Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בייעוץ האם להגיש כתב תביעה על חנייה כפולה והלבנת פני ברבים

שימו לב! השרשור הזה בן 4694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול אחר הצהריים מישהי חסמה אותי עם רכבה למשך חצי שעה, רק אחרי שהיתקשרתי למשטרה היא הואילה לבוא לרכב.

כאשר דרשתי ממנה פרטים היא לא הסכימה לתת, נעלה שוב את הרכב בלי שהזיזה אותו ואמרה לי "הייתה לך היזדמנות לצאת, עכשיו אני לא מזיזה אותו".

מפה היתפתח וויכוח שבו היא היתקשרה והזמינה ניידת בטענה שהיא חושבת שהולכים לתקוף אותה (מה שכמובן ממש לא היה נכון)

הגיעה ניידת, השוטר ראה שהיא מבלבלת את המח וממש לא נישקפת לה שום סכנה וניסה להרגיע אותה.

הוא לא היה מוכן לתת לה קנס כי הוא טען שזה שטח פרטי (מתחם ירקונים בפ"ת) ומול השוטר היא קיללה אותי ללא שום סיבה.

הקללות מוקלטות כמובן וגם יש לי את שם השוטר לעדות בבית משפט.

כמו כן יש לי עוד 3 עדים במידת הצורך ותמונות של הרכב שלה חוסם את הרכב שלי.

השוטר רשם את הפרטים שלי ושלה ואמר שהוא ממלא דו"ח אירוע.

האם אני צריך להגיע לתחנה להגיש תלונה?

איך אני יכול לקבל את הפרטים שלה? (ת.ז, שם מלא, כתובת, מס' טלפון)

הטיעון שלה הוא שגם אותה תמיד חוסמים אז מותר לה לחסום אחרים :roll: וזה "רק חצי שעה" :evil:

בדרך כלל אני הראשון שמבליג אבל ההיתנהגות הגועל נפש שלה, בשילוב עם הקללות,ההתרסה,הזמנת המשטרה והחוצפה גרמה לי לחשוב אולי להיכנס "לפרוייקט" קטן נגדה.

בסך הכל היא עיכבה אותי בערך שעתיים.

האם יש מקום להגשת תביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נפתח אירוע על כך, ניידת הגיע למקום, יש לך עדים, צילומים והקלטה.

אם יש לך זמן פנוי, אני הייתי בוחרת לגשת לתחנת משטרה ולהגיש תלונה על כך.

שעתיים זה לא כמה דקות (שגם זה לא בסדר לעשות).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשרוף כמה זמן שצריך בשביל הסיפור הנ"ל.

האם אני יכול לתבוע אותה בבית דין לתביעות קטנות על כל הזמן שביזבזתי בגללה, עוגמת הנפש, וזה שהיא קיללה אותי ברבים?

האם מומלץ להגיש תלונה במשטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כוח לכך, ומדבריך נראה כי יש לך, אתה יכול לעשות כמו שאמרה נהגת שודים - ללכת למשטרה ולהגיש תלונה. תתעקש ותקבל אישור כתוב על הגשת התלונה. תדאג להשיג העתק של דו"ח האירוע שכתב השוטר שהגיע למקום. הוסף תיעוד נרחב ככל האפשר על כל נזק שנגרם לך בגלל העיכוב.

עם כל זה ביחד תלך לתביעות קטנות, אחרי התיעצות קטנה עם עו"ד. לענ"ד סיכויי ההצלחה טובים למדי.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fish

היית יכול לעזוב אחרי חצי שעה אולם עקב זה שדרשת את הפרטים, התעכבת לשעתיים.

אין לך שום סמכות לדרוש את פרטי הנהגת אלא אם כן מדובר בת"ד.

היית אמור לקחת את מספר הרכב וזה היה מספיק לתלונה במשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אתמול אחר הצהריים מישהי חסמה אותי עם רכבה למשך חצי שעה, רק אחרי שהיתקשרתי למשטרה היא הואילה לבוא לרכב.

כאשר דרשתי ממנה פרטים היא לא הסכימה לתת, נעלה שוב את הרכב בלי שהזיזה אותו ואמרה לי "הייתה לך היזדמנות לצאת, עכשיו אני לא מזיזה אותו".

מפה היתפתח וויכוח שבו היא היתקשרה והזמינה ניידת בטענה שהיא חושבת שהולכים לתקוף אותה (מה שכמובן ממש לא היה נכון)

הגיעה ניידת, השוטר ראה שהיא מבלבלת את המח וממש לא נישקפת לה שום סכנה וניסה להרגיע אותה.

הוא לא היה מוכן לתת לה קנס כי הוא טען שזה שטח פרטי (מתחם ירקונים בפ"ת) ומול השוטר היא קיללה אותי ללא שום סיבה.

הקללות מוקלטות כמובן וגם יש לי את שם השוטר לעדות בבית משפט.

כמו כן יש לי עוד 3 עדים במידת הצורך ותמונות של הרכב שלה חוסם את הרכב שלי.

השוטר רשם את הפרטים שלי ושלה ואמר שהוא ממלא דו"ח אירוע.

האם אני צריך להגיע לתחנה להגיש תלונה?

איך אני יכול לקבל את הפרטים שלה? (ת.ז, שם מלא, כתובת, מס' טלפון)

הטיעון שלה הוא שגם אותה תמיד חוסמים אז מותר לה לחסום אחרים :roll: וזה "רק חצי שעה" :evil:

בדרך כלל אני הראשון שמבליג אבל ההיתנהגות הגועל נפש שלה, בשילוב עם הקללות,ההתרסה,הזמנת המשטרה והחוצפה גרמה לי לחשוב אולי להיכנס "לפרוייקט" קטן נגדה.

בסך הכל היא עיכבה אותי בערך שעתיים.

האם יש מקום להגשת תביעה?

עוכבת לחצי שעה על ידי הבת דונה

פרטים לא צריכה לתת לך ולכן העיכוב מעבר לזה חלקו גם באשם תורם שלך.

אתה יכול להגיש תלונה , ואם המשטרה תחליט כי אין לה עיניין לעשות מעבר להגשת התלונה אתה רשאי להגיש קובלנה פלילית .

בנוסף כמובן תביעה על כל נזקיך כתביעה אזרחית ועל פי גובה הנזק שתתבע , נדע להתאים לך את בית המשפט המתאים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסימת רכב בנסיבות שתיארת היא מעשה בריונות.

בהסתייגות הנובעת מכך ששמענו כאן רק צד אחד , אתה בהחלט יכול להגיש תלונה.

סביר להניח שהיא תיסגר מסיבת "חוסר עניין לציבור", אך לפחות הנהגת תזומן למשטרה לחקירה. זה עשוי למנוע ממנה לעשות מעשה דומה בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fish

היית יכול לעזוב אחרי חצי שעה אולם עקב זה שדרשת את הפרטים, התעכבת לשעתיים.

אין לך שום סמכות לדרוש את פרטי הנהגת אלא אם כן מדובר בת"ד.

היית אמור לקחת את מספר הרכב וזה היה מספיק לתלונה במשטרה.

זכותה לא למסור פרטים.

אבל מעשה הבריונות שלה להשאיר את הרכב בצורה החוסמת רכבים אחרים היא מעשה בריונות.

וכאן בוצעה עברה.

הפרעה לתנועה, חסימת נתיב נסיעה, ואני בטוחה שיש עוד מספר סעיפים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי הקללות (טיפש, טמבל וכו')?

מחר בלילה אני כבר אצל העו"ד.

לאחר היתייעצות טלפונית עם העו"ד הוא טוען שלא כדאי כרגע להגיש תלונה במשטרה כי אם היא תיסגר מחוסר עיניין לציבור זה יכול לשחק לטובתה במידה והשופט יאהב את פרצופה יותר מאשר את פרצופי (ואני לא יפה במיוחד)

העו"ד טוען שהכי טוב זה להוציא מכתב התראה לפני תביעה שבו סיכום כל האירוע, כולל הרתעה בדבר הוכחות ודרישה לתשלום של XXXX כסף.

בנוסף הוא רוצה לרשום המכתב שאי תשלום עד תאריך X ייגרור הגשת תביעה.

הוא גם טוען שהגשת תלונה אפשר בשלב מאוחר יותר ולא נחוץ עכשיו.

מה אתם אומרים?

כמו כן רציתי להיתייעץ לגבי גובה הסכום, בגלל שאני יילך לתביעות קטנות (בואו ניהיה ריאלים, כמה כסף כבר אפשר לדרוש על זה) אני כמובן לא זכאי לייצוג עו"ד וצריך לייצג את עצמי מה שמסוכן לתביעה.

חשבתי על 4000 ש"ח והעו"ד טוען שאנחנו צריכים לדרוש 8-10 כדי להיכנס למשא ומתן. מי צודק?

יש לציין שהעו"ד הוא חבר טוב אבל צעיר מאוד בתחום, העו"ד הקבוע שלי צחק שהיתקשרתי אליו ושלח אותי לתביעות קטנות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני משפטן אבל אני סבור שאתה לא בכוון הנכון. בנסיבות האירוע קללות כמו טיפש וטמבל לא נשמעות לי כעילה לתביעת נזיקין.

אני סבור שהפגיעה הממשית בחופש התנועה שלך היא עצם העניין.

לא ברור מי נכח באירוע וכיצד הקללות פגעו בשמך הטוב.

בית משפט לתביעות קטנות דן בדרך כלל בנזיקין ולא עוסק בפלילים.

מצד שני אם החבר שלך צריך סטאז', למה לא לנצל את שירותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך סטאז', הוא מתעסק אך ורק בדין אזרחי וחוזים וגם בזה הוא חדש בתחום (רק בן 27)

אני לא מבין, אם אני עכשיו "מוריד" למישהי סטירה מול 30 איש זרים אבל לא עושה לה נזק גופני והמשטרה מחליטה לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור אי אפשר לתבוע אותי????

אם כן אני ירגיש הרבה יותר טוב להוריד לה סטירה ולדאוג ששוטר יסגור את התלונה שלה על פני משפט שיימרח ואולי בסופו אני אצא עם שקל וחצי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי הקללות (טיפש, טמבל וכו')? צודקת:lol:

מחר בלילה אני כבר אצל העו"ד.

לאחר היתייעצות טלפונית עם העו"ד הוא טוען שלא כדאי כרגע להגיש תלונה במשטרה כי אם היא תיסגר מחוסר עיניין לציבור זה יכול לשחק לטובתה במידה והשופט יאהב את פרצופה יותר מאשר את פרצופי (ואני לא יפה במיוחד)

העו"ד טוען שהכי טוב זה להוציא מכתב התראה לפני תביעה שבו סיכום כל האירוע, כולל הרתעה בדבר הוכחות ודרישה לתשלום של XXXX כסף.

בנוסף הוא רוצה לרשום המכתב שאי תשלום עד תאריך X ייגרור הגשת תביעה.

הוא גם טוען שהגשת תלונה אפשר בשלב מאוחר יותר ולא נחוץ עכשיו.

מה אתם אומרים?

כמו כן רציתי להיתייעץ לגבי גובה הסכום, בגלל שאני יילך לתביעות קטנות (בואו ניהיה ריאלים, כמה כסף כבר אפשר לדרוש על זה) אני כמובן לא זכאי לייצוג עו"ד וצריך לייצג את עצמי מה שמסוכן לתביעה.

חשבתי על 4000 ש"ח והעו"ד טוען שאנחנו צריכים לדרוש 8-10 כדי להיכנס למשא ומתן. מי צודק?

יש לציין שהעו"ד הוא חבר טוב אבל צעיר מאוד בתחום, העו"ד הקבוע שלי צחק שהיתקשרתי אליו ושלח אותי לתביעות קטנות :lol:

היו עוד אנשים מסביב , אז מדובר בלשון הרע , תבקש 50 אלף ש"ח . לא צריך להוכיח אפילו נזק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, אם אני עכשיו "מוריד" למישהי סטירה מול 30 איש זרים אבל לא עושה לה נזק גופני והמשטרה מחליטה לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור אי אפשר לתבוע אותי????

אם כן אני ירגיש הרבה יותר טוב להוריד לה סטירה ולדאוג ששוטר יסגור את התלונה שלה על פני משפט שיימרח ואולי בסופו אני אצא עם שקל וחצי...

ישה,

תקרא אילו טיעונים לוגיים הבחור מעלה, אם ידבר כך בבית משפט, אני לא בטוח שהוא יוכל לטעון ללשון הרע :wink:.

ראה כאן

http://www.what2do.co.il/%D7%A7%D7%9C%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A8%D7%A2/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...