Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון, תקציב 80K, 207, פולו, I20? [כותרת ערוכה]

Drunkz
שימו לב! השרשור הזה בן 4712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה זה רכב ראשון שלי ויש תקציב של 80K אבל זה כולל ביטוח אז אני חיפשתי יותר בסביבות ה-70K.

אחרי הרבה התלבטויות ומכוניות אני מרגיש שאני די צימצמתי את המועמדים שלי לשלושה פחות או יותר

פיג'ו 207 1.6 שנת 2008~2009

kjztyd5yq1zk.jpg

פולקסווגן פולו שנת 2008 (אני מאוהב במראה של הגולף והיא מאוד דומה לה, ועם מפרט די דומה רק קצת יותר זולה)

qmymok4dwi1z.jpg

יונדאי i20 1.6 supreme

ihlvmtimnwnt.jpg

מבחינתי כרגע הפיג'ו מובילה גם מבחינת צריכת דלק, בטיחות, עוצמה, מהירות פשוט הכל, והפולו פשוט מאוד יפההההה, אבל לעומתם גם ל-i20 יש מפרט מצוין אבל היא נראית די יקרה :o, ורציתי רק לציין שמאוד מאוד חשוב לי הבטיחות (בכל זאת נהג חדש, ובגלל זה מפריע לי מאוד שבפולו יש רק 4 כריות אוויר ו-4 כוכבי בטיחות), והמקום (אני מטר תשעים ושלוש, וגם אח שלי מאוד גבוה ושנינו ננהג בה). האוטו הולך לשמש אותי שנה הבאה כסטודנט להגיע מת"א לחיפה לפחות! פעמיים בשבוע, וגם ביומיום.

דרך אגב די חשוב לי אוטומטי (לצערי הרב...) כי זה סיוט לסוע על ידני בחיפה, ואח שלי לא מתלהב מידני.

מה דעתכם? ואם יש לכם הצעות נוספות אני אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה, תגובות?

ורציתי לעדכן שהלכתי היום להסתכל על מכוניות קצת, ואני חייב להגיד שדי צימצמתי את זה לפיג'ו 207 אם אני הולך על אוטומט, או לגולף 1.6 ידנית עכשיו אני מתלבט האם ללכת על ידני או אוטמט? כי אני מת על ידני אבל אני מפחד שזה יהיה סיוט בחיפה, מישהו יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה, תגובות?

ורציתי לעדכן שהלכתי היום להסתכל על מכוניות קצת, ואני חייב להגיד שדי צימצמתי את זה לפיג'ו 207 אם אני הולך על אוטומט, או לגולף 1.6 ידנית עכשיו אני מתלבט האם ללכת על ידני או אוטמט? כי אני מת על ידני אבל אני מפחד שזה יהיה סיוט בחיפה, מישהו יודע?

ידני בחיפה זה לא כזה סיוט. מניסיון אחרי כמה נסיעות בודדות מתרגלים לזה. ברור שמבחינת נוחות תמיד עדיף אוטומט אבל גם יותר זול לקנות ידני וגם יש פחות דברים שיכולים להתקלקל בתיבה הידנית לעומת האוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הידני רקדורש הסתגלות לקלאץ' קצת, אבל אחרי שבועיים שנוסעים על האוטו כבר לא מרגישים בזה וזה הופך לחלק אינטגרלי מהנהיגה

הדבר היחידי שזה מונע ממך זה לאכול תוך כדי נהיגה עירונית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי להחלטה שאני מעדיף את הידני אבל עכשיו אבא שלי ואח שלי מודאגים שזה לא נוח, ואני אהנה בהתחלה אבל אחרי איזה חודשיים אקלל את עצמי בפקקים בחיפה בעליות... אתם באמת בטוחים שזה לא ביג דיל? כי אני גם מחפש נוחות לא רק כיף באוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי להחלטה שאני מעדיף את הידני אבל עכשיו אבא שלי ואח שלי מודאגים שזה לא נוח, ואני אהנה בהתחלה אבל אחרי איזה חודשיים אקלל את עצמי בפקקים בחיפה בעליות... אתם באמת בטוחים שזה לא ביג דיל? כי אני גם מחפש נוחות לא רק כיף באוטו

אם נוחות בזמן נהיגה זה מה שהכי חשוב לך אז וותר על ידני ורכוש אוטומט. אנחנו פשוט מציעים לך את הידני משיקולים של חיסכון, שליטה על הרכב ופחות דברים שיכולים להתקלקל.

תעשה את השיקולים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...