Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס 2007 או קיה פיקנטו 1.0

ven000m
שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב באיזור ה-65K, כאשר ההתלבטות כרגע לאחר הרבה בדיקות היא בין 2 הרכבים האלו.

בעיקרון אופי הנסיעות שלי הוא כ80% בינעירוני ו-20% עירוני.

אני מחפש רכב חסכוני ואמין עד כמה שאפשר, במידה ומישהו רואה לנכון רכבים נוספים שאני פיספסתי אשמח לשמוע.

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לדעתי היאריס מתאימה יותר לנסיעות שהן יותר בין עירוניות באופיין. זה לא שהפיקנטו לא יכולה לעשות את הנסיעות האלו, אבל אני חושבת שהיא לא מיועדת לזה. אלא אם הנסיעות הבין עירוניות שלך הן משהו כמו כביש 4 בפקקים של הבוקר, וזה לא ממש נחשב נסיעות בין עירוניות.

רכבים אחרים שיכולים להתאים לך הם מאזדה 2 וסוזוקי סוויפט.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חסכוני במחיר הזה הייתי ממליץ על הפיקנטו אם כמובן לא מפריע לך רכב מיני. רק קח בחשבון 4 חודשי המתנה, למרות שבעיני זה מעיד על ביקוש גדול ועל רכב שכנראה מדבר בעד עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת יש רוב גדול לנסיעות בינעירוניות, הייתי הולך על היאריס ולא על הפיקנטו, על אחת כמה וכמה אם מדובר ברכב ידני ולא רובוטי (למרות שחסרונותיו של הגיר הרובוטי פחות מורגשים בנסיעות בינעירוניות).

בכל מקרה, היאריס גם היא חסכונית מאוד ובוודאות תהיה נוחה יותר מהפיקנטו על כבישים בינעירוניים.

אני מסכים שיש יתרון לרכישת רכב חדש עם אחריות, אך יש לזכור גם את החסרונות - ירידת ערך בשנים הראשונות ובנוסף העובדה שהיאריס הוכיחה את עצמה מבחינת אמינות בניגוד לפיקנטו שמטבע הדברים אין לה קבלות בנושאים אלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם.

אחרי לבטים רבים, החלטתי לרכוש את הפיקנטו המאובזרת.

אספקה באוקטובר...אני מקווה שהזמן שאני אחכה יוכיח את עצמו אחר כך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם.

אחרי לבטים רבים, החלטתי לרכוש את הפיקנטו המאובזרת.

אספקה באוקטובר...אני מקווה שהזמן שאני אחכה יוכיח את עצמו אחר כך :)

בדקת זמינות רכב בחברות מימון למיניהם ?

חלקן מפרסמות על רכבים זמינים במלאי עם אפשרות מימון, אבל לא נראה לי שתהיה התנגדות לכסף מזומן על השולחן...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי צבע כסף...בהשראת רכבי הליסינג :)

הציעו לי 50 אלף מימון ולפי דבר הנציג בסניף פתח תקווה, אין הבדל בין לקחת אם או בלי מימון.

ככה שמשתלם מאוד לקחת מימון...הבנתי שזה משהו שמתכוונים לבטל לקראת החודש הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...