Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופס ״גילוי נאות״ ומשמעותו בבית משפט

שימו לב! השרשור הזה בן 4713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.מכרתי את רכבי לאדם שעשה לו בדיקה באחד המכונים ורכב נמצא תקין.בטופס גילוי נאות לא ציינתי כי הרכב עבר תיקון במוסך כי לא ידעתי שיש צורך למלא את הטופס אלא אם כן הנזק נגרם כתוצאה מתאונה.הנזק לא נגרם מתאונה ולא היתה פגיעה בשאסי.עובדה שאפילו במכון לא ראו שום תיקון.לאחר קניה של הרכב ,בן אדם בדק במוסך וראה כי אוטו עבר תיקון ועכשיו הוא רוצה לתבוע אותי כי לא ציינתי דבר סטופס גילוי האות.שאלה שלי כזו,האם למרות שהוא עשה בדיקה במכון מורשה וקיבל את חוות דעת של אותו בוחן וביצענו העברת בעלות,הוא יכול לתבוע אותי על זה שיתמתי על טופס ריק? יש לציין שהרכב היה מתוחזק אצלי בצורה חסרת פשרו וכושה טיפול פעמיים בשנה בנסועה של 10000שנתי

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, חובת מילוי טופס גילוי נאות חלה על סוחר רכב או על מי שמוכר רכב שלא בבעלותו.

אתה כנראה לא סוחר, בשביל מה חתמת על הדבר הזה?

ועוד על טופס ריק..

אם הרכב עבר תיקון שלא קשור לתאונה, אין לו על מה לתבוע אותך.

התיקון גרם לירידת ערך של הרכב? אם לא, אין לו על מה לתבוע אותך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה ירידת ערך של כ 2800 ש"ח.עשיתי טרייד אין עם מגרש.לכן יש לו טפסים,כנראה כדי להראות ללקוח הבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג תיקון נעשה ברכבך, ומדוע (אם אתה יכול לפרט בבקשה) ?

מדוע שלא ייתבע את מכון הבדיקה ?

עריכה - בקישור זה יש פרטים לגבי טופס גילוי נאות: http://www.iga.org.il/info_center/articles_item.asp?ArticleID=1188

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם חתמת על הצהרה שהרכב "נקי", הרי שיש כאן חוסר גילוי נאות לגבי מצבו האמיתי של הרכב.

גם חתימה על טופס ריק אינה כשרה, שכן היא סייעה למגרש הרכב להעלים פרט מהותי על עברו של הרכב.

האם המגרש היה מודע לתיקון ולירידת הערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.מכרתי את רכבי לאדם שעשה לו בדיקה באחד המכונים ורכב נמצא תקין.בטופס גילוי נאות לא ציינתי כי הרכב עבר תיקון במוסך כי לא ידעתי שיש צורך למלא את הטופס אלא אם כן הנזק נגרם כתוצאה מתאונה.הנזק לא נגרם מתאונה ולא היתה פגיעה בשאסי.עובדה שאפילו במכון לא ראו שום תיקון.לאחר קניה של הרכב ,בן אדם בדק במוסך וראה כי אוטו עבר תיקון ועכשיו הוא רוצה לתבוע אותי כי לא ציינתי דבר סטופס גילוי האות.שאלה שלי כזו,האם למרות שהוא עשה בדיקה במכון מורשה וקיבל את חוות דעת של אותו בוחן וביצענו העברת בעלות,הוא יכול לתבוע אותי על זה שיתמתי על טופס ריק? יש לציין שהרכב היה מתוחזק אצלי בצורה חסרת פשרו וכושה טיפול פעמיים בשנה בנסועה של 10000שנתי

היתה ירידת ערך של כ 2800 ש"ח.עשיתי טרייד אין עם מגרש.לכן יש לו טפסים,כנראה כדי להראות ללקוח הבא

כל אחד יכול לתבוע , לא כל אחד יכול לזכות בתביעה.

ירידת ערך של 2800 ש"ח על מה??

מי חותם על טופס ריק??

במעשיך הקטנת ראש ואולי תימצא חייב בבית המשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא עשיתי "ראש קטן".פשוט אמרו שבמצב שאין נזק לשלדה\גיר\מנוע אז אין צורך למלא את הדו"ח.ועובדה,שבמהלך בדיקה במכון מאד ידוע בארץ לא ראו שום נזק ולא ציינו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא צריך למלא את הדו"ח.

אבל אם לא צריך למלא את הדו"ח, לא צריך לחתום על טופס ריק.

תשמע, יש לי משכנתא להחזיר - אתה מוכן לחתום בשבילי על טופס ריק בבנק ( ללא פרטי הנכס, ללא סכום החוב)?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאינך חייב לגלות לנו על מה ולמה קבעו לך ירידת ערך של 2800ש"ח.

אבל אתה מנסה להסתתר אחרי : הם אמרו לי , מכון הבדיקה לא גילה .

העובדה שהקונה גילה כי בבדיקה אחרי הקניה את הפאק שלא גילית לו !!

זה מה שחשוב , ושופט יכול לפסוק לרעתך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתמתי שכביכול אין לי על מה לדווח(שלדה וכו׳).התייעצתי היום עם עורכי דין שאם הסוחר לקח את הרכב לאחר בדיקה במכון וביצע העברת בעלות אז הוא אמור לכוון תלונה כלפי מכון, כי לרכב אין פגיעה שמסכנת ופוגעת בבטיחות הרכב.אבל אם למרות הכל מי שיורשע וזה יהיה אני מה הצפי של נזק בכיס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לתבוע בגין כל נושא

הנייר סובל כל דבר.

אכן זה לא המצב הטוב ביותר אבל.....

במדינת ישראל לא נראה כי זה סוף העולם וגם אם הוא יתבע זה ישאר בסכומים קטנים.

אני הייתי מדבר פחות וממתין מקסימום...

גם תביעה קטנה זה לא משהו שצריך להטריד את דעתך

מי שנוסע על

ביודיזל

לא משתולל כל פעם שמחירי הדלק משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר לנו מידע מהותי לגבי התיקון ומשמעותו. שמענו גם צד אחד (וחלקי) של הסיפור.

כל מי שמקל ראש בפוטנציאל הנזק שיכול להיגרם למוכר , כדאי שידע כי יש בארץ עורך דין אחד לכל 136 תושבים. מישהו צריך לדאוג לפרנסה לכולם.

כיוון שהרכב נרכש מסוחר. אם הוסתר מידע מהותי , הקונה זכאי גם לתבוע ביטול של העיסקה, להגיש תלונה פלילית כנגד הסוחר על אי גילוי נאות, ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק באמת שולי,אבל מאחר ודרשתי שהתיקון יהיה הכי איכותי שניתן לעשות ואך ורק מחלקים מקוריים,עלותו היתה גבוה.מדובר בסה"כ בהחלפת משולש,בולם וציריה,וסידור כנף(נראה לי שרק צביעה),לשיפוטכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...