Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה מתחת למחירון נמכרת פיגו 206 ?

Ariel257
שימו לב! השרשור הזה בן 4709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי אחת דגם 3 דלתות XS מנוע 1600 ידנית יד 2 עם ק"מ נמוך

מחירון לוי יצחק 44,500

מחירון יד 2 42,000

כמה המכוניות האלה נמכרות ?

לאוטו יש סאנרוף ובקליות שקופות...

אין תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה גאונית :roll:

פיג'ו 206 נמכרת בכמה שהמוכר והקונה מסכמים.

בקליות שקופות לא מעניינות אף אחד ולא באות לידי ביטוי במחיר, ואת הסאנרוף אתה יכול לשקלל במחירון.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח ברור שהמוכר והקונה מחליטים ביחד

פשוט הבנאדם רוצה אלפיים פחות מהמחירון והוא כתב שהוא מוכן להתגמש עוד.

השאלה כמה אני יכול להוריד אותו...

אני מחפש אנשים שמכרו פיגו או יודעים כמה צריך להוריד על אוטו יד 2...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד אותו בכמה שנראה לך והוא יכול להתעקש על כמה שנראה לו.

המחירים שהצגת כוללים את חלון השמש? חלון השמש מהווה תוספת אינטגרלית שחייבת להיות מחושבת במחירון אלא אם המוכר ממש פראייר או לא מתמצא במיוחד.

למה קבעת מראש שהרכב חייב להמכר פחות ממחיר המחירון (ע"פ הכותרת שלך)? אם הכל טוב, הנתונים הם כפי שאתה מתאר ואין הפתעות, אז 2000 מתחת למחירון זה סביר בהחלט. המוכר מוכן להתגמש עוד- הרווחת (תבדוק היטב שאין מדובר ב"מלכודת דבש"). רק לידיעתך, אני מכרתי לפני כמעט שנתיים את אותו הרכב במחירון משוקלל (תוספות, ק"מ) של יד2, שהיה גבוה בכ 8000 ש"ח ממחירון לוי יצחק.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתה לי פיג'ו 206 עם נתונים טובים, ז"א שיש לה ק"מ נמוך יחסית לשנתון או שהיא מטופלת במורשה או שאין לה תאונות או שהיא שמורה מאוד מבחינה קוסמטית - או כל שילוב של הנתונים האלה או כולם גם יחד - לא בטוח שהייתי מוכר לך בשקל מתחת למחירון.

הכל עניין של מזל - האם נפלת על מוכר לחוץ, או על מוכר שלא מבין כלום - או שאולי לך דווקא אין מזל ומושכים אותך דרך מחיר נמוך לקנות רכב עם מנוע פגום או רכיב מרכזי אחר שתלוי על חוט השערה, רגע לפני הוצאה כספית גדולה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתפשר על מתחת למחירון ובאמת אין בעיות בכלל+לרכב יש סאנרוף? קפוץ על זה.

פיג'ו 206 שמורות נמכרות כמעט תמיד מעל המחירון, במיוחד גרסת ה XT שמגיעה עם סאנרוף מקורי ענק. (זה לא סאנרוף כבר, זה חצי גג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי אותכם פשוט רציתי לדעת אם יש ירידת גדולה מהמחירון

כמו פיאט לדוגמה. עזרתם לי מאוד

אגב

איך האוטו הזה מבחינת נסיעה, אמינות, צריכת דלק?

לפי הדגם XS כמובן וידני שנת 2005.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לתשובות בקשר לאמינות וצריכת הדלק אני רוצה לסגור עסקה, ואני רוצה לדעת על מה לשים דגש

-שמעתי שצריך לבדוק טוב טוב את המשולשים,

-הגומי של הראש מנוע כי יש בדרך כלל נזילות משם,

-לבדוק שההילוכים הידניים עוברים חלק ללא חריקות או התנגדויות חריגות.

-המזגן, גם כן ידוע כעושה בעיות לפעמים.

-בעיות חשמל בסאנרוף

יש עוד משהו שאני צריך לדעת ?

ואיך צריכת הדלק ? (נסיעה רגוע ללא לחיצות מיותרות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענית לעצמך פחות או יותר על הכל. ולגבי צריכת הדלק, תלוי בנהג. אפשר להוציא מהרכב 1:15 עם קצת זהירות על הגז.

אגב,

אוקי הבנתי אותכם פשוט רציתי לדעת אם יש ירידת גדולה מהמחירון

כמו פיאט לדוגמה. עזרתם לי מאוד

מה גורם לך לחשוב שבפיאט, או לצורך העניין, כל רכב אחר, יש ירידה מהמחירון?

רכב שמור ימכר מהר ובמחיר גבוה. רכב במצב לא טוב/עם הרבה קילומטראז' ידרוש ירידה מהמחירון.

זה נכון לגבי פיג'ו, פיאט, ובערך כל רכב אחר חוץ ממצבים שבהם לרכב אין בכלל ביקוש מסיבה זו או אחרת, ואז נאלצים לרדת מהמחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...