Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה באור הגבוה בסוויפט 94'.כשאני שם אור גבוה דולקת לי רק מנורה ימין באור גבוה ...

tokame
שימו לב! השרשור הזה בן 4683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והמנורה השניה נשארת על אור נמוך. החלפתי כבר מנורות בצד השמאלי וזו לא בעיית נורה. האם מישהו נתקל בתופעה? יודע ממה היא?

יש לי טסט בסוף החודש וחשוב לי לסדר את זה.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

במידה והקונקטור המשולש בחיבור לנורה הראשית מפויח או שינה את צבעו לשחור, הדבר מעיד על התחממות יתר, ועל מגעים רופפים.

אפשרות ראשונה יש לבדוק בעזרת נורת ביקורת האם מגיע זרם חשמלי לקונקטור ביעת שהאורות דולקים.

אם מגיע יתכן והמתח נמוך בגלל חוטים שהתפחמו.

הפתרון היעיל והמקצועי לקנות אצל חשמלאי קונקטור אוניברסלי,בעל שלושה חוטים בצבעים שונים, לחתוך את תחילת הצמה, ולחבר את הקונקטור החדש.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. עשיתי בדיקות והפיוז כולל הבית פיוז היו מפויחים.כמו כן אחד הקונקטורים מהמשולש נראה מפויח. ניסיתי לחדש אותו עם מברג וזה לא עזר. אולי אני יכול ללחוץ קונקטור חדש ? או שאני יחליף את כולו כבר כמו שאמרת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלף את כולו, העלות סימלית.

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...