Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Vehicle-to-Vehicle Battery Booster

VW130071
שימו לב! השרשור הזה בן 4702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחרונה נתקלתי בEBAY במוצר הנ"ל :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Black-Decker-Vehicle-to-Vehicle-Battery-Booster-BBC2CBR-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4cf752640aQQitemZ330566886410QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_2592wt_980

שיכול להוות פתרון טוב , במקום הנעה בכבלים במיוחד לאותם אלו עם רכבי האספנות .או רכבים שלא נוסעים אתם באופן יום יומי.

האם למישהו יש ניסיון עם המוצר ?

!CDOG(JwBmk~$(KGrHqV,!hcE0ibWGPKFBNNzt3peQw~~_1.JPG?set_id=8800005007

תודה מראש

יוסי

Vehicle-to-Vehicle Battery Booster.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה המוצר הזה טוב יותר מכבלים המתחברים ישירות למצבר? לדעתי המוצר הזה לא שימושי, כי אני בספק שדבר כבלים האלו ודרך שקע המצית אפשר לחבר כדי שיהעה זרם התנעה.

לדעתי פשוט יותר לעשות אחד מהשתיים:

1. לקנות בוסטר יעודי

2. לקנות מטען מצברים

המוצרים האלו נמכרים בהום סנטר/אוטו דיפו הקרוב לביתך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה המוצר הזה טוב יותר מכבלים המתחברים ישירות למצבר? לדעתי המוצר הזה לא שימושי, כי אני בספק שדבר כבלים האלו ודרך שקע המצית אפשר לחבר כדי שיהעה זרם התנעה.

לדעתי פשוט יותר לעשות אחד מהשתיים:

1. לקנות בוסטר יעודי

2. לקנות מטען מצברים

המוצרים האלו נמכרים בהום סנטר/אוטו דיפו הקרוב לביתך.

זה לא אמור להחליף בוסטר או מטען מצברים אלא כבלים להנעה ,

היתרון של הדבר היינו הכבל הנטען הפנימי שלו ,לאחר שהוא נטען אתה יכול להניע את הרכב ,

שנית ,זה לא יגרום נזק למערכת החשמל של הרכב התקין ,כי בפועל ברגע שזה מוטען אין קשר ישיר בין הרכבים ,

ודבר אחרון אין צורך לפתוח מכסי מנוע ,זה נראה לי נוח ביותר במיוחד לנשים או לכאלו שלא ברי התמצאות בנושא .

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אני בספק שדבר הזה יכול לתת מספיק זרם להתנעה. החוטים של הכבלים למצבר בעלי גיד עבה מאוד, לאומת שקע המצית עם גיד דק מאוד (יש לי בבית שקע מצית שאני משתמש בו ביחד עם מצבר כדי להפעיל כל מיני ציוד שמיועד לרכב).

לדעתי הפתרון של הסקולה הישנה טוב, כל אשה בלי בעייה יכולה לפתוח מכסה מנוע, לבדוק שמן ועוד. המכשיר שהראת כאן ניראה לי כבזבוז כסף.

כדי לא לגרום נזק למצבר שמתרוקן, מה שצריך לעשות, זה לנתק את המצבר ולהטעין בבית לפעמים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לתגובות של המכובדים מלפניי, אני רוצה להוסיף שבמידה וה"גאון" שייתקע עם ריכבו וינסה להניע אותו מתוך מפצל של שקע המצית, ימצא עצמו בבעייה רצינית.

אם מתעלמים מזה, ולפי הוראות המוצר (שנראה מעט שונה כאן), בהנחה שהבנתי נכון- המוצר משמש להטענה בלבד, ולא לנסות להניע איתו. ההנעה תבוצע לאחר שהוא יראה כי המצבר נטען במלואו וניתוק הכבל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר, הספק מיותר. לחיבור המצת יש נתיך של 15 אמפר בערך; זרם ההנעה הוא למעלה מ-150 אמפר.

הדבר הזה לא מספק כוח להנעה, אלא מטעין את המצבר הפרוק בצורה איטית. כלומר, יתכן מאד שיהיה צורך בחיבור של כמה שעות כדי להניע.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מוזר שיש צורך בהטענה של כמה שעות ,אם כך המצבר הטוב יתרוקן גם .

והם מתייגים את המוצר כ "התנעה מהירה " .

את האמת אני לא מצליח למצוא את המפרט של המוצר הספציפי הזה ,

מה שברווז הציג זה מכשיר אחר לגמרי .

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן נראה כמו מכשיר אחר לגמרי. אבל העיקרון זהה או דומה מאד, לדעתי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...