Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים לנקיון/שמירה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 615
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם.

בשבוע הבא מקבל קיה סורנטו חדשה 2019 ויש לי כמה שאלות לשמירת הרכב

1.מתי מומלץ לבצע ווקס פעם ראשונה לרכב?

2.מסביב לבתי הגלגלים ומתחת לדלתות יש פסלטיק שחור אצלי בסורנטו 2014 זה נראה זוועה למרות שאני שוטף כל שבוע את הרכב

איך שומרים שהפלסטיק השאר שחור רענן?

3.ואיך שומרים על השטחים וריפודים של הרכב מתחנן להחזיק אותו 5 שנים אשמח לטיפים..:-o

עוד שאלה קטנה אך יודעים שיש סרווילים על רכב? רוצה לבדוק אם מכונת שטיפה ג'ילדות עשתה סרוולים ברכב של אשתי הבעלים טוען שאין מצב..

תודה רבה

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. השימוש במונח ווקס לא נכון, ווקס מטרתו למסך מעט ולהשאיר ברק לרכב, אם אתה מחפש לשמור על צבע הרכב אז אחרי מסירתו תצטרך לסור למכון דייטלינג מקצועי, לבצע טיפול מלא ובנוסף לצפות אותו בציפוי קרמי או מדבקה, זה עולה לא מעט, לכן זה מיועד לאלו שבאמת אכפת להם מצבע הרכב.

2. GTECHNIQ C4 זה המוצר שאתה מחפש, הוא נועד להחזרת הצבע השחור לפלסטיק שדהה, אם ברצונך לתת טאצ' שבועי אז שימוש בCARPRO PERL או מוצרי שימור פלסטיקה שחורה יעשו את העבודה.

3. ניתן לראות בקלות, עשה חיפוש בגוגל סווירלים או car swirls, עדיף שתראה סרטון מאשר שנתאר במילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את הנאמר. זה מה שאני עושה

אם תקפיד למרוח ווקס על הפנסים הקדמיים כל חצי שנה הם לא ידהו .

מנסיון , מרח את הווקס בעזרת ספוג עדין ויבש בתנועות סיבוביות .

קלי קלות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, רכב חדש אמור להגיע בימים הקרובים. קראתי ברשת מספר דעות מנוגדות בנוגע לישום שכבות מגן על רכב חדש.

אשמח לקבל חוות דעת האם בכלל כדאי לעשות לרכב חדש ציפוי נאנו (או כל טכניקה/חומר אחר)

אם כן אשמח לקבל המלצות למקום, כמו גם עלויות משוערות.

תודה,מתן.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתי גלגלים - גם מוצרים יותר זולים ויותר נגישים יעשו את העבודה. הרבה מאד מוצרים לפלסטיק/גומי כולל מוצרים לצמיגים (בכל מקרה הייתי מורח בזהירות שלא ינטוף לחלקי הגלגל שנוגעים בכביש) שאפשר לקנות בכמה עשרות שקלים כמעט בכל מקום יעשו עבודה יפה על בתי הגלגלים. צריך רק לעשות באמת נקיון טוב לפני שמורחים אותם. עם דגריזר ומברשות והכל. ביוטיוב חפש clean wheel well או WHEEL ARCHES. יש מלא סרטוני הדרכה.

המוצר הכי טוב לציפוי בתי גלגלים זה :

https://www.autostore.co.il/product/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%A7-%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%99%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%96%D7%A8-chemical-guys-bare-bones/

רק שאוטוסטור מכנה אותו בטעות "מפרק שומנים", זה לא דרגיזר בכלל אלא דרסינג לאחר שמיישמים ניקוי עם דגריזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

התחדשתי ברכב חדש- הונדה לבן פנינה.

רכב חדש ראשון בבעלותי

רציתי לקבל המלצות לניקוי הרכב, איזה ערכות ניקוי לקנות, לגלגלים לצבע הרכב, לפנים הרכב.

וכל חוות דעת שתעזור לי לשמור על הרכב כחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

קניתי רכב חדש ואני מעוניין לבצע ציפוי/ווקס/פוליש כל דבר שיעזור לשמור על צבע זוהר,מבריק וחדש ללא קילופים בנוסף מעוניין לשמור על הפלסטיקה חיצונית ופנימית.

מעוניין לשמוע הצעות מה כדאי לבצע על הרכב ובנוסף מקום באיזור חיפה והקריות שמבצע את הדברים האלה (כולל שטיפה פנימית וחיצונית)

חוץ מNano Car Detailing

תודה רבה,

שבת שלום והמשך יום טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אבוד מכל ההודעות השונות: (. 

עד כה הייתי נוהג לשטוף את הרכב בשטיפה אוטומטית. בקרוב מקבל רכב חדש, סי5 של סיטרואן. 

לפי כל ההמלצות, כנראה ואשקיע בשטיפה ידנית בבית. יש המלצות על מה בדיוק צריך? הרבה לינקים ב פוסטים לא עדכניים כבר. 

הבנתי שצריך לפחות שמפו, 2 דליים ומגבת מיקרופייבר גדולה לייבוש לחלק החיצוני של הרכב. 

איזה שמפו ומגבות מומלצות ישנן? 

לגבי פנים הרכב, איך כדאי לנקות אבק מבפנים? 

שמשות של הרכב - עד כה הייתי מנקה עם הספרי הכחול של סנו לניקוי זכוכיות. האם זה בסדר או שצריך משהו אחר? 

ווקס - האם מומלץ לבצע באופן עצמאי? מסובך? יש המלצה למוצר מסויים?

תודה רבה מראש לעוזרים:) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטות שטיפת רכב לא השתנו הרבה שנים אולי נוספו חברות חדשות.

כלומר, כל מה שכתוב במדריכים, נכון גם להיום. (במיוחד כעט לאחר השדרוג/סדר שעשיתי שם)

ניקוי פנימי

שני דליים

חידוש פלסטיקים

מטליות מומלצות

אוטמי צבע רלוונטיים גם להיום

הסבר על שטיפה והגנה שהיה לא מזמן

וזה רק חלק קטן. ( יש עוד הרבה מידע ממש לאחרונה כמו "רוצה לחדש מלאים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, באחד ה פוסטים נתקלתי ב: 

" שמפו

CarPro Reset 1L

לגבי הג׳אנטים(שדרך אגב תוכל להשתמש על החומר הזה גם על פח הרכב כדי להוריד מזיקים שנדבקו ללכה, תהליך שיעזור ויקל עליך בשלב הפלסטלינה)

CarPro IronX 1L - קח את הגירסא נטולת הריח

לגבי ציפוי: 

CarPro Reload 500ml - אוטם צבע שעומד בתחזוקה נכונה כ4-5 חודשים. סופר קל ליישום. ניתן לרסס אותו על משטח רטוב/יבש"

הרכב יהיה ברובו בצבע לבן +יעמוד בשמש רב הזמן. 

האם השילוב הזה מספיק? האם השימוש באוטם הוא פשוט ולא מסובך? 

לגבי ניקוי שמשות, מספיק ספריי לניקוי חלונות כחול של סנו? 

תודה מראש:) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטם צבע עדיף על ווקס מבחינת עמידות. קל ליישם אותו גם במעט צל. (לא חייב חנייה מקורה)

שמשות עדיף תכשיר ייעודי מבחינת שמירה על גומיות, אפר גם עם רגיל רק להקפיד לשמור על הגומיות

עם מעט חומר מחדש פלסטיקים מידי כמה חודשים. (אותה מטלית שכבר ספוגה מתכשיר לדשבורד, מעבר מהיר מעל הגומיות)

הפרום מלא במדריכים אך ליישם אוטם צבע. אחד מיני רבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כמה שאלות בהמשך: 

1)האם שלושת החומרים שצויינו יהיו טובים ורק צריך להוסיף חומר לניקוי דשבורד +גומיות? (דשבורד - גם אם זה פלסטיק קשה/רך עדיין מתאים?) 

2) ראיתי יש הרבה סוגים של אפליקטורים ממחיר של 5 שח ועד עשרות שקלים - יש באמת הבדל ביניהם? אחרי שימוש אחד בהם, ניתן להשתמש בהם שוב? אם כן איך מנקים? 

3) לגבי פנסים - יש דרך למנוע התכהות/הצהבה שלהם? נראה לי שראיתי שמדברים על וקס, האם אוטם צבע יעשה את העבודה גם? 

4) מטליות גדולות מומלצות לייבוש הרכב? כל הלינקים בפוסטים השונים עם שגיאה 404: (

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן.

2. אני משתמש בפשוטים כמה וכמה פעמים.

3. חידוש פנסים בשילוב חומרי הגנה באותו מעבר עם אוטם צבע מעל הרכב.

* חשבתי שרואים שמוחקים ציטוט, זה הרי ברור שזה מיותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חומרי הגנה בחידוש פנסים? 

מטליות גדולות לייבוש יש המלצות? בפעמים הבודדות שייבשתי אחרי שטיפה ידנית, זה היה עם מטליות מיקרופייבר קטנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...