Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן לעקוף את האימוביליזר ואת הקודנית?

עומרי
שימו לב! השרשור הזה בן 7254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להעעיף את הקודנית ואת האימוביליזר מהאוטו ככה שכל ההתנעה תצריך סיבוב מפתח בלבד. איך אני עושה את זה?

בתודה מראש , עמרי

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל אצל ג. נב, סימטת הפורצים 3 נווה משחטה.

או שתלך לחשמלאי, לא נראה לי שפה מישהו יפרסם באינטרנט הוראות פשוטות לגניבת רכב.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם הרכב ניגנב, אין ביטוח :fist:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי באוטו גם קודנית וגם משרוקית(מוביליזר)

בקיצור אני רוצה להוריד לפחות את המשרוקית מישהו יודע איך?

זה פשוט מציק שכל התנעה צריך גם קוד וגם משרוקית הלכתי למתקין רדיו הגנב רוצה 60 שקל לנתק ואם מתי שהוא אני ירצה להחזיר עוד 60 שקל......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך טיפת כבוד לבעלי המקצוע? אתה מצפה שהוא יבצע את העבודה בחינם?

ניתוק הקודנית פשוט ביותר, ולכן זה לוקח לגנבים חמש-שבע שניות.

ברוב המכוניות אין בכלל הכנה לקודנית, ולכן היא בסך-הכל מחוברת לחוט אחד של הסויץ שנחתך במיוחד לצורך העניין.

היא לא מסוגלת למנוע גניבה במקרה הרגיל של פריצה לילית, אלא למנוע גניבה במקרים של מפתחות שהושארו בסויץ "רק לרגע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מציק שכל התנעה צריך גם קוד וגם משרוקית הלכתי למתקין רדיו הגנב רוצה 60 שקל לנתק ואם מתי שהוא אני ירצה להחזיר עוד 60 שקל......

60 ש"ח נשמע לי מחיר סביר מאוד.

לכל מקום שנרצה, בכל דרך שנבחר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש דפוק... תסלח לי...

אם אתה חושב שמישהו בא ואומר לך 60 ש"ח בלי לראות ביכלל מה צריך לעשות, צריך לכבד את זה...

את המחיר הזה הוא גובה בגלל הניסיון שלו!

אם אתה חושב שלבן-אדם לא מגיע את הכסף על העבודה שהוא השקיע או לחליפין אתה חושב שאתה יכול לעשות את זה יותר בזול, סבבה... זו מדינה חופשית...

תילמד את המיקצוע, תתמחה בנישה של חשמל רכב, ואז תגיד לי אם זה כל זה שווה 60 ש"ח...

או, שאתה יכול לנסות לבד, ובמיקרה הטוב, תצליח, במיקרה הלא כל-כך טוב האוטו לא יניע (לך תיגרור אותו לחשמלאי רכב, יעלה לך יותר, או שגם על זה תתקמצן ותדחוף אותו לשם :lol: ), או, שהאוטו יעלה לך באש והביטוח לא ישלם או יותר גרוע יתבע אותך על חבלה!!!

עכשיו, שווה 60 ש"ח, או לא?

לי היתה אזעקה שיום אחד החליטה לפעול ולא הפסיקה, לקח לי 10 דקות לפרק אותה, לעקוף את כל "ההגנות" ולהניע את האוטו כדי לנסוע למיזבלה ולהניח אותה שם כלאחר כבוד 8)

אני מכיר את האוטו שלי כמו הכף יד שלי...

כמה זמן יקח לך?! או כמה נזק תעשה בדרך?

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שכולכם פה עובדים בתחום הא?

בקיצור לפי דעתי מתקיני הרדיו הם מקום ראשון ברמאיות שלהם ומחירים הלא מציאותים שלהם....אבל זאת דעתי

בקיצור תודה לכולם על ה"עזרה" לפתור את הבעיה עם המשרוקית אבל פתרתי לבד...זה היה מותקן בצורה חפרית ביותר בטח ע"י מתקין מורשה של איזה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור לפי דעתי מתקיני הרדיו הם מקום ראשון ברמאיות שלהם ומחירים הלא מציאותים שלהם....אבל זאת דעתי

בקיצור תודה לכולם על ה"עזרה" לפתור את הבעיה עם המשרוקית אבל פתרתי לבד...זה היה מותקן בצורה חפרית ביותר בטח ע"י מתקין מורשה של איזה.....

לא, לא כולנו עובדים בתחום...

אבל למי שיש הבנה בנושא, ועשה דברים כאילו יכול... למי שאין, נאלץ להשתמש בשרותיו של איש מיקצוע... ומה לעשות זה עולה כסף...

אני מניח שלרובינו יש ניסיון בהכנת מלט, וגם לי... אבל אם אני צריך לבנות קיר בבית אני יקח איש מיקצוע, לא?!

בקיצור, דע מאיפה באת, לאן אתה הולך וכמה זה עולה לך :lol:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא כולנו עובדים בתחום...

אבל למי שיש הבנה בנושא, ועשה דברים כאילו יכול... למי שאין, נאלץ להשתמש בשרותיו של איש מיקצוע... ומה לעשות זה עולה כסף...

אני מניח שלרובינו יש ניסיון בהכנת מלט, וגם לי... אבל אם אני צריך לבנות קיר בבית אני יקח איש מיקצוע, לא?!

בקיצור, דע מאיפה באת, לאן אתה הולך וכמה זה עולה לך :lol:

גילי

כמו שאמרו מה ציפית שילמדו אותך מפה איך לגנב רכב?

אם הצלחת סבבה

כמו שאתה מתמחה במשהו מסוים ואחרים לא אותו דבר הפוך...אולי תכנס פורום חיפושיות ותשאל איך לפרק למשהו את הפנס

זה שהצלחת אם לבד אתה רוכש לאט לאט נסיון פעם הבאה תבקש כסף אי אפשר גם להסביר בלי לדעת אפילו באיזה חברה או חיבור מדובר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...