Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אפשר לעשות כשהשירות בחברת לובינסקי טרייד גרוע כל כך?

danshy
שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

שמי דנה, מעולם לא נכנסתי לפורום רכב. בטח לא כשאני מתוסכלת וכועסת כל כך. רכשתי רכב בחברת לובינסקי טרייד לפני כשבוע. שברולט אבאו ביג מודל 2008.השירות היה מתחת לכל ביקורת. במלוא מובן המילה.

הובטח לי תאריך מסויים ואחרי פרוצדורה נוראית קיבלתי את הרכב באיחור של כשבוע וחצי לערך. וגם לאחר תקופת ההמתנה ועוגמת הנפש (את הכסף הם קיבלו במלואו ובמזומן כמובן) היום, פחות משבוע חלף מהעסקה והקודן של הרכב לא עובד. לא משתחרר ולכן לא יכולה להניע את האוטו. יצרתי איתם קשר ואין עם מי לדבר. הם לא יכולים לעזור. טענו שאני בטוח עשיתי משהו לא תקין בטח טעיתי בהקשת הקוד וכו. הוא הסביר שאין לו מה לעשות בטח לא כרגע. (כמה קל, הוא מניע ונוסע הביתה, מה הבעיה?) ושאזמין גרר ואגיע בוקר... מבחינתי, אספתי שקל לשקל כדי לקנות את הרכב ובכל זאת, פחות משבוע ואני מוצאת את עצמי תקועה. וזה אחרי העיכוב בהוצאת הרכב.....

אפילו לא מילאתי מיכל דלק נוסף מאז שרכשתי את הרכב.

נואשת ומתוסכלת.

מה עושים?

(לא מחר בבוקר כשהוקדן יעבוד שוב ואמסור אותו לבדיקה, אלא מה עושים עם שירות כלכך גרוע וחברה שכזו? לא יתכן שאי אפשר להפעיל שום סנקציה..)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום דנה,

אפשר להבין ולהזדהות עם הכעס והתסכול שלך.

באופן רציונלי (אני יודע שאת רותחת והרגש שליט יותר כעת...) - לא בהכרח ישנו קשר בין חוויית השרות הלא טובה לבין התקלה עם הקודן שתקע אותך כעת.

כל רכיב חשמלי עלול להתקלקל, ואין מועד "נוח" לתקלה שכזו.

עם כל ההבנה לתסכולך - נראה שאין מנוס מלהגיע בבוקר לבדיקה, ואקווה שלפחות תזכי לשרות טוב ולפתרון מהיר.

שתהני עם האוטו החדש !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומבלי לנסות לגרום לך להרגיש יותר רע - בפעם הבאה את יותר ממוזמנת להתייעץ איתנו מראש, לפני הקנייה, ובתקווה נוכל לעזור כבר מהשלבים הראשונים של תהליך הקנייה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשוד בכלל.

לא כל האנשים גולשים בפורומים ומתענינים ברכבים.

ולכן כאשר הם נפגעים בצורה זו או אחרת הם מחפשים מקום להתעייץ בו ולשחרר קיטור.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להפחית מדבריך על חווית השירות הלקויה (את התרשמותי האישית מהביקור שם ובכלמוביל טרייד אין אני שומר לעצמי, רק אומר שקניתי לבסוף במקום אחר), דעי לך שהקודניות הללו הן הגורם לכ-80% מקריאות השירות של חברות שירותי הדרך ברכבים בני 3-4 שנים.

דהיינו, זה מעצבן מאד, אך מוכר ולא הייתה לאנשי לובינסקי דרך לגלות זאת מבעוד מועד.

גם אין להם אפשרות אמיתית לעזור לך בלילה, מרחוק.

המבחן האמיתי שלהם יהיה כשתגיעי אליהם (אגב, בד"כ לא על גרר-שולחים מכונאי שמבצע מעקף זמני לקודן שמאפשר לך לנסוע ברכב בעצמך).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי נראה לא טבעי לקנות מלובינסקי טרייד רכב שהוא לא מיצרן שמיוצג ע"י לובינסקי?

במקרה כזה היכולת שלו לבוא לקראתך עם תיקונים במסגרת האחריות היא דיי נמוכה, רכב כזה עדיף היה לקנות מ UMI טרייד אין (לא יודע איך נקרא הטרייד שלהם).

וזה בלי לדבר על הרכב עצמו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נקראים UMI OUTLET.

מנסיון רב שנים הם יותר מבסדר, גם כשחוזרים עם בולם נוזל חודשיים אחרי הקניה.

יש אחריות יבואן לרכב, הם מבצעים יישור קו ותיקון כל תקלה שעולה בבדיקת הרכב.

וכן, גם אני הרגשתי מוזר כשהם הציעו אופטרות 2008 עם אחריות ב34K.

באיזה מוסך אגש לתקן אותן במידת הצורך? של PSI?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה להרגיש מוזר בקשר למחיר, היית הולך עם מזומן ביד ומתמקח היית מוציא אפילו ב5 פחות, ועל הדגם הספציפי דובר כבר רבות, חבל שלא בודקים לפני הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין לך מה לכעוס עליהם.

יש תקלה בקודן, זה קורה.

שבוע וחצי איחור במסירת רכב - זה באמת פחות סביר.

ולקנות שברולט אוואו - זאת הטעות הכי גדולה.

בכל מקרה, הסנקציה היחידה שאת יכולה להפעיל היא משפטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנקציה משפטית על מה? על קודן שהתקלקל?:shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם ביום שישי ובאמת לא התרשמתי מהשירות בלובינסקי טרייד(לפחות של הנציג שקיבל אותי)

אחרי שהוא הבין שאין לו במלאי את המכוניות שאני רוצה הוא ניסה כמה פעמים לדחוף לי את אחת ה406 שיושבות להן שם במגרש בכמויות סיטונאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...