Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים לנקיון/שמירה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי עם גרניק 100 באר של קרשר, התקדמתי ל130.

שילוב של מקציף איכותי וסבון איכותי יוריד לך את רוב הלכלוכים מהרכב, השאר תצטרך להוריד ידני.

מבחינת המכון שטיפה - או שיש להם גרניק באמת חזק אם הוא מוריד הכל, ואז זה פחות מומלץ אם כי לא יודע להגדיר מה הגבול, או שמשתמשים בחומר חזק מדי.

תעבוד קצת עם כפפה בשיטת 2 דליים לא יקרה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 615
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

2 דליים זה שיטה עם דלי אחד עם סבון ודלי אחד עם מים לשטוף את הכפפה אחרי כל קטע של שימוש.

הטיפ הכי טוב שאני יכול להביא לך זה להתחיל לראות סרטונים ביוטיוב או מדריכים פה ולהבין איך לשטוף, אין צורך בגרניק יותר חזק.

ביוטיוב הייתי ממליץ לך על ammo nyc, או על הסרטונים של כמיקל גייס ( פשוט תתעלם מהפרסומות שלהם למוצרים תתרכז בשיטות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה הכי מומלץ?

ציפוי מדבקה? ננו קרמי?

ומבחינת עלויות המדבקה תצא לי בסביבות 5000, האם ננו קרמי יותר זול?

אני חונה בקניון (עבודה) ליד עמוד ובצד השני הרכב לא מוגן, חייבת משהו שיגן לפחות מפתיחת דלתות של רכבים אחרים. חשבתי לשים פסי הגנה אבל זה נראה כל כך מכוער. אני מאשדוד, האם יש מישהו שאתם יכולים להמליץ שעושה עבודה איכותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

יש ברשותי רכב חדש (בן שבועיים)

האם כדאי להשתמש בפלסטלינה במהלך השטיפה של הרכב, גם כשאין סיבה ? (הרכב כאמור חדש)

איך מומלץ להשתמש בפלסטלינה ? עם סבון ומים ?

יש סיכוי שהפלסטלינה תשרוט את הפח בדרך כלשהי ?

איזו מהסיניות הבאות אתם יותר ממליצים:

https://www.aliexpress.com/item/1pc-Magic-Car-truck-Clean-Clay-Bar-Auto-Detailing-Cleaner-Car-Washer-Blue-100g/32532880072.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.275.mLeVEm

או

https://www.ebay.com/itm/Remove-Clay-Bar-Car-3M-Detailing-Cleaning-Auto-Wash-Marks-2016-Magic-190-200g/232034425463?epid=2153032467&hash=item3606545a77:g:rN4AAOSw3xJXnp~V#rwid

תודה חברים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה לא עושים כל שטיפה.... זה תהליך שעושים אחת לתקופה להוריד משקעים מצטברים שלא יורדים בשטיפה הרגילה.

חשוב ביותר להקפיד שהפח והפלסטלינה יהיו רטובים כל הזמן במים וסבון (יש כאלה שיגידו שרק מים גם טוב) אחרת אתה תגרום לשריטות .

פלסטלינה סינית. אין באמת דרך לדעת מה טיבה למרות שבמספר הפעמים הבודדות שהזמנתי סיניות הם משום מה מרגישות ונראות אותו דבר ומשום מה מאיזו סיבה תמיד תמיד כתוב עליהם 3M :)

ולרוב גם המילה magic ורוב הסיכויים שהם בצבע כחול. עושות עבודה לא רעה בכלל.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תנסה כפפת פלסטלינה, אולי עולה קצת יותר אבל שווה כל שקל

* גם משמשת להמון פעמים ולא רק לפעם אחת

*בניגוד לפלסטלינה רגילה שאם נופלת לריצפה הולכת לפח, כאן שטיפה וחוזרת לעבוד

* מבחינת זמן לוקח רבע מהזמן יחסית לפלסטלינה רגילה

* גם מונעת סווירלים בניגוד לפלסטלינה רגילה שכשהלכלוך נתפס זה כמו נייר זכוכית.

* ובעיקר עושה עבודה טובה יותר וחוסכת בנוזל סיכוך בכך שמאפשרת להשתמש גם בשמפו לרכב כמו סיטרוס למשל ולא מצריכה נוזל סיכוך כמו דיטיילר o.n.r או אקו של כימיקל וכו'

תקרא בפורום תמצא ים מידע, קל וחומר שהרכב שלך רכב חדש ממליץ לך בחום, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השבועיים הקרובים אבא שלי אמור לקבל את הרכב החדש (פז'ו 207) בצבע כסף מטאלי.

הובהר לנו שהאוטו מגיע ללא ווקס (!) ואם אנחנו רוצים ווקס+ציפוי יש להוסיף 400 שקל, נראה לי קצת מוגזם.

אנחנו אוהבים לעבוד על הרכבים שלנו בעצמנו ועד היום השתמשנו בטרטל ווקס, לא נוח לעבודה בעליל.

אשמח להמלצות לווקס, אין בעיה להזמין באיביי, הסכום הוא נניח עד 100 שקל.

כדאי לבדוק גם וילונות לרכב בכדי להגן על הריפוד מקרני השמש - יש חברה שמוכרת וילונות במידה מדוייקת לכל רכב והם מתמגנטים - משהו חדש ומאוד אסטטי. http://www.trokot.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל בעוד מספר ימים רכב חדש מהחברה בצבע שחור (סקודה סופרב אם זה משנה).

אני אוהב לרחוץ את הרכב לבד אבל לא מכור לזה...

עד עכשיו הייתי משתמש בספוג רגיל שקניתי באליאקספרס ובסבון כלים.

האם שווה להשקיע בכפפה טובה או שמספיק הרגילות? האם שווה להשקיע בסבון טוב?

והאם בכלל יש עצות כיצד לשמור על הצבע חדש ויפה? למרוח ווקס?

אשמח לטיפים

תודה מראש

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתקמצן ואל תשטוף עם סבון כלים רכב חדש, זה מטופש. והכפפות מאליאקספרס לא טובות. איכות נמוכה מאד. שמפו נורמלי מתחיל מ 25-30 שח, לאוטוסטור יש מבחר וכל שמפו הכי זול שיש לו עדיף על סבון כלים. אין כאן מה "להשקיע" אחי, מדובר בכולה 30-40 שח למוצר, כפפה ושמפו. גם הדבריפ הפשוטים שיש לאוטוסטור יותר טוב מסבון כלים וכפפה של הסינים. אתה יכול לשים יותר כסף אם בא לך על מוצרים איכותיים, אבל המחירים גם ככה לא בשמיים. שטוף פעם בשבוע או שבועיים ותשתמש באוטם או ווקס מהיר, בנוסף לשכבת הווקס האיכותית שמורח פעם בכמה חודשים. אני לא הייתי מזניח גם את פנים הרכב, בשמש הישראלית כל חלקי הרכב ניזוקים ,מתבלים ומתיישנים די מהר. חובה לתחזק באופן קבוע כדי לשמור על המראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...