Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה

simhagali
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול לתת לי קצת מידע על הרכב? אמינות, צריכת דלק, תחזוקה, טיפולים, ביצועים וכל מיני עיניינים..

האם זה רכב יפני או אירופאי? עדיין לא הבנתי.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני מאמינה שאתה מתכוון לדגם הקודם, הראשון, של המיקרה, שנמכר כחדש עד תחילת השנה.

בארץ הרכב מגיע עם מנוע 1.4 ליטר 88 כוחות סוס, הילוכים אוטומטיים (4 הילוכים) ו-6 כריות אוויר (תלוי בדגם). מכונית די אמינה, לא יקרה לאחזקה וגם די חסכונית בדלק.

זאת מכונית יפנית ששווקה גם באירופה. לא הבנתי למה זה משנה לך.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את המשפט האחרון שלך..

ואני נקבה.

מה זאת אומרת "מה זה משנה לך?"

יש לקוחות שמשנה להם האם האוטו הוא יפני או אירופאי.

מכל מיני סיבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אין משמעות אמיתית למונח יפני או ארופאי.

רנו קולאוס הצרפתית מיוצרת בקוריאה עם גיר ומנוע של ניסן

פזו 107 היא למעשה טויוטה...שמורכבת (כמדומני) בצרפת.

נהגתי על המיקרה (המאובזרת) מספר פעמים.

הרכב קטנטן, נוח ונעים לנסיעה, המזגן מקרר היטב ותיבת ההילוכים נעימה. מדובר ברכב ליסינג שעבר 80K ק"מ.

החיסרון העיקרי שלו, מחיר שוק גבוה ביחס למתחרות. כתמורה לכסף, דהיטסו סיריון תהיה עדיפה, אבל אם כסף הוא לא שיקול, המיקרה אוטו טוב.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדייהטסו קצת יותר חסכונית בדלק, אבל המנוע שלה קטן וחלש יותר.

בסך הכל שני הרכבים אמינים וזולים יחסית לאחזקה ושניהם יפאניים. כמו שסמדר כתבה, זה לא ממש משנה איפה יוצר הרכב כי היום שוק הרכב מאוד מפוזר בין המדינות ורכב יכול להיות עם סמל יפאני אבל למעשה מיוצר באירופה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה..

במה הדייטסו יותר טובה, אם אפשר לדעת?

הדיהטסו לא טובה יותר, היא תמורה טובה יותר לכסף.

אם הכסף לא היה מהווה שיקול הייתי לוקח מיקרה, היא עשתה עלי רושם טוב יותר.

הדיהטסו מרגישה קצת יותר זולה ופחות נמרצת, אבל המחיר שלה נמוך יותר.

לזכותה של הדיהטסו יאמר שהיא מרגישה קצת יותר גדולה מהמיקרה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית היפניות המגיעות ארצה מיוצרות במדינות עולם שונות, ולא ביפן. זה יכול להיות תורכיה, צרפת, הונגריה, אנגליה, ספרד, מקסיכו, ארה"ב וכו'. יוצאות מהכלל הן המכוניות של סובארו, דייהטסו ומאזדה (מלבד מאזדה2 סדאן שמיוצרת בתאילאנד) שמגיעות אלינו ישירות מיפן.

ולעניינינו: ניסאן מיקרה עד 2011 יוצרה באנגליה. אבל, הדגם החדש מיוצר בהודו! כן, כמו גם הסוזוקי אלטו (והיונדאי i10 אם כי היא במקור קוריאנית).

האם זה משנה לך? לא נרשמו הבדלים משמעותיים באיכות ביחס לתוצרת מיפן. ובכלל, כמה שפחות קרינה עדיף...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאני יודעת את כל הפרטים, בזכותכם, זה כבר ממש לא משנה.

הקטע הוא שמאוד קשה לי להחליט איזה רכב.

רכב אמין וחסכוני

השתגעתי מזה כבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 שנים מאוחר יותר...

שלום.

אפשר בבקשה לבקש עזרה בכל מה שנוגע לטיפול של רכב. למשל:

מה סוג של פלגים, פילטרים שמן ואוויר המומלצים להחלפה וכל כמה זמן יש להחליף אותם.

תודה מראש,

דמיטרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אפשר בבקשה לבקש עזרה בכל מה שנוגע לטיפול של רכב. למשל:

מה סוג של פלגים, פילטרים שמן ואוויר המומלצים להחלפה וכל כמה זמן יש להחליף אותם.

תודה מראש,

דמיטרי

פלאגים מסוג אירידיום,מומלץ להחליף כל 100000 קמ,פילטרים שמן ואוויר כמו בכל רכב,שמן גיר רציף המלצת יצרן 90000 קמ,אני ממליץ כבר ב 60000 קמ להחליף.

מה שחשוב שעם גיר רציף צורכת ממוצע 1:15 וזה החיסכון הגדול מול הרבה מכוניות בגודל שלה בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה שלי שנת 2011 כבר אצלי 5 שנים:

צריכת דלק של 1:16.5 ממוצעת

לא היו תקלות למעט מצבר ופעמיים סליל הצתה(לדעתי בגלל התנעה לא נכונה בכבלים לרכב השני שלי).

אני עומד כרגע על 220 אלף קילומטר ועכשיו מתחיל להרגיש קצת החלקות בגיר בירידה להילוך ראשון

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפיצו פה שרשור בן 9 כנראה מדבר על הדור הראשון ששווק בארץ.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...