Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מרצדס e320 w210 96]איזה שמן מנוע/גיר, נוזל קירור מומלצים?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 4707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

בינתים אין לי מדריך משתמש, לכן אשמח לקבל ממכם את המידע הרלוונטי:

סוג שמן מנוע בשביל המנוע שלי ( 6 טורי M104), רצוי שמן כמה שיותר איכותי כי המנוע ממש טוב.

סוג שמן תיבת ההילוכים.

סוג נוזל קירור. אם אפשר גם אלטרנטיבות תחליפיות איכותיות ששוות ערך למקורי.

אל תשאלו למה החלפתי.:oops: הגירסא הרשמית בשבילכם שאני לא מסתדר עם רכבים בעלי הנעה קדמית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש שוב :)

כל הזמן אתה קונה את הרכבים הנדירים והמיוחדים האלו שכמעט ולא רואים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אתה לא יכול לעשות לנו את זה...

או שהסוחר עבד לך ומכר לך אוטו זבלה ורצת להחליף אותו או שהכנסת אותו באיזה קיר...

בקיצור, תתחדש, רכב הרבה יותר מהוולבו (שבכלל לא ידעתי שרכשת עד אתה) - ותפנק בכמה תמונות (אמיתיות לא מהאינטרנט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן אתה קונה את הרכבים

אני לא קונה רכבים, אלא מחליף.

חברים, תודה על הברכות, אני יוציא סיכום מסודר עם תמונות (בשביל התמונות אני יתקין בחזרה את הסמל של מרצדס שהורדנו אותו כי אצלי בשכונה הוא יעלם תוך שעה). :-) הסמל שבסמלון זה הסמל האמיתי של הרכב שלי שנמצא בבית :-P (מאוד חסרה לי ה"כוונת" הזאת על מכסה המנוע וגם זה מאוד חסר למראה הכללי).

זה באמת דגם נדיר מאוד, בגלל שיש לו מנוע 6 טורי של S קלאס W140, רק שנה אחת היה את הדגם הזה, לאחר מכן יצא מנוע V6. בלי קשר, E320 עם הבודי W210 נדיר מאוד בארץ, אפשר לספור את המכוניות על יד אחת, לרוב בדגמי הבנזין מדובר על מנוע חלש E240 או אפילו E230. בשביל הבודי הזה המנוע חזק מאוד (בהאצות ביניים זה פשוט לא יואמן עד כמה המנוע הזה טוב). הבאסה שבדגם שלי גיר 4 הילוכים עם השיגעון של מרצדס שהוא מתחיל לנסוע בהילוך שני (רק בקיק דאון יורד לראשון :lol: שהוא בעל יחס העברה קצר מאוד).

Nakamichi, הסוחר לא עבד עלי - מדובר על סוחר אמין מאוד וישר: לא הפסדתי כלום בהחלפה למרצדס. היתה סיבה מאוד חזקה שאילצה אותי להחליף את הרכב דחוף, אני לא יפרט אותה, רק אציין שלא הייתה שום תאונה. הוולוו שלמה לחלוטין כמו ביום הקנייה ואני גם.

חברים יקרים, אני ישמח אם מישהו יכול לתת לי אינפורצייה בקשר לשאלות ששאלתי.

ואם כבר, ישאל עוד שאלה: האם יש פתרון לסמל מרצדס נשלף בקלות?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סמלים נשלפים, חפש באיביי. קח בחשבון שבשלב כלשהו יימאס לך לשלוף ולהכניס אותו חזרה אחרי כל נסיעה. קיימים גם סמלים שטוחים שהם הפתרון הטוב ביותר לראש שקט, אבל אם אתה חייב את הכוונת... :)

יש שטוח דוגמת זה:

http://global.ebay.com/Mercedes-Benz---Original-Hood-Logo-Emblem/280649534508/item

ויש נשלף

http://www.hobyshops.com/?view=products&id=46644

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. איביי כניראה הפתרון בשבילי. איך מרצדס יכול להיות בלי כוונת?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שאתה יודע שאת הסמל הרגיל (העומד) אין דרך להוציא בשלמותו מבחוץ, וכשהם נעלמים שוברים אותם (יש קפיץ בבסיס). קח בחשבון שהסמל הזה - סופו להעלם ללא קשר לאזור בו אתה גר. תשלים עם העובדה ותחיה איתה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי פעולת מניעה. כאשר לקחתי את הרכב, דבר הראשון במגרש הוציאו את הסמל. יש לי את הסמל בבית עם הקפיץ והכל בשלמותו. הסמל שבסימלון שלי, אני צילמתי אותו. זה לא פשוט להוציא את הסמל בלי לשבור, צריך לפתוח מכסה מנוע. אני מחפש פתרון של סמל נשלף. בלי הכוונת אני לא רואה את הקצה של מכסה המנוע.

אגב, אם כבר עלה הנושא: למה הסמל עשוי בצורה כזאת שניתן להזיז אותו בתושבת שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל, ובניגוד לאישתי, אני שונא לראות את הכוונת הזאת מול העינים:loco:. אצלה היא מוצבת כרגיל אילו אצלי היא מסובבת במקביל לרכב. אם כבר, אז הייתי מעדיף את הסמל על מכסה הראדיטור כמו בדגמים החדשים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...