Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן לגדול

הדלעת
שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הולך ומתקרב הזמן להחליף את ה-GS הנאמן, ולעלות למשהו חזק יותר.

הייתי רוצה לשמוע את עצתכם

התקציב שלי מוגבל - גג 40K. אני צריך אופנוע שיהיה נוח בנסיעה מנהלתית בין עירונית. 70 ק"מ כל יום. שתהיה לו יכולת ספורטיבית, אבל עם מומנט בריא. שיהיה סביר להרכבה מדי פעם.וחשובשיהיה אמין, גם אחרי +8 שנים על הכביש.

האפשרויות שאני שוקל הן CBR600F3 שנת 96, אולי 97; YZF600R שנת 97 או 98; GSX750R 96 והמועמד המפתיע - TDM850 שנת 97.

מה דעתכם? איזה אופנוע ישלב נוחות, פאן ואמינות הכי טוב?

ילדים, הישמרו לכם מעצי הבאובב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התקציב שלי מוגבל - גג 40K. אני צריך אופנוע שיהיה נוח בנסיעה מנהלתית בין עירונית. 70 ק"מ כל יום. שתהיה לו יכולת ספורטיבית, אבל עם מומנט בריא. שיהיה סביר להרכבה מדי פעם.וחשובשיהיה אמין, גם אחרי +8 שנים על הכביש.

האפשרויות שאני שוקל הן CBR600F3 שנת 96, אולי 97; YZF600R שנת 97 או 98; GSX750R 96 והמועמד המפתיע - TDM850 שנת 97.

בנדיט לא נילקח בחשבון?

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך אופנוע שיהיה נוח בנסיעה מנהלתית בין עירונית. 70 ק"מ כל יום. שתהיה לו יכולת ספורטיבית, אבל עם מומנט בריא. שיהיה סביר להרכבה מדי פעם.וחשובשיהיה אמין, גם אחרי +8 שנים על הכביש.

איזה אופנוע ישלב נוחות, פאן ואמינות הכי טוב?

היחיד שעונה לקריטריונים שפרטת הוא ה TDM, יש עוד כמה אבל הם לא בין האפשרויות שפרטת.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מה-R750 כולם יעמדו בדרישות פחות או יותר. אני הייתי הולך על ה-YZF600R

ספורטיבי, אבל עדיין נוח ועדיף בעיני מהF3 (ה-F4 היה כבר מעמיד תחרות יותר ראוייה)

פייזר 1000:

2000-5000 סל"ד : :lol:

5000-7000 סל"ד : :hihi:

7000 - 12,000 סל"ד: :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומנט "בריא" הוא מונח בעייתי..

היחיד שאיכשהוא מתקרב להגדרה, מהאופנועים שציינת, הוא ה-TDM.

אבל אל תצ]פה למומנט של אופנועי ליטר (גם אם הם "ליטר רגועים")

אבל - כל האופנועים שציינת הם אופנועים טובים ומומלצים בתקציב הנ,ל - אף אחד מהם לא יהיה "טעות" ביחס לדרישות ומגבלות שהצגת.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדיט, לא, לא ממש. תקן אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שהיכולת הספורטיבית שלו לא גדולה בהרבה מזו של ה-GS, ואל המגבלות של ה-GS אני בהחלט מתקרב. אני בטוח שאני יכול ללמוד ולהנות מהבנדיט, אבל השאלה לאורך כמה זמן. אני מחפש אופנוע שיהווה עליית מדרגה רצינית מה-GS, ולמעט המנוע, לא נראה לי שהבאנדיט יספק את זה.

לגבי ה-TDM ההתלבטות שלי דומה, ברור לי שהוא אופנוע יומיומי נפלא ואמין, השאלה היא מה קורה בסופשבוע. סקוטרמן, אתה בטוח יודע, איך הוא כשלוחצים אותו? הוא יסתדר טוב בתוך חבורת אופנועי 600 בכביש הצפון, למשל?

ועוד שאלה. אמרת "יש עוד כמה, אבל הם לא באפשרויות שציינת" - אתה מוכן לפרט? אולי באמת פספסתי משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה פוסל את ה-R? בגלל סעיף הנוחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה פוסל את ה-R? בגלל סעיף הנוחות?

כן, לא הייתי רוצה להתנייד עליו באופן יומיומי, בטח לא להרכיב (אלא אם כן אתה לא מחבב את המורכב/מורכבת)

פייזר 1000:

2000-5000 סל"ד : :lol:

5000-7000 סל"ד : :hihi:

7000 - 12,000 סל"ד: :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה אחרת, ותסלח לי שאני מתערב - במקום לקנות מפלצת, ו)חס חס וחלילה( לקחת סיכון, רד לשטח?

איפה שאפשר לשים גז בלי שנהג מטומטם יכול להתקע בך?

ב40000 זוזים אתה יכול לקנות כלי שיהיה גם חזק יותר מהג'יאס בכביש, וגם עם יכולות שטח שוות ביותר, ועוד יהיה לך עודף לחליפה יפה.

שוב - מצטער שאני נדחף ככה, פשוט עמדתי בפני החלטה דומה, ובסוף ירדתי לשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על זה בצורה אחרת

פשוט תתחיל לחפש שתמצא אחד שמור (לא חשוב איזה מה4) תקנה אותו ,

לדעתי בזמן החיפוש תגבש דיעה מוצקה יותר על אחד מהם ואולי אפילו תתפוס כיוון אחר.

לא מאמין שתמצא YZF600R וקשה גם למצא R750 יפה פשוט אין הרבה למכירה והאופנועים מבוקשים מאד , סביר יותר להניח שתמצא CBR600F3 או TDM למרות האופי השונה שניהם נהדרים וכל אחד והיתרונות שלו

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדיט, לא, לא ממש. תקן אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שהיכולת הספורטיבית שלו לא גדולה בהרבה מזו של ה-GS, ואל המגבלות של ה-GS אני בהחלט מתקרב. אני בטוח שאני יכול ללמוד ולהנות מהבנדיט, אבל השאלה לאורך כמה זמן. אני מחפש אופנוע שיהווה עליית מדרגה רצינית מה-GS, ולמעט המנוע, לא נראה לי שהבאנדיט יספק את זה.

לגבי ה-TDM ההתלבטות שלי דומה, ברור לי שהוא אופנוע יומיומי נפלא ואמין, השאלה היא מה קורה בסופשבוע. סקוטרמן, אתה בטוח יודע, איך הוא כשלוחצים אותו? הוא יסתדר טוב בתוך חבורת אופנועי 600 בכביש הצפון, למשל?

ועוד שאלה. אמרת "יש עוד כמה, אבל הם לא באפשרויות שציינת" - אתה מוכן לפרט? אולי באמת פספסתי משהו

הדרישות שלך קצת סותרות והשאלה היא של סדר עדיפויות.

אם אתה מחפש את האופנוע האולטבטיבי לתת ל600ים באר בכביש הצפון יכול להיות שה TDM איונ הבחירה המעדפת (ואולי דווקא כן, אבל בהמשך) אבל בטוח שהוא הבחירה המעודפת לגבי שאר ההגדרות שלך "אני צריך אופנוע שיהיה נוח בנסיעה מנהלתית בין עירונית. 70 ק"מ כל יום. שתהיה לו יכולת ספורטיבית, אבל עם מומנט בריא. שיהיה סביר להרכבה מדי פעם.וחשובשיהיה אמין" אין 600 או R שנוח לנסיעה עירונית או נוח להרכבה.

אני לא מכיר את רמת הרכיבה שלך אבלמTDM אפשר להפיק יכולות שצריך לעבוד קשה בשביל להשיג כמותם ב 600.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלי מוגבל - גג 40K. אני צריך אופנוע שיהיה נוח בנסיעה מנהלתית בין עירונית

אופציה אחרת, ותסלח לי שאני מתערב - במקום לקנות מפלצת, ו)חס חס וחלילה( לקחת סיכון, רד לשטח?

ב40000 זוזים אתה יכול לקנות כלי שיהיה גם חזק יותר מהג'יאס בכביש, וגם עם יכולות שטח שוות ביותר, ועוד יהיה לך עודף לחליפה יפה.

אחח יא ג'אפה... ממש מסית ומדיח לדבר מצווה אתה.

וסחתיין על התמונה העדכנית והאופנתית! יש לך הטלפון של הצלם? עושה חתונות ובריתות?

(ודבר איתי בנוגע לסופ"ש)

בג??ל?ב??ה כבר ביקרת?

www.gleba.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה הייתי יורד לשטח, אבל כאמור יש לי 70 ק"מ בינעירוניים ביום. ולעבור את זה על דו"ש, נשמע לי עינוי לא קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...