Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעזרה בפענוח תוצאות בדיקה בקומפיוטסט

limorpi1
שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם, לקחתי רכב מסוג פורד פוקוס שנת 2005 לבדיקה בקומפיוטסט, הסעיף שהכי הלחיץ אותי זה הסעיף הבא:

שילדת מרכב: תיקוני מרכב: משמעות שולית, נזק/תיקון/החלפת פגושים= מצב פנימי, שמשה קדמית הוחלפה, צבע מרכב: שריטות צבע מרכב + פגמים, מעיכות= תיקוני מרכב, משמעות נמוכה, סימני תיקון במרכב, הוחלפו חלקי מרכב, כנפיים קדמיות הוחלפו, סימני פירוק/החלפה דלתות משמאל סימני מתיחה במרכב, תיקוני מרכב וצבע.

עמודים: סימני תיקון עמודים משמאל הלחמות לא מקוריות, סימני מילוי חומר, סף שמאל הוחלף: משמעות גבוהה.

כיוון שלפי מה שהסבירו לי לפורד פוקוס השילדה היא שלדת מרכב והן מחוברות יחד האם המשמעות של החלפת הסף בעמוד היא שסי?

מה זה אומר שהמשמעות גבוהה?

האם כדאי לקחת את הרכב?

אודה לעזרתכם ושבת שלום

לימור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לימור שלום

עפ"י המצויין בדוח - לרכב הנוכחי בוצעו תיקוני מרכב גם באיזורים המוגדרים כ"שאסי", משמע יש להם משמעות בטיחותית.

האמת שתאונות כשלעצמן אינן מונעות רכישת רכב (סה:כ משמעות כלכלית) ואולם התיקונים שבוצעו ברכב הנוכחי מעלים ספק - וייתכן ופוגמים ביכולתו להגן עליך כפי שהיה במקור במקרה חלילה של תאונה.

לפיכך, עדיף להמשיך ולחפש. הדגם הנ"ל נפוץ וקל למצוא אקזמפלר טוב מזה שבדקת.

בהצלחה

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לעבור לרכב הבא. פוקוס לא נדיר, לא קשה למצוא אחת תקינה שלא עברה תאונות קשות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהרכב עבר תאונה רצינית. איפה ראית אותו? אצל פרטי? סוחר שהתחזה לפרטי? מגרש קטן?

טוב מאוד שהחלטת לעבור הלאה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האוטו ראיתי אצל סוכן במגרש מכוניות דיי גדול ומוכר בבאר שבע, לדעתך, מי אמור לשלם על הבדיקה במכון קומפיוטסט? הם התחייבו לשלם אם גיר/מנוע/שלדה לא תקינים, אני מרגישה שנפלתי בין הכיסאות כי זה לא בדיוק השילדה עצמה אלא במרכב אך יחד עם זאת הוסבר לי שבפוקוס זאת שילדת מרכב(לא אומר לי הרבה ).

האם עליי לבקש את ה500 ש"ח של הבדיקה חזרה? (הם לא הציעו את הכסף חזרה אך ציינו שהם מוכנים לספוג על עצמם בדיקה של רכב אחר אצלם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...