחירון , הוא ענה שאם הייתי לוקח סי 5 אז סבבה בגלל שאני רוצה 107 שהיא זולה אז אי אפשר.

פשוט חוצפה, עשית בשכל שהתרחק מהנוכלים האלה.

כשאני עשיתי טרייד אין במבצע של יונדאי (גטס בתמורה ל-I10) נתנו מחירון מלא בלי הרבה בעיות (בהתחלה ניסו להוריד 1500, אחר כך התבכיינו על זה שבבדיקה רשמו שצמיג אחד בלוי אז החלפתי לצמיג חדש סיני הכי זול שמצאתי וקבלתי מחירון על האוטו).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם צודקים בתכל'ס. אין בשר להרוויח עליך כאן.

בפועל - הפסידו לקוח והכי גרוע - הפסידו רכב שהיה יכול להסתובב על כבישי ישראל במשך 15 שנה ולהזדקק לרשת המוסכים של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שוקלים לקנות שם C5 צורה חדשה. האחריות אצלם ממה שאני זוכר שהיינו לפני חודש זה שנתיים או עד 40K ק"מ.

בנוסף האחריות היא רק לרכבים משנתון 08 ומעלה (לפחות בC5).

הרכב שדובר עליו היה שנת 08 רמת גימור Pack יד 1 ליסינג 120K ק"מ ב55K ש"ח. מחירון 82K.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אם זה ככה.

אני קונה את הרכב.

שם אותו שנתיים מתחת לבית.

ועוד שנתיים המחירון שלו יהיה כנראה יותר מ-55 אז אני אמכור ברווח.

(בקיצור - נשמע טוב מדי בשביל להיות אמיתי ולכן כנראה זה ככה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...