Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירה פומבית איכותית, 1955 Mercedes-Benz 300SL Gullwing

פיסטון
שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.youtube.com/watch?v=zWCXckgP3mU&feature=related

דרך יוטיוב

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
מכירה פומבית ברמה, קלסיקה במיטבה

גהנום ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון הקישור למען הדורות הבאים:

zWCXckgP3mU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אם אני הייתי הקונה נראה לי שהייתי תולש את כל שערותי במתח עד להכרזה של "נמכר".

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=zWCXckgP3mU&feature=related

דרך יוטיוב

מכירה פומבית ברמה, קלסיקה במיטבה

שמעתי שמועה שהקונה המאושר ישראלי מדרום תל אביב ושבוע הבא יציג את הרכב בהיכל נוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד, אני בספק אם המפגש בנוקיה הוא "ברמה" מספיק ל"קאלסיקה אמיתית" שכזו, בניגוד לכול הקלאסיקות הלא-אמיתיות שמסתובבות שם.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עכשיו היא נמכרה ב495 אלף דולר, מעניין כמה היא היתה עולה ב1955 :)

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד, אני בספק אם המפגש בנוקיה הוא "ברמה" מספיק ל"קאלסיקה אמיתית" שכזו, בניגוד לכול הקלאסיקות הלא-אמיתיות שמסתובבות שם.

מה זה בדיוק "קלאסיות לא אמיתיות"?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שלא שווה 495 אלף דולר?:roll::wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם אני צוחק על הניסוח, בשל היותי סרקסטי. כל הזמן מעלים פה תמונות של אוקשנים ומרוצים של פורשות נדירות, והגולווינג הזו לדוגמא, ותמיד מזכיר שאלו מכוניות קלאסיות ברמה.

זה קצת מעצבן אותי. למה? מי שנוסע בקורבט או מוסטנג לצורך העניין, נחשב אספן סוג ב'? אבל אני מניח שאני נטפל לשטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התחכום והחן הם בעיניי המתבונן.

חבל שלא שמעתי על המכירה לפני, עכשיו אין לי מה לעשות עם ה495 אלף דולר המיותרים שלי. :)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, דיברתי על הניסוח, אבל כמו שרשמתי, זה כנראה סתם אני כרגיל שנטפל לקטנות.

אתה כנראה צודק, ובנימה אופטימית זו, נסגור את הדיון על הנושא :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שלנו עושות הרבה רעש אבל הם נוסעות ועושות לנו כיף.

ואתה אדון פיסטון על מה נוסע?

יש מבצע על סוללות ליתיום ל קורקינט ברמה, לך תקנה.

אולי תוכל להגיע עד נוקיה כי אתה נתקע בדרך ועוצר בצהלה ומפסיד את כל המכוניות היפות.

נ.ב

לפנטז זה לא רע אבל תחסוך מאיתנו את חלומותיך תשאיר אותם לעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהב את הצבע כסף של החדשה- אפשר גם אותה בשחור?:wink:

מבחינתי- זו מכירה איכותית, ולו הייתי יכול- זה היה כבר כאן!8)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1959-Mack-B61-/320714508130?pt=Commercial_Trucks&hash=item4aac130762

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...