Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לבית משפט בגין 44 קמ"ש מעל המותר

שימו לב! השרשור הזה בן 4547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לדעת בבקשה מה צפוי לי ? אני לא נהג חדש ונתפסתי על 114 ק"מש בכביש של 70 .

יש לי הרשעה קודמת על מהירות מופרזת גם לפני כ 4 שנים וזהו , גם משהו כמו 40 קמ"ש שאז בגלל שהייתי נהג חדש קיבלתי שלילה מנהלתית חודש.

ביום ראשון יש לי הזמנה לקצין שיחליט אם לשלול לי ל 30 יום וזהו.

זאת לא הבעיה שלי , הבעיה היא ההזמנה לבית המשפט , מה העונש המקסימאלי שאני יכול לקבל ? להצטייד בעו"ד או שזה יכול להיגמר רק בקנס ?

תודה לעוזרים

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ידי איזה מכשיר נתפסת ובאיזה מקום בארץ?

האם בפעם הקודמת לא הוזמנת למשפט?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עי לייזר האקדח הזה , נתפסתי בכניסה לנשר מיקנעם ממש אחרי צומת יגור בם עמדו בגניס. איפב שהמהירות יורדת ל 70 מ 90 , לפני 4 שנים הוזמנתי גם למשפט אבל לא נכנסתי אפילו לאולם התובע אמר בוא נסגור את זה עכשיו ונתן לי דוח 800 שח

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר ממל"ז אפשר לצאת נקי , צריך לשם כך עו"ד בקי.

בלי עו"ד קנס 1000-1500 ש"ח + על תנאי, בתנאי שגליון ההרשעות שלך הוא רק עבירה אחת בלבד, מהירות מלפני 4 שנים.

מה המרחק בו נתפסת מן השלט של הורדת המהירות.

האם הראו לך את קריאת המכשיר , מהירות ומרחק תפיסה.

אם יש לך אפשרות להעלות את הדו"ח לכאן נקרא ביחד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום מוכר. מדובר בכביש דו מסלולי דו נתיבי, ליד מפעל נשר הישן. השוטרים בד"כ עומדים על אי תנועה בכניסה לאצטדיון החדש, כמה מאות מטרים אחרי התמרור המגביל את המהירות, במארב טיפוסי. הלכידה בכל מקרה לפחות 100-200 מטרים אחרי התמרור ויש זמן להאט, שכן בין התמרור לבין המארב יש עיקול בדרך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט מדובר בשטח בנוי (התמרור עם הבית נמצא על אותו עמוד עם ה-"70" או בסמוך אליו). לכן צפה פגיעה כפולה ומכופלת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור מהירות גובר על תמרור הבית לכן מדובר בכביש של 70 כפי שנכתב לבחור בדו"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שתמרור המהירות גובר מבחינת המהירות המותרת, אבל האם הענישה במקרה חריגה מהמהירות המותרת אינה גבוהה יותר (כלומר מעל 20/30 קמ"ש לעומת 25/40 קמ"ש בדרך שאינה עירונית), וכך גם שאר המגבלות הקיימות בדרך עירונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוני הוא ממתי מזמינים לבית משפט, ולכן אם מהירותו הייתה בטווח של מעל 31 ואכן מדובר בדרך עירונית היה "זוכה" לזימון למשפט ואילו אם מדובר בדרך שאיה עירונית היה "זוכה" רק מעל 41 לזימון למשפט.

התמרור עצמו מתיר מהירות שאינה מהירות עירונית (50) ולכן אני מעריך כי הענישה לא תטפל בו בהתאם לכביש של 50.

diforce

לא ענית על השאלה מה המרחק מהשלט המורה על הורדת המהירות למקום התפיסה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם, מה שאתה אומר הוא שהכללים החלים בכביש הם כללי הדרך העירונית, עם היתר למהירות יותר גבוהה. בדיוק לכך התכוונתי.

לגבי מקום התפיסה - מעולם לא טרחתי לבדוק את המרחקים במקום, אבל מתוך היכרות די קרובה עם המקום אני מעריך שמהתמרור עד המלכודת מדובר ב-כ-500 מ', כלומר לפחות כ-200-300 מ' עד המקום בו המהירות נמדדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה אין לי מושג לענות על שאלות של מה המרחק בין פה לשם , אני רק חושש מעונש כבד כמו חצי שנה שלילה ולעשות את הרישיון מחדש ....

מה יקרה אם אני בא בלי עו"ד ? אני שואל לגבי מקסימום עונש שאני יכול לקבל ...

כאמור הפשע היחידי שלי היה לפני כ 4 שנים כשנסעתי 90 בכביש של 50 כשהייתי נהג צעיר .. קיבלתי 30 יום שלילה ולאחר מכן במשפט הובע או מי שזה לא היה לא הכניס אותי בכלל לבית משפט הוא אמר בוא נסגור את זה עכשיו ואמר לי 800 ש"ח קנס וזהו ... לדוגמא דבר כזה ישמח אותי :)

עריכה : השוטר עצמו אמר לי שאפשר לסוע פה 70 ולא 50 כי נכנסתי לכביש עירוני או משהו כזה ... מקודם זה היה 90

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר ממל"ז אפשר לצאת נקי , צריך לשם כך עו"ד בקי.

בלי עו"ד קנס 1000-1500 ש"ח + על תנאי, בתנאי שגליון ההרשעות שלך הוא רק עבירה אחת בלבד, מהירות מלפני 4 שנים.

מה המרחק בו נתפסת מן השלט של הורדת המהירות.

האם הראו לך את קריאת המכשיר , מהירות ומרחק תפיסה.

אם יש לך אפשרות להעלות את הדו"ח לכאן נקרא ביחד.

חבר'ה אין לי מושג לענות על שאלות של מה המרחק בין פה לשם , אני רק חושש מעונש כבד כמו חצי שנה שלילה ולעשות את הרישיון מחדש .... למה רשיון חדש??

מה יקרה אם אני בא בלי עו"ד ? אני שואל לגבי מקסימום עונש שאני יכול לקבל ...

כאמור הפשע היחידי שלי היה לפני כ 4 שנים כשנסעתי 90 בכביש של 50 כשהייתי נהג צעיר .. קיבלתי 30 יום שלילה ולאחר מכן במשפט הובע או מי שזה לא היה לא הכניס אותי בכלל לבית משפט הוא אמר בוא נסגור את זה עכשיו ואמר לי 800 ש"ח קנס וזהו ... לדוגמא דבר כזה ישמח אותי :)

עריכה : השוטר עצמו אמר לי שאפשר לסוע פה 70 ולא 50 כי נכנסתי לכביש עירוני או משהו כזה ... מקודם זה היה 90

12345

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציא לך להתיעץ אים עורך דין לפי הבנתי נסעת 90 בכביש 50 השופט יראה שיש לך עבירה דומה נכון היא מלפני 4 שנים מבחינתו אתה נהג ממהר והוא יחמיר

אלפיסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לשלילה מנהלתית של חודש וחושש בעיקר מהעונש שיגיע במשפט, אז בדיון מחר אל תודה באשמה, אפילו לא במקצתה. אל תגיד אפילו "נסעתי רק 80". זו הודאה.

לאחר שתקבל את השלילה המנהלתית אתה יכול להתייעץ עם עו"ד, או לפנות בעצמך לתביעה המשטרתית ולנסות לסגור עסקה.

לדעתי סביר שלא ירצו עוד שלילה בפועל מעבר לחודש של המנהלתית.

תסגור איתם על עונש של חודש שלילה (בוצע כבר...)+X חודשים שלילה על תנאי+קנס.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...